Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Zabrze

124 oferty w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 691 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Zabrze Centrum
  2 kw. 2023
  Docelowo powstaną cztery 8-kondygnacyjne apartamentowce. W sprzedaży cztery budynki, każdy z 25 przestronnymi apartamentami.W ofercie komfortowe i dobrze zaplanowane apartamenty w metrażach od 43 do 124 mkw na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Apartamenty Zabrze Centrum to także: nowoczesne i energooszczędne rozwiązania (panele fotowoltaiczne do zasilania części wspólnych osiedla, stacja do ładowania samochodów elektrycznych, system automatycznego podlewania), tarasy z dostępem do ogrodu na parterze i duże balkony na wyższych kondygnacjach, parkingi wewnętrzne (na poziomie 0), parkingi zewnętrzne, windy, komórki lokatorskie, instalacja światłowodowa i wiaty rowerowe.Dla podwyższenia komfortu życia mieszkańców na zakończenie inwestycji zbudujemy plac zabaw dla najmłodszych i zasadzimy 2000 drzewek i krzewów.

  Apartamenty Zabrze Centrum

  od 6 565 zł/m2
  ul. Nad Kanałem 14 , Zabrze(2.5 km od centrum)
  Dom100.eu
 • Zielona Dolina II
  1 kw. 2023
  Zielona Dolina to inwestycja przygotowana z myślą o osobach poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania na lata. Spokój, kameralna okolica i wszechobecna zieleń tworzą przyjazne otoczenie, w którym z przyjemnością spędza się czas. Stanie się ono azylem dla ludzi powracających z pracy, szkoły czy uczelni, którzy oczekują wytchnienia od zawodowych obowiązków i chcą cieszyć się życiem prywatnym.Małomiasteczkowa sielanka idzie tu w parze z udogodnieniami charakterystycznymi dla większych ośrodków miejskich. Dobra komunikacja, bliskość szkoły i placówki medycznej, a także świetne warunki do uprawiania sportu i rekreacji to kluczowe atuty, którymi mogą cieszyć się mieszkańcy.W ofercie znajdują się zarówno małe lokale dla tych, którzy szukają swojego własnego „M” lub chcą bezpiecznie ulokować kapitał, jaki i duże mieszkania dla rodzin ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Nowi lokatorzy Zielonej Doliny mogą wybierać spośród 124 mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddana ogólnodostępna strefa parkingowa. W zasięgu ręki, na parterze zlokalizowane będą kolejne 3 lokale usługowe.Z dala od miejskiego zgiełku, tłumów ludzi i ciągnących się sznurów samochodów. Życie mieszkańców Zielonej Doliny będzie toczyło się wśród polan i lasów. Piękna okolica zapewni mieszkańcom poczucie bliskości z naturą.Znajdujący się nieopodal Potok Mikulczycki gwarantuje piękny krajobraz dla pikników z rodziną i przyjaciółmi. Zielone tereny na pewno zachęcą do spacerów i wycieczek rowerowych. Wraz z bliskimi warto odwiedzić na dwóch kółkach okoliczne atrakcje – Klub Jeździecki Nowy Dwór w Szałszy i Kąpielisko Leśne w Zabrzu.Kameralna atmosfera inwestycji i spokojna okolica zapewnią bezpieczeństwo najmłodszych. Jednocześnie dostarczą wielu miejsc do zabawy i rozrywki. Nauka jazdy na rowerze, przygotowanie zielnika na zajęcia szkolne, a nawet stawianie pierwszych kroków – w Zielonej Dolinie mieszkańcy swoimi codziennymi aktywnościami mogą tworzyć wyjątkowe chwile, warte zapamiętania. Seniorzy odnajdą tu błogi spokój, a studenci i osoby w średnim wieku docenią naturalne otoczenie po powrocie z uczelni lub pracy w mieście.Najbliższa okolica inwestycji wraz z sąsiednimi miastami oferują wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Zarówno fani aktywnego wypoczynku, kibice sportowi, miłośnicy wydarzeń kulturalnych, jak i poszukiwacze relaksu w kameralnych warunkach, znajdą coś dla siebie.

  Zielona Dolina II

  od 6 000 zł/m2
  ul. Bocianów , Zabrze(2.6 km od centrum)
  TDJ Estate
 • Osiedle Kaskada
  1 kw. 2024
  Osiedle KASKADA to nasza nowa inwestycja w Zabrzu. Osiedle powstaje przy Alei Korfantego, czyli jednej z głównych ulic miasta. Tworzymy miejsce idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalność, wygodę oraz bezpieczeństwo. Codzienne życie ułatwi bliskie sąsiedztwo szkół, sklepów, szpitali, lokali usługowych oraz budynków użytku publicznego. Bardzo dobra komunikacja zagwarantuje sprawne przemieszczanie się w obrębie miasta, jak również szybki wyjazd poza jego granice.Osiedle KASKADA wyróżnia projekt łączący nowoczesność designu i użytych materiałów z ponadczasowością zachowaną w kształtach konstrukcji. Całość tworzy przestrzeń, która w harmonijny sposób łączy się z naturą tworząc miejsce przyjazne i sprzyjające odpoczynkowi. Inwestycja zapewnia mnogość udogodnień przygotowanych dla przyszłych mieszkańców: miejsca postojowe zlokalizowane pa parkingu podziemnym oraz naziemnym, a także komórki lokatorskie. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewni całodobowy monitoring oraz kodowane wejścia do budynków.

  Osiedle Kaskada

  ul. Niedziałkowskiego , Zabrze(1.8 km od centrum)
  Adatex
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zielona Dolina
  Oferta archiwalna
  Zielona Dolina to inwestycja przygotowana z myślą o osobach poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania na lata. Spokój, kameralna okolica i wszechobecna zieleń tworzą przyjazne otoczenie, w którym z przyjemnością spędza się czas. Stanie się ono azylem dla ludzi powracających z pracy, szkoły czy uczelni, którzy oczekują wytchnienia od zawodowych obowiązków i chcą cieszyć się życiem prywatnym.Małomiasteczkowa sielanka idzie tu w parze z udogodnieniami charakterystycznymi dla większych ośrodków miejskich. Dobra komunikacja, bliskość szkoły i placówki medycznej, a także świetne warunki do uprawiania sportu i rekreacji to kluczowe atuty, którymi mogą cieszyć się mieszkańcy.W pierwszym etapie inwestycji realizowanej przy ul. Łąkowej w Zabrzu powstaną trzy czterokondygnacyjne budynki. Łącznie znajdzie się w nich 80 mieszkań, których metraże wahają się w granicach od 38,55 m2 do 81,42 m2. Nowi lokatorzy Zielonej Doliny będą mogli wybierać spośród mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych. Do lokali znajdujących się na parterze przylegają przestronne ogródki, natomiast do pozostałych mieszkań przynależą obszerne balkony. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będzie ogólnodostępna, nieodpłatna strefa parkingowa. W kolejnym etapie inwestycji powstanie również budynek, którego parter zostanie przystosowany pod funkcje usługowe, tak aby lokalni przedsiębiorcy mogli rozwijać swoją działalność, a osiedle było uzupełnione o niezbędne dla mieszkańców usługi.

  Zielona Dolina

  od 4 200 zł/m2
  ul. Łąkowa , Zabrze(2.4 km od centrum)
  TDJ Estate
 • Słowackiego Park II
  Oferta archiwalna
  Zaprojektowane przez Simple Architecture Osiedle Słowackiego Park wybudowane zostanie w dwóch etapach. Pierwszy Etap został już zakończony, a drugi jest w trakcie realizacji. Zakłada on powstanie 71 mieszkań w pięciokondygnacyjnych budynkach. Każde z nich od kawalerki, po największe apartamenty zostało równie starannie przemyślane. Pod uwagę wzięliśmy nie tylko wygodę, ale i trwałość naszych rozwiązań i jak najniższe koszty utrzymania w przyszłości.II Etap Inwestycja Słowackiego Park zostanie wybudowany do końca roku 2020 i oddany do użytkowania w I kwartale 2021r.

  Słowackiego Park II

  od 4 200 zł/m2
  ul. Juliusza Słowackiego 2 , Zabrze(3.2 km od centrum)
  DMT PROGRESS
 • Osiedle Żyj Kolorowo
  Oferta archiwalna
  „Żyj Kolorowo” to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone przy ulicy Majnusza w Zabrzu. Projekt składa się z dwóch eleganckich 5-cio kondygnacyjnych budynków, do realizacji których wykorzystano materiały najwyższej jakości. W segmencie „A” przy ulicy Majnusza 2 zaprojektowano 38 mieszkań, które zostały oddane do użytkowania w czerwcu 2014 roku. Natomiast w segmencie „B” znajdującym się przy ulicy Majnusza 4 inwestor zrealizował 32 mieszkania, w których już można zamieszkać!Szeroki wachlarz dostępnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchniach od 42m2 do 78m2 sprawia, iż w ofercie osiedla „Żyj Kolorowo” znajdują się przytulne mieszkania dla osób poszukujących docelowego miejsca dla siebie lub całej rodziny. W podziemiu każdego z budynków znajduje się obszerna hala garażowa, do której z każdej kondygnacji można dostać się cichobieżną wygodną windą elektryczną. Dodatkowo na parterach budynków przewidziano dokładnie przemyślaną część usługowo-handlową, w skład której wchodzi 5 lokali o zróżnicowanych powierzchniach. Ponadto architektura inwestycji została doskonale wkomponowana w otaczającą projekt pełną zieleni okolicę wynikającą z bezpośredniego sąsiedztwa Parku Kościuszki, na terenie którego znajduje się Dom Harcerza.

  Osiedle Żyj Kolorowo

  od 4 280 zł/m2
  ul. Majnusza , Zabrze(2.7 km od centrum)
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Carnalla Dom
  Oferta archiwalna
  W samym centrum miasta Zabrza z niepowtarzalną lokalizacją został wybudowany bezczynszowy budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze. Budynek powstał przy ul. Sienkiewicza 25, 25A. Inwestycję zaprojektowaliśmy z myślą o wysokich wymaganiach i realnych potrzebach klienta. Atutem inwestycji są  komfortowe mieszkania z pięknymi tarasami lub balkonami  gwarantujące spokój i relaks bez konieczności rezygnacji z uroków życia w centrum miasta. Budynek posiada pięć kondygnacji w tym kondygnację podziemną w której znajdą się garaże wraz z komórkami lokatorskimi. Na parterze usytuowane zostały lokale usługowe przeznaczone na prowadzenie działalności. Lokale mieszkalne usytuowane są na 4 kondygnacjach. Wszystkie mieszkania wychodzą na stronę południową. Wnętrze budynku zostanie wykończone materiałami o wysokim standardzie. Części wspólne budynku zostały wykończone w 100%.Mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim. Wszystkie instalacje zostały rozprowadzone w mieszkaniach. Liczniki zużycia mediów są oddzielne dla każdego mieszkania. System centralnego ogrzewania wraz z ciepłą wodą jest  w oparciu o miejską sieć cieplną i węzeł cieplny zlokalizowany w budynku. W pokojach zamontowano grzejniki płytowe z zaworami termostatycznymi a w łazienkach grzejniki drabinkowe. Wszystkie ściany zostały otynkowane tynkami gipsowymi a podłogi wykończono wylewkami.

  Carnalla Dom

  od 4 000 zł/m2
  ul. Henryka Sienkiewicza 25 , Zabrze(3.2 km od centrum)
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Arabella Dom
  Oferta archiwalna
  "Arabella Dom" to nowoczesny, 3-kondygnacyjny apartamentowiec zlokalizowany na zamkniętym terenie w Zabrzu przy ul. Kruczej 18/20.Na zainteresowanych czekają tu już TYLKO OSTATNIE MIESZKANIE o metrażu 84,6!Do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska znajdująca się na korytarzu klatki schodowej.Bliskość DTŚ, obszarów zielonych, transportu publicznego, sklepów, szkół a w przyszłości także centrum handlowego Ikea oraz rozległych terenów rekreacyjnych tworzą absolutnie wyjątkową lokalizację.Dodatkowo dla wygody mieszkańców na posesji wyodrębniono darmowe miejsca postojowe.

  Arabella Dom

  od 4 321 zł/m2
  ul. Krucza , Zabrze(4.1 km od centrum)
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Słoneczne Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Słoneczne Wzgórze to nowoczesny, kameralny 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny o ciekawej architekturze.Na zainteresowanych czekają tu już tylko dwa przestronne 3-pokojowe mieszkania o metrażach ok 70 m2.Funkcjonalny rozkład każdego z nich sprawia, że są one idealne zarówno dla seniorów, singli czy młodych małżeństw.W trosce o wygodę mieszkańców budynek został wyposażony w cichobieżną windę oraz wygodną klatkę schodową.Dogodna lokalizacja inwestycji pozwala korzystać z pełnej infrastruktury życia miejskiego.

  Słoneczne Wzgórze

  od 4 200 zł/m2
  ul. Grunwaldzka , Zabrze(1.9 km od centrum)
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Villa Luiza
  Oferta archiwalna
  W samym centrum miasta Zabrza z niepowtarzalną lokalizacją zostaL wybudowany bezczynszowy budynek wielorodzinny. Budynek powstaL u zbiegu ulic Sienkiewicza i Mochnackiego. Inwestycję zaprojektowaliśmy tak, aby dać poczucie wygody i zapewnić komfort jego mieszkańcom. Budynek wykonany w tradycyjnej technologii. Pastelowa kolorystyka z elementami drewna doskonale komponuje się z otoczeniem. Atutem tej inwestycji jest nie tylko doskonała lokalizacja, niepowtarzalna architektura ale również czynniki użytkowe tj.- szeroki wybór mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych- każde mieszkanie posiada balkon lub taras, pomieszczenie gospodarcze- szybka komunikacja pionowa zapewniona jest przez cichobieżną windę- możliwość kupienia garazu.Wszystkie mieszkania oddajemy w stanie deweloperskim, który obejmuje: grzejniki, wszelkie niezbędne instalacje, drzwi zewnętrzne antywywarzeniowe, okna PCV, parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Działka wokół budynku zostanie kompletnie wykończona i zagospodarowana.

  Villa Luiza

  Ul. Sienkiewicza 35 , Zabrze(3.2 km od centrum)
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Świętego Urbana
  Oferta archiwalna
  Willa Ostoja to nowoczesny siedmiokondygnacyjny budynek zlokalizowany w centrum Zabrza przy ulicy Świętego Urbana. Lokalizacja w samym centrum Zabrza, wysoko rozwinięta infrastruktura oraz bliskość szkół, urzędów, sklepów oraz budynków użyteczności publicznej czyni inwestycję atrakcyjną dla osób poszukujących komfortowych mieszkań w  budynku o ciekawej architekturze. Inwestycja obejmuje 22 nowoczesne mieszkania o powierzchni od 32,1 m2 do 101 m2 oraz lokale użytkowe (o powierzchni 190 m2) i biurowe (40-280 m2). Dodatkowo w garażu podziemnym dostępnych jest 29 miejsc postojowych, z których część to tzw. “miejsca podwójne” na podnoszonych platformach.Budynek zostanie wybudowany metodą tradycyjną, a mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim.Lokalizacja w samym centrum Zabrza zapewnia swoim mieszkańcom wysoko rozwiniętą infrastrukturę  oraz bliskość szkół, urzędów, sklepów oraz budynków użyteczności publicznej.Dodatkowo w  pobliżu inwestycji znajduje się Miejski Ogród Botaniczny oraz przepiękny Park Leśny, idealny do spacerów i wypoczynku w wolnym czasie.

  Świętego Urbana

  ul. Świętego Urbana , Zabrze(2.8 km od centrum)
  Activ Investment Sp. z o.o.
 • Osiedle Franciszkańska
  Oferta archiwalna
  Osiedle Franciszkańska zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej części Zabrza. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje pełny dostęp do infrastruktury miejskiej i jednocześnie pozwala cieszyć się zaletami mieszkania poza centrum miasta. W niedużej odległości od osiedla funkcjonuje kompleks handlowy, jeden z największych na Śląsku multipleksów, teatr oraz hala widowiskowo-sportowa. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się szkoła, przedszkole oraz kościół. Zaprojektowany układ osiedla ma na celu stworzenie enklawy w której żyje się miło i wygodnie, gdzie można odpocząć wśród zieleni ogródków przydomowych oraz spędzić czas z małymi pociechami na placu zabaw.Całość osiedla cechuje dbałość o detale i odpowiedni dobór najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. Każdy z budynków wyposażony jest w nowoczesne, ciche windy zapewniające sprawną i wygodną komunikację. Wszystkie mieszkania posiadają własne tarasy z systemem mobilnych przeszkleń, umożliwiające tworzenie latem dodatkowych wysłon a zimą ogrodów zimowych. Całe osiedle przystosowane jest do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne oraz rodziny z małymi dziećmi.Odpowiedni pod względem jakości i parametrów technicznych dobór materiałów gwarantuje powstanie budynków o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej co pozwoli do minimum obniżyć koszty eksploatacji.

  Osiedle Franciszkańska

  ul. Franciszkańska , Zabrze(1.9 km od centrum)
  Mostostal Zabrze Gliwickie P.B.P. Sp. a.
 • Jesionowa Aleja
  Oferta archiwalna
  „Jesionowa Aleja” - jedyna tak unikatowa propozycja na zabrzańskim rynku nieruchomości. Jest to doskonała oferta dla osóbposzukujących nowoczesnych, eleganckich domów i mieszkań w atrakcyjnej cenie, chcących jednocześnie żyć w obrębie centrum miasta i bezpośrednim kontakcie z przyrodą.Jesionowa Aleja jest nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym, gdzie wymarzony spokój, komfort i bezpieczeństwo oraz piękno otaczającej przyrody, można zdobyć w bardzo przystępnej cenie. Dodatkowo w niezwykle korzystnej lokalizacji - blisko samego centrum miasta. Obok wygodnego i świetnie zaprojektowanego osiedla eleganckich domów jednorodzinnych, do wyboru mamy również apartamenty i mieszkania o wysokim standardzie, w czterech nowo wybudowanych willach, których nowoczesny design dorównuje europejskim standardom. Nowe osiedle gwarantuje bliskie sąsiedztwo zabrzańskiej aglomeracji z równoczesnym sielskim i pięknym otoczeniem, pełnym zieleni i przyrody, wyposażonym w całą niezbędną infrastrukturę.Osiedle Jesionowej Alei oferuj komfortowe apartamenty i nowe mieszkania, umiejscowione w 4 nowoczesnych budynkach. Każda willa posiada 4 kondygnacje, na których łącznie znajduje się 7 nowocześnie zaprojektowanych i wykonanych, z najwyższą starannością, mieszkań. Wszystkie mieszkania i apartamenty, które usytuowane są na piętrach, posiadają własne balkony. Mieszkania na parterze, zostały wyposażone w wygodne patio oraz kameralny ogródek. Na czwartym piętrze w miejsce balkonu, stworzono przepiękny taras widokowy. Rozkład pomieszczeń jest niezwykle funkcjonalny i wygodny, zaprojektowany zgodnie z najnowocześniejszymi trendami. Do wyboru są mieszkania dwu i trzy pokojowe, o powierzchni użytkowej od 45,53 m2 do 71,15 m2, z możliwością łączenia mieszkań w obrębie kondygnacji. Mieszkania, obok przepięknego pełnego zieleni i natury otoczenia, posiadają świetną lokalizację. Zabrze należy do jednej z największych polskich aglomeracji, w skład której wchodzą między innymi: Katowice, Gliwice, Będzin i Tychy. Osiedle znajduje się praktycznie w sercu Zabrza, z doskonałym dojazdem do wszystkich powyższych miast. Świetna lokalizacja, wysokie standardy wykończenia i przystępna cena, czynią mieszkania na Jesiennej Alei, najkorzystniejszą tego typu ofertą, jaka jest dostępna na rynku lokalnym.

  Jesionowa Aleja

  od 3 900 zł/m2
  ul. PGR Nowy Dwór , Zabrze(1.6 km od centrum)
  Prem Sp. z o.o.
 • Grafitowe Zabrze
  Oferta archiwalna
  Grafitowe Zabrze to kameralne osiedle 60 mieszkań w najwyższym standardzie i o różnym metrażu, zaprojektowane w eleganckim, modernistycznym stylu. Jego główną cechą jest wysoka funkcjonalność i inteligencja zastosowanych rozwiązańCo to oznacza w praktyce?Osiedla powinny być projektowane dla ludzi i z myślą o ich potrzebach. Nie ma tu miejsca na ekstrawaganckie eksperymenty formalne. Nie ma też miejsca na chaotycznie rozplanowane mieszkania. Grafitowe Zabrze składa się z dwóch 30-mieszkaniowych segmentów, które zapewniają pod każdym względem najwyższy komfort mieszkalny. Każde mieszkanie – nieważne, czy jest to kawalerka, czy apartament – zostało dokładnie przemyślane i tak zaprojektowane, aby wykorzystać w pełni przestrzeń i zagospodarować ją jak najlepiej.Dlaczego GRAFITOWE Zabrze?Grafitowe Zabrze należy do grupy kolorowych osiedli, które powoli i sukcesywnie powstają na Śląsku dzięki wyobraźni i doświadczeniu Simple Architecture. Jego kolor nawiązuje do węgla, charakterystycznego elementu Śląska, a zarazem jest bardzo elegancką dominantą, która uszlachetnia design osiedla. Dodatkowo, harmonia starannie dobranych detali, takich jak rolety zewnętrzne, czy przestronne loggie, nadają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Ale wyjątkowość Grafitowego Zabrza to nie tylko oryginalna, lekka bryła – to także jego otoczenie. W przestrzeń osiedla wpleciono ze smakiem i wyczuciem elementy architektury zielonej, co zaskakująco kontrastuje z minimalistyczną kolorystyką elewacji, czyniąc z Grafitowego Zabrza wdzięczną enklawę w samym sercu miasta.Sztuka inspirowania życiemArchitektura Grafitowego Zabrza nawiązuje do modernistycznego stylu zwanego „Bauhausem”, wywodzącego się z Niemiec. Jego główne założenia to: funkcjonalność, dążenie do zorganizowania przestrzeni tak, aby pozytywnie wpływała na samopoczucie, a także wprowadzanie do formy architektonicznej elementów związanych z życiem ludzi, dla których jest ona dedykowana. W świetle założeń Bauhausu, projektant nie tylko tworzy samą budowlę, ale też przestrzeń do satysfakcjonującego życia społecznego.

  Grafitowe Zabrze

  ul. Marii Skłodowskiej-Curie , Zabrze(1.6 km od centrum)
  DMT PROGRESS
 • Cholonek Dom
  Oferta archiwalna
  MIESZKANIA GOTOWE !Budynek wielorodzinny “CHOLONEK DOM” Zabrze ul.Widery/KożlikaBudynek wielorodzinny dwudziesto mieszkaniowy z windą, zespołem garaży w parterze.Rozpoczęcie budowy styczeń 2011, a zakończenie kwiecień 2012 rok.Cena metra kwadratowego mieszkania od 3800,00 zł brutto.Garaż – 29 520,00 zł brutto.Typy mieszkań:jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe, czteropokojowe.Komunikacja pionowa: klatka schodowa; winda cichobieżna.Podłączenie mediów:- woda, kanalizacja sanitarna i deszczowa Przedsiębiorstwo Wodociągowe Zabrze,- ciepła woda użytkowa, ogrzewanie mieszkań Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Zabrze. – internet, telefon, telewizja kablowa Telekomunikacja Polska lub VEKTRA.Mieszkania przekazane zostaną w systemie deweloperskim :- podłogi przygotowane do położenia ostatniej warstwy- tynki ścian gipsowe maszynowe do malowania- instalacja centralnego ogrzewania kompletna z grzejnikami- instalacja wodno-kanalizacyjna kompletna ale bez białego montażu- instalacja elektryczna kompletna ale bez białego montażu- drzwi zewnętrzne do mieszkań antywyważeniowe – brak drzwi wewnętrznych.- brak sanitariatów i płytkowania kuchni; łazienki- balkony wykończone płytkami typu gress.Teren wokół budynku wykończony w 100 %.Mieszkania posiadają pełną obsługę kredytową, prawną i notarialną.W budynku przy ul. Koźlika/Widery w Zabrzu trwają ostatnie prace wykończeniowe przed kwietniowym odbiorem budynku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzania budowy i zapoznania się z standardem budynku. Celem umówienia spotkania prosimy o kontakt:Joanna Grochal 0 600 030 161, Justyna Król 0 602 638 719Biuro Obsługi Klienta: Mikołów, ul. Paprotek 28Inwestycja gotowa.

  Cholonek Dom

  Ul. Koźlika 14 , Zabrze(1.7 km od centrum)
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Zabrza:

Informacje o Zabrzu

W Zabrzu dostępne są 124 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Zabrzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 125 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (5 mieszkań).
 • 2-pokojowe (24 mieszkania).
 • 3-pokojowe (51 mieszkań).
 • 4-pokojowe (24 mieszkania).
 • 5-pokojowe (20 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Zabrzu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Zabrzu kosztuje 232 440 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Zabrzu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: