Osiedle Kameralne

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BDC Development Sp. z o.o.

nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Dębowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Kameralne

9 zdjęć

Osiedle Kameralne
Osiedle Kameralne
Osiedle Kameralne
Osiedle Kameralne

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Dębinka
    od: 4 763 zł/m2

    Inżbud Błonie Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Przedstawiamy Państwu kolejną odsłonę osiedla Dębowy Park. Kameralne to rewolucja na nowodworskim rynku nieruchomości. Dzięki naszym nowym segmentom będziecie Państwo mogli urzeczywistnić marzenie o własnym domu z ogrodem, dysponując funduszami jakie dotąd wystarczały jedynie na zakup mieszkania w zabudowie wielorodzinnej.

Nowoczesna architektura uzupełniona ciepłym, naturalnym drewnem. Optymalne rozkłady powierzchni mieszkalnej z wyraźną dominacją jasnej i obszernej części dziennej. Szereg sprytnych rozwiązań pozwalających na umieszczenie licznych pomieszczeń dodatkowych, podnoszących codzienny komfort Domowników. W budynkach wykorzystane zostały rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania budynków.

Duże narożne okna o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewnią doskonałe doświetlenie domów, z których roztacza się widok na rozległe tereny zielone. Domy przeznaczone dla osób ceniących sobie wygodę i komfort.

Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody teren Osiedla Kameralnego został ogrodzony, a bramy i furtki zautomatyzowane. Wjazdy, wejścia do budynków i miejsca parkingowe wyłożyliśmy kostką. Zadbaliśmy również o oświetlenie wewnętrznej ulicy osiedlowej.

To jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie cisza i spokój wynikające z bliskości natury doskonale łączą się z wygodnym stylem życia.

Osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie aktualnie realizowanych przez nas osiedli Dębowy Park I i II oraz planowanego Przedszkola i Dębowy Park III.

Inwestycja Osiedle Kameralne znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Dębowa (14.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BDC Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Kameralne została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kameralne pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 99 do 118 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BDC Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

Komunikacja

W Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się drugi dla aglomeracji warszawskiej międzynarodowy port lotniczy Modlin. Przez obszar miasta przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk –Warszawa – granica ze Słowacją) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze), a także arteria nr 85, która łączy Nowy Dwór Mazowiecki z Kazuniem. Połączenie z Warszawą umożliwia m.in. linia kolejowa nr 9 (Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny) i linie Kolei Mazowieckich oraz drogi wojewódzkie: nr 630 i nr 631. W obrębie miasta kursuje komunikacja miejska kolejowa i autobusowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kameralne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Osiedle Kameralne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Leśna 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kameralne znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole im. Alberta Einsteina w odległości 200 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w odległości 200 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. PRELUDIUM w Nowym Dworze Mazowieckim w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Kameralne jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kameralne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Kołacz, w odległości 460 m znajduje się Grzybki.

Data publikacji: 31.07.2014
Data aktualizacji: 28.08.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: