Brzozowe Wzgórze

Oferta archiwalna

Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Kolonistów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Brzozowe Wzgórze

4 zdjęcia

Brzozowe Wzgórze
Brzozowe Wzgórze
Brzozowe Wzgórze
Brzozowe Wzgórze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

“Brzozowe Wzgórze” to nowa propozycja kameralnego osiedla  przy ulicy Kolonistów w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do centrum, spokój oraz malownicze widoki na lasy, panoramę Szczecina i rozlewisko Odry.Projektanci zadbali, aby architektura i kolorystyka osiedla doskonale komponowała się  z otoczeniem. Tarasowo schodzące układy zabudowy tworzą kameralne przestrzenie publiczne. Komunikację i parkingi wyprowadzono  na zewnątrz osiedla, co z pewnością zapewni spokój i bezpieczeństwo jego przyszłym mieszkańcom.                            Na osiedlu “Brzozowe Wzgórze“  oferujemy  Państwu  mieszkania o powierzchni  od  34  do  88  mkw w atrakcyjnej cenie  w standardzie wykonania “pod klucz” i w stanie deweloperskim oraz samodzielne garaże o powierzchni od  17 do 26 mkw.W zakresie wykonania “pod klucz“  zakupują Państwo mieszkanie z kompleksowo urządzoną  łazienką – z armaturą, oświetleniem i lustrem, panele podłogowe w pokojach i hallu, płytki podłogowe w kuchni oraz wszystkie drzwi wewnętrzne.Mieszkania  zaprojektowano  z  dbałością  o  estetykę i funkcjonalność, z zachowaniem wysokich  standardów  jakości, bezpieczeństwa i ekologii.Zapraszamy Państwa do obejrzenia przykładowych aranżacji wnętrz oraz zdjęć z budowy.                Na mocy umów o współpracy z bankami, możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę kredytową i wybranie najlepszej oferty.  Dopilnujemy, aby procedura  przebiegła  szybko  i  sprawnie.

Inwestycja Brzozowe Wzgórze znajduje się w Bukowie, ul. Kolonistów (6.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Status Dom Sp. z o.o.

Inwestycja Brzozowe Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Brzozowe Wzgórze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Status Dom Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Brzozowe Wzgórze?

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzozowe Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Brzozowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dywizjonu 303.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzozowe Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Bukowie

Oferty w Bukowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: