Osiedle Dębinka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Inżbud Błonie Sp. z o.o.

nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Rubinowa 2
Ceny od: 4 763 zł netto/m2
Osiedle Dębinka

5 zdjęć

Osiedle Dębinka
Osiedle Dębinka
Osiedle Dębinka
Osiedle Dębinka

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dębinka dostępnych jest 13 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle Dębinka to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Domy jednorodzinne i mieszkania w zabudowie segmentowej usytuowane na tle rozległego kompleksu leśnego w Nowym Dworze Mazowieckim, w urokliwej cichej i spokojnej okolicy dającej możliwość obcowania z naturą oraz aktywnego wypoczynku to doskonała inwestycja na przyszłość.

Położenie osiedla zapewnia łatwy dostęp do wszelkich wygód codziennego życia – sklepów, szkół, przedszkoli. Wraz z otwarciem Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) umożliwiającej wygodny dojazd do Warszawy.

Powierzchnia mieszkalna domów wynosi od 133 do 200 m2. Standard wykonania domów zapewnia możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Mieszkania i domki wykonane w standardzie deweloperskim.

Inwestycja Osiedle Dębinka znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Rubinowa 2 (13.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Inżbud Błonie Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Dębinka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dębinka pozostało na sprzedaż 13 mieszkań o powierzchniach od 81 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 4 763 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 81 do 86 m2 w cenie od 415 000 zł (13 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inżbud Błonie Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 81 do 86 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 415 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 763 do 5 155 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

Komunikacja

W Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się drugi dla aglomeracji warszawskiej międzynarodowy port lotniczy Modlin. Przez obszar miasta przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk –Warszawa – granica ze Słowacją) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze), a także arteria nr 85, która łączy Nowy Dwór Mazowiecki z Kazuniem. Połączenie z Warszawą umożliwia m.in. linia kolejowa nr 9 (Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny) i linie Kolei Mazowieckich oraz drogi wojewódzkie: nr 630 i nr 631. W obrębie miasta kursuje komunikacja miejska kolejowa i autobusowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dębinka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Dębinka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os.Młodych 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dębinka znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim w odległości 400 m, Publiczne Przedszkole nr 5 w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Dębinka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dębinka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 310 m znajduje się Mila, w odległości 320 m znajduje się Malinka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dębinka w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.06.2020
Data aktualizacji: 05.03.2021
Inżbud Błonie Sp. z o.o. logo

Inżbud Błonie Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Rubinowa 2 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: