Nehringa - etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin

Ceny od: 4 300 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nehringa - etap II dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3
93 m2
2
451 073 zł4 830 zł/m²

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w lewobrzeżnej części Szczecina, przy ul. Nehringa w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Bukowo. Inwestycja składa się z jednego budynku, dwu klatkowego, dwupiętrowego, wyposażonego w cichobieżne windy. W realizowanym budynku zaprojektowano mieszkania jedno-, dwu-, trzy i cztero pokojowe, w części podziemnej budynku miejsca postojowe. Budynek przy ul. Nehringa usytuowany jest w drugiej linii zabudowy w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, bardzo dobrze skomunikowany z centrum Szczecina.Inwestycja realizowana na zasadach deweloperskich, otwarty rachunek powierniczy.

Inwestycja Nehringa - etap II znajduje się w Bukowie, ul. Nehringa 6A, 6b (6.4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin.

Inwestycja Nehringa - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nehringa - etap II pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 93 metrów kwadratowych w cenie od 4 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 93 m2 w cenie od 451 073 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 93 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 125 000 do 435 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 300 do 4 950 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nehringa - etap II

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

W odległości 300 metrów od inwestycji Nehringa - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nehringa Pomnik.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nehringa - etap II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: ŚRODOWISKOWA PLACÓWKA EDUKACYJNO - WYCHOWAWCZA NR 1 w odległości 1200m, Łączka Bączka. Klub maluszka w odległości 1350m, Szkoła Podstawowa Nr 14 w odległości 1700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1550 m znajduje się Przychodnia Medycyny Rodzinnej „Nasz Doktor” Sp. z o.o., w odległości 1600 m znajduje się Przyszpitalna Przychodnia Onkologiczna przy Zachodniopomorskim Centrum Onkologii, w odległości 1650 m znajduje się Poradnia Opieki Paliatywnej i Walki z Bólem Nowotworowym.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1600 m znajduje się Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych, w odległości 1800 m znajduje się KONTRASTY STUDENCKIE CENTRUM KULTURY WALDEMAR KULPA, w odległości 2050 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 3.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Rancho Ponderosa Grupa Wielowski, w odległości 1500 m znajduje się Kompleks Sportowo - Rekreacyjny MOSiR Szczecin.

Data publikacji: 19.06.2017

Data aktualizacji: 05.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie