Osiedle Dębinka

Oferta archiwalna

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Rubinowa 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Dębinka

5 zdjęć

Osiedle Dębinka
Osiedle Dębinka
Osiedle Dębinka
Osiedle Dębinka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Osiedle Dębinka to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Domy jednorodzinne i mieszkania w zabudowie segmentowej usytuowane na tle rozległego kompleksu leśnego w Nowym Dworze Mazowieckim, w urokliwej cichej i spokojnej okolicy dającej możliwość obcowania z naturą oraz aktywnego wypoczynku to doskonała inwestycja na przyszłość.

Położenie osiedla zapewnia łatwy dostęp do wszelkich wygód codziennego życia – sklepów, szkół, przedszkoli. Wraz z otwarciem Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) umożliwiającej wygodny dojazd do Warszawy.

Powierzchnia mieszkalna domów wynosi od 133 do 200 m2. Standard wykonania domów zapewnia możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Mieszkania i domki wykonane w standardzie deweloperskim.

Inwestycja Osiedle Dębinka znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Rubinowa 2 (13.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Inżbud Błonie Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Dębinka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dębinka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inżbud Błonie Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

Komunikacja

W Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się drugi dla aglomeracji warszawskiej międzynarodowy port lotniczy Modlin. Przez obszar miasta przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk –Warszawa – granica ze Słowacją) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze), a także arteria nr 85, która łączy Nowy Dwór Mazowiecki z Kazuniem. Połączenie z Warszawą umożliwia m.in. linia kolejowa nr 9 (Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny) i linie Kolei Mazowieckich oraz drogi wojewódzkie: nr 630 i nr 631. W obrębie miasta kursuje komunikacja miejska kolejowa i autobusowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Dębinka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dębinka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Dębinka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os.Młodych 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Dębinka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dębinka znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim w odległości 400 m, Publiczne Przedszkole nr 5 w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dębinka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Mila, w odległości 350 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dębinka w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.06.2020
Data aktualizacji: 14.01.2022

Inwestycje w pobliżu w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferty w Nowym Dworze Mazowieckim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: