Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Gdańsk, Śródmieście

595 ofert w 9 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 21 198 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Scala
  1 kw. 2024
  Scala to zupełnie nowy wymiar inwestycji. Zamiast stanu deweloperskiego lokale wykończone są w Modelu M – podwyższonym standardzie Moderny, gotowym do zamieszkania.Oferowane apartamenty są wykończone w podwyższonym standardzie. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię.To skrócenie czasu od odbioru do zamieszkania, oszczędność czasu i nerwów, ograniczenie uciążliwości długotrwałych sąsiedzkich remontów oraz szybszy zwrot z inwestycji, w przypadku zakupu pod wynajem.Wykończenie jest dostępne w trzech ponadczasowych stylach, które zostały zaprojektowane tak, aby współgrać z pełną gamą aranżacji.W przestrzeni osiedla powstaną przytulne zielone alejki oraz bogate aranżacje roślinne nawiązujące do dawnych śródmiejskich ogrodów. Na osiedlu pojawi się ponad 4500 nowych roślin, tworzących wspaniałe zielone otoczenie między budynkami. Wśród nich znajdą się szlachetne gatunki, które historycznie były ozdobą ulic Gdańska.Przedproże to charakterystyczne dla gdańskich śródmiejskich kamienic podwyższenie i wysunięcie poziomu -1 poza obrys budynku, tworzące taras z balustradą.Z inspiracji tym elementem architektonicznym powstały prywatne, niedostępne dla oka przechodniów ogródki apartamentów Scala. Gdańscy mieszczanie XVIII i XIX wieku cenili tę część Śródmieścia za prywatność i bujną zieleń. Oddzielone cokołem od traktu pieszego i drogowego zielone tereny, to przywrócenie tradycji miejskich ogródków w tej lokalizacji.Najwyższa kondygnacja została wycofana względem elewacji budynku, ściany zostały pokryte pnącym bluszczem, zapewniając wyższe poczucie prywatności oraz dając przestrzeń do aranżacji zielonych tarasów.Kolorowe wąskie kamienice, spichlerze, baszty, kościoły, imponujące ceglane gmachy. Ogrom architektonicznych detali zapisanych w historii miasta na przestrzeni epok.Architektura Scali jest pełna nowoczesnych interpretacji historycznej zabudowy Śródmieścia. Elewacja pokryta ceramiką wysokiej klasy nadaje typowo gdański charakter ceglanych zabytków. Współczesna forma w kreatywny sposób eksploruje historyczne style gdańskiej architektury.Elementy detalu nawiązują do zmiennych motywów układania cegły, odzwierciedlając dawne pionowe i poziome podziały elewacji, ryzality okienne i zdobienia. Zróżnicowane formy wykończenia balkonów, zielone tarasy na najwyższych poziomach i wyniesienia podziemnej kondygnacji nadają charakteru. Każdy budynek Scali ma własny, unikalny sposób prowadzenia detalu architektonicznego.Daty oddania do użytkowania poszczególnych budynków:Budynek 2.1 - IV kwartał 2022 r.Budynek 2.2 - II kwartał 2023 r.Budynek 3 - II kwartał 2023 r.Budynek 6 - III kwartał 2023 r.Budynek 5.3 - I kwartał 2024 r.Planowane oddanie całości inwestycji w I kw. 2024 roku.

  Scala

  ul. Łąkowa 60 , Śródmieście, Gdańsk(1.4 km od centrum)
  Moderna Holding
 • Żurawie
  4 kw. 2023
  Żurawie są inwestycją YIT – największego dewelopera w Finlandii z jednego z największych deweloperów w Europie Północnej.Żurawie to kwintesencja Gdańska: jego kultury, historii oraz dynamiki rozwoju. Dzięki nim rozpoznawalne i powszechnie znane miejsce na mapie Młodego Miasta wciąż pozostaje ważne, zyskując dziś zupełnie nowy wymiar. Tworząc Żurawie udawadniamy, że nowoczesne inwestycje można budować z poszanowaniem otoczenia i ludzi, którzy będą z nich korzystać. Za koncepcję odpowiedzialny jest profesor Rainer Mahlamäki, światowej sławy architekt z Finlandii oraz autor wielokrotnie nagradzanego projektu Muzeum Żydów Polskich POLIN.HistoriaCharakterystycznym elementem Gdańska są dźwigi stoczniowe. Pierwszy z nich, Wielki Żuraw, pojawił się w tym mieście już w XIV wieku. Za najbardziej rozpoznawalne uznaje się jednak żurawie KONE, stanowiące nieodłączny element dziedzictwa miasta. Ich wysokość sięga aż 55 metrów. Przybyły z Helsinek do Gdańska w połowie lat 70, górując od tego momentu nad miastem i nadając mu niesamowity, industrialny rys. Wiele z nich wciąż pracuje, a najstarsze mają zostać zachowane jako zabytki.ArchitekturaInspiracją do stworzenia unikatowej przestrzeni miejskiej było historyczne dziedzictwo Stoczni Gdańskiej. Industrialny charakter inwestycji znajdzie odzwierciedlenie w układzie brył oraz doborze materiałów budowlanych, nawiązujących do hal stoczniowych, statków, morza i wydm. Zachowane zostaną osie widokowe oraz układ komunikacyjny łączący stocznię, Europejskie Centrum Solidarności i Stare Miasto. Dzięki dbałości o szczegóły, obiekt naturalnie wkomponuje się w otoczenie.

  Żurawie

  od 12 735 zł/m2
  ul. Popiełuszki , Młyniska, Gdańsk(1.2 km od centrum)
  YIT Development Sp. z o.o.
 • Ogrody Neptuna
  4 kw. 2023
  Wielkomiejski styl w kameralnym zaciszuOgrody Neptuna to kameralne osiedle, powstające w Gdańskiej Olszynce, przy ul. Olszyńskiej. W jego skład wchodzić będzie 9 minimalistycznych, 4-rodzinnych budynków, w których z największą starannością zaprojektowano funkcjonalne i komfortowe mieszkania z ogrodem na parterze lub loggią na piętrze. Łącznie w inwestycji dostępnych jest 36 mieszkań w układach 3-pokojowych.Klimat Gdańskiej Starówki w nowoczesnym wydaniuInspiracją do projektu były Gdańskie Kamienice, z segmentową zabudową i zwężającą się fasadą. Nawiązująca do kamienic tekstura cegły, została zestawiona z grafitową strukturą elewacji, łącząc tym samym nowoczesny, minimalistyczny klimat budynków z historyczną zabudową, leżącej nieopodal Starówki Gdańskiej. Elementy nawiązujące do gdańskiego śródmieścia będą również wprowadzone w częściach wspólnych budynków, które to będą bogate w grafiki i szkice, ukazujące uroki kluczowych punktów miasta.Osiedle stworzone z myślą o komforcie mieszkańcówWedług naszej filozofii teren osiedla jest tak samo ważny, jak sam projekt mieszkania. W związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie wykorzystać jego funkcjonalność. Nie zabrakło szeregu udogodnień podnoszących komfort zamieszkania i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Teren inwestycji zostanie w całości ogrodzony i objęty system monitoringu. Ogrody Neptuna będą posiadać zewnętrzną wiatę rowerową oraz plac zabaw i miejsca do sąsiedzkiej rekreacji. Wysoki standard zagospodarowania osiedla widać w dbałości o detale takie jak, ciągi komunikacyjne czy roślinność.Ogrody Neptuna zostały zaprojektowane, w oparciu o wysoki standard i poziom estetyki oraz szereg udogodnień. Inwestycja będzie ogrodzona, na wjeździe znajdzie się brama wjazdowa z furtką. Do użytku mieszkańców będą 44 miejsca parkingowe. W ich pobliżu będzie znajdować się zamykana wiata rowerowa, plac zabaw oraz miejsca do sąsiedzkiej rekreacji.Każdy detal inwestycji został starannie przemyślany i opracowany. Ciągi komunikacyjne, mają zaprojektowaną nieregularną formę, która sprawia, że alejki pełnią również funkcję dekoracyjną. Bogata roślinność, wśród której znajdzie się około 200 nasadzeń m.in. niskich krzewów, ozdobnych traw czy drzew, będzie cieszyła oko mieszkańców bez względu na porę roku. W projekcie zaplanowano także dwa typy oświetlenia. Jeden z nich skupia się na technicznym aspekcie, jak oświetlenie miejsc parkingowych. Natomiast drugi typ lamp, jak np. wyeksponowanie części drzew poprzez podświetlenie ich korony oprawami wpuszczonymi w ziemię, ma uatrakcyjnić wygląd osiedla.

  Ogrody Neptuna

  od 11 281 zł/m2
  ul. Olszyńska , Olszynka, Gdańsk(2 km od centrum)
  Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • DOKI Living
  1 kw. 2024
  Zainspirowani światowymi przykładami rewitalizacji i wszechstronnego rozwoju obszarów portowych nadajemy funkcję miejską gdańskim terenom postoczniowym. Euro Styl jest jednym z pierwszych deweloperów, który będzie odpowiadał za rozwój Młodego Miasta. Firma tchnie w zakątki stoczni ducha nowoczesności, nie zapominając jednocześnie o historycznych korzeniach tych unikatowych terenów.DOKI to wyjątkowa inwestycja, która poprzez połączenie części mieszkaniowej (DOKI Living), biurowej (DOKI Office), gastronomicznej, noclegowej i konferencyjno-wystawowej (MONTOWNIA) będzie tworzyć nową, tętniącą życiem multifunkcyjną dzielnicę zlokalizowaną w sercu Gdańska. Dzięki takiemu połączeniu DOKI będą wymarzonym miejscem zarówno do życia, pracy jak i spędzania wolnego czasu w wyjątkowej przestrzeni miejskiej.Mieszkania w ramach inwestycji DOKI Living zostały zaprojektowane w oparciu o najlepsze architektoniczne wzorce, przy zachowaniu najwyższej dbałości o szczegół oraz szacunku do historii tego wyjątkowego miejsca. Budynki zostaną pokryte elewacją ze szlachetnych materiałów nawiązujących do ceglanej zabudowy stoczni. Industrialny charakter inwestycji DOKI Living podkreślać będą przemyślane detale. Inspirowana historią miejsca zabudowa przełamana zostanie roślinnymi akcentami. Pejzaż inwestycji uzupełnią nawiązujące do stoczniowych rusztowań stelaże, po których będą się piąć rośliny, czyniąc okolicę przyjazną do życia i spędzania wolnego czasu.Terminy oddanie:Budynek A – I kwartał 2023Budynek B – II kwartał 2023Budynek EF – I kwartał 2024

  DOKI Living

  ul. ks. Jerzego Popiełuszki , Młyniska, Gdańsk(1.2 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Osiedle Perspektywa
  4 kw. 2024
  Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa mieszcząca się po zielonej stronie centrum Gdańska. W ramach osiedla powstaną trzy rodzaje zabudowy: kameralne wille miejskie o podwyższonym standardzie wzdłuż ul. Legnickiej, niewysokie budynki położone wzdłuż ul. Powstańców Warszawskich oraz wielorodzinne budynki o zmiennej wysokości zlokalizowane w głębi działki. Inwestycja będzie się wyróżniać także ze względu na efektowne części wspólne oraz elewacje wykończone przy użyciu ponadczasowych materiałów. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z aż czterech parków: własnego parku, który powstanie w północnej części osiedla, pobliskiego parku Generała Józefa Bema i położonych w niedalekiej okolicy Parku Śródmieście oraz Parku Kultury i Wypoczynku Grodzisko z Górą Gradową, z której rozpościera się przepiękny widok na panoramę Śródmieścia.KAMERALNE WILLE MIEJSKIEBudynki willowe będą się mieścić wzdłuż ulicy Legnickiej, wznosząc się ku szczytowi wzgórza. Wyróżnią się ze względu na stylową elewację i kształt budynków nawiązujący do przedwojennych domów usytuowanych przy tej samej ulicy. Ciekawą estetyką będą odznaczać się również elegancko wykończone wnętrza części wspólnych.KAMIENICEWzdłuż ulicy Powstańców Warszawskich zostaną zlokalizowane budynki nawiązujące architekturą do dawnej zabudowy tej części miasta. Będą to czterokondygnacyjne kamienice pierzejowe z wykuszami, posiadające elementy elewacji charakterystyczne dla tej części miasta.BUDYNKI WIELORODZINNEW centralnej części osiedla będą się wznosić najwyższe budynki Perspektywy. Najwyższe nie tylko ze względu na liczbę kondygnacji, ale też na kaskadowe położenie na stoku wzgórza. Z myślą o wygodnym dojściu pieszych, w niektórych budynkach zaprojektowano przejścia na parterze, aby maksymalnie skrócić drogę.Daty oddania do użytkowania:Budynek F, G – grudzień 2022Budynek H – I kwartał 2023Budynek I, J, K – IV kwartał 2024

  Osiedle Perspektywa

  ul. Powstańców Warszawskich , Siedlce, Gdańsk(1 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Motława Garden
  2 kw. 2024
  Nowa inwestycja w sprzedaży - Wille miejskie w Gdańsku.Motława Garden to projekt oparty na koncepcji miasta-ogrodu. Na osiedlu powstanie 21 willi miejskich zatopionych w zieleni przydomowych ogródków i tarasów, które stworzą przyjazną enklawę. Inwestycja realizowana jest przez Marvipol Development, dewelopera z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.Zamieszkaj w cichej i spokojnej Olszynce, 15 minut od Śródmieścia- metraże od 57 do 137 mkw.- 15 willi z czterema mieszkaniami- 6 willi z dwoma mieszkaniami- przyjazny, kameralny klimat- inteligentne i ekologiczne rozwiązania- pakiet Smart Home w standardzie- przystanek autobusowy w zasięgu krótkiego spaceru- 15 minut do Nowego Miasta- 5-6 minut autobusem do stacji SKMMarvipol Development gwarantuje w inwestycji Motława Garden inteligentne i ekologiczne rozwiązania: sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą, monitorowanie zużycia energii, bezdotykową kontrolę dostępu do budynku i obsługę szlabanów, monitoring CCTV, energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, nawiewniki przystosowane do montażu filtrów antysmogowych, zewnętrzny czujnik jakości powietrza Airly, instalacje dostosowane do paneli fotowoltaicznych.UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW:- zielone strefy rekreacyjne- miejsca do odpoczynku i plac zabaw

  Motława Garden

  ul. Wspólna , Olszynka, Gdańsk(2 km od centrum)
  Marvipol Development
 • Montownia
  4 kw. 2022
  W MONTOWNI będzie się mieściło 114 komfortowych loftów serwisowanych o powierzchniach 37, 45 i 51 m² z przestronną częścią dzienną, antresolami sypialnianymi, aneksem kuchennym i łazienką. Połączą one hotelowy standard z domową wygodą i niezależnością. Ich wysokość sięga nawet 5 metrów, a duże industrialne okna zapewnią odpowiednie doświetlenie. Wnętrza zaprojektowano w dwóch stylach inspirowanych stoczniową architekturą. W jednym lofcie komfortowo wypocznie nawet 6 osób jednocześnie.MONTOWNIA wyróżnia się kompleksową ofertą, która stanowi połączenie funkcji hotelowej, gastronomicznej i biznesowej. Na wyższych kondygnacjach znajdą się lofty serwisowane, do których będzie prowadzić piękne, klimatyczne lobby z całodobową recepcją. Na parterze będzie się mieścił największy w Gdańsku food hall. W MONTOWNI znajdzie się też centrum konferencyjne oraz strefa relaksu z czytelnią i salą zabaw dla dzieci.MONTOWNIA powstaje w duchu filozofii „circular economy”. Przy rewitalizacji obiektu zastosowano taki dobór materiałów, który umożliwi powtórne ich wykorzystanie. Prócz wymiaru ekologicznego, materiały te mają swój wyjątkowy charakter. Innym elementem MONTOWNI, który zaprojektowany został z myślą o środowisku, jest zielony dach porośnięty ekstensywną roślinnością. Każdy loft będzie wyposażony w system optymalizujący zarządzanie zużyciem energii.

  Montownia

  ul. Lisia Grobla 7 , Młyniska, Gdańsk(1 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Nadmotławie Apartments
  gotowe
  Mieszkania nad Motławą !Nadmotławie Apartments to prestiżowa inwestycja w pierwszej linii od rzeki Motławy, skierowana do osób ceniących komfort i wygodę, poszukujących luksusowego miejsca do mieszkania. Przestronne, przeszklone balkony z widokiem na rzekę i panoramę Starego Miasta oraz bliskość Mariny to niezaprzeczalny wyróżnik inwestycji. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców luksusowe foyer z portierem, sala klubowa, a także strefa fitness. Inwestycję wyróżnia wysoki standard wykończenia, innowacyjny system SMART HOUSE by Keemple.W najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, a także galeria handlowa, restauracje, markety i siłownie. Inwestycja posiada bezpośredni dostęp do wody, a kilkaset metrów od niej znajduje się Marina na Stępce – jedna z dwóch przystani położonych najbliżej gdańskiej starówki.

  Nadmotławie Apartments

  ul. Sienna Grobla , Śródmieście, Gdańsk(1.4 km od centrum)
  Robyg
 • Brabank
  3 kw. 2023
  Brabank to wyjątkowej klasy format współczesnej architektury, płynnie łączący szacunek do historii z architektonicznym kunsztem. Pierwszy etap był wielokrotnie doceniany i nagradzany w polskich oraz międzynarodowych konkursach: „Best Residential Development Poland” w konkursie „International Property Awards”, Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2016 w plebiscycie Trojmiasto.pl, Budowa Roku 2016 oraz Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska dla najlepszej gdańskiej realizacji architektonicznej 2016-2017.Brabank Apartamenty znajdują się w sąsiedztwie zabytkowej części Gdańska, w samym sercu metropolii. Nazwa inwestycji wywodzi się od słowa ‘bragebank’ — nazwy urządzenia do remontowania statków, co stanowi nawiązanie do historii nadmorskiego miasta i lokalnych zakładów szkutniczych, które funkcjonowały w tym miejscu przed wiekami. W przeszłości industrialne, stoczniowo-portowe nabrzeże dziś przyjęło zupełnie nową funkcję. Zapoczątkowana przez Invest Komfort rewitalizacja przestrzeni połączona z budową nowej inwestycji znacznie wydłużyły trakt spacerowy wzdłuż Motławy. W lokalach usługowych na parterze powstały m.in. cenione restauracje, przytulne kawiarnie i pracownie artystów. Brabank to obecnie miejsce kultury i sztuki, a dla wielu ulubiony punkt spotkań, gdzie unikalna atmosfera Gdańska jest obecna na każdym kroku.Zabudowa tego oryginalnego kompleksu mieszkalno-usługowego bazuje na prostych formach architektury industrialnej. Geometryczny, modernistyczny detal podkreśla formę budynku i stanowi tło dla przestrzeni, która te budynki tworzy. Architektura Brabanku to doskonały przykład porozumienia innowacyjnych rozwiązań z językiem pierwowzoru potężnego, hanzeatyckiego miasta. Wielopłaszczyznowe odniesienie do historii to efekt współpracy inwestora z architektami z renomowanego Studia Kwadrat. Projekt bazuje na prostych formach architektury industrialnej, a geometryczny, modernistyczny detal podkreśla strukturę budynków. Historycznego sznytu nadają mu szlachetne materiały oraz kolorystyka, odnoszące się wprost do palety barw kojarzonej ze stoczniową tradycją miasta.We wnętrzach ciepłe kolory drewna i mosiądzu zostały przełamane elegancką bielą marmuru. Ściany zdobią grafiki i zdjęcia, nawiązujące do klimatu tego miejsca. Mimo lokalizacji inwestycji w ścisłym centrum, twórcy projektu z powodzeniem przełamali stereotyp „betonowania przestrzeni”. Pierwsze piętro zostało zaaranżowane na zielone, całoroczne patio z prywatnymi ogródkami, ścieżkami spacerowymi i miejscami odpoczynku na świeżym powietrzu.Jak przystało na inwestycje premium, Brabank oferuje swoim mieszkańcom długą listę udogodnień. Wśród nich można wymienić: bogato wyposażoną strefę fitness z salą do jogi i masażu oraz saunami suchą i parową, salę klubową z bilardem, która stanowi idealne miejsce do spotkań z przyjaciółmi i rodziną, a także bibliotekę i strefę do coworkingu, gdzie można w spokoju popracować lub zorganizować wideokonferencję.Obcowanie z kulturą wpisane jest w ideę Brabanku. Osiedle zaprasza artystów i ich dzieła. Stąd tylko kilka kroków dzieli mieszkańców od pobliskiej Filharmonii Bałtyckiej, Gdańskiej Galerii Miejskiej, Muzeum II Wojny Światowej, Teatrów Wybrzeże i Szekspirowskiego, wystaw i wydarzeń w Zbrojowni Sztuki na gdańskiej ASP i licznych galerii sztuki.Aktualnie w ofercie znajduje się II etap inwestycji, który jest już gotowy do odbioru oraz III etap z terminem odbioru planowanym na III kwartał 2023r.Cała inwestycja składa się z 141 mieszkań w 1 etapie, 137 – w 2 etapie oraz 110 w 3 etapie.Brabank łączy w sobie elementy, które nie tylko budują znakomitą przestrzeń do codziennego życia, ale też tworzą rozpoznawalny punkt na mapie miasta. Mimo prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum, to projekt będący przeciwieństwem zamkniętej enklawy. Brabank jest miejscem otwartym, wciąż rozwijającym się, które chłonie energię z miasta, wpisując się w jego kontekst i historię.

  Brabank

  ul. Stara Stocznia 8-14 , Śródmieście, Gdańsk(1.1 km od centrum)
  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Zielone Budynek nr 4
  Oferta archiwalna
  Termin realizacji: 30.04.2013r.Osiedle Zielone to harmonia czterech nowoczesnych trzypiętrowych budynków usytuowanych przy ul. Potęgowskiej, w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od Jeziora Jasień. Miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska oraz z trójmiejską obwodnicą i trasą W-Z, położone zaledwie 7 km od centrum Gdańska.Wszelkie atrakcje, jakie oferuje aglomeracja trójmiejska, są tu na wyciągnięcie ręki, przy równoczesnym komforcie zamieszkiwania w warunkach podmiejskiego osiedla z dala od zgiełku. Bliskość jeziora oraz lasu, a także pobliska strefa biologicznie czynna, stanowi dla amatorów spokoju i obcowania z naturą, atrakcyjne miejsce do spacerów i wycieczek rowerowych.Całe osiedle pozbawione będzie barier architektonicznych, co ułatwi mieszkanie osobom niepełnosprawnym i rodzicom z małymi dziećmi. Wokół budynków zostaną wykonane ciągi piesze, drogi z kostki betonowej, miejsca postojowe, plac zabaw oraz tereny zielone.Oferujemy Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu, od 31,18 do 81,72 m2 z balkonami i ogródkami 27-277,30 m2 na parterach. Dzięki dużej ilości przeszkleń mieszkania będą przytulne i świetnie nasłonecznione.Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiego komfortu mieszkania i poczucie wygody Mieszkańców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, poszczególne kondygnacje budynku skomunikowano poprzez cichobieżne windy.Na ogrodzonym terenie pomyślano również o miejscach postojowych na parkingu naziemnym. W oknach mieszkań parterowych przewidziano zawiasy antywyważeniowe.

  Osiedle Zielone Budynek nr 4

  ul. Potęgowska , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Dekpol Deweloper Sp. z o.o.
 • Osiedle Zielone Budynek nr 2
  Oferta archiwalna
  Termin realizacji: 31.12.2012r.Osiedle Zielone to harmonia czterech nowoczesnych trzypiętrowych budynków usytuowanych przy ul. Potęgowskiej, w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od Jeziora Jasień. Miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska oraz z trójmiejską obwodnicą i trasą W-Z, położone zaledwie 7 km od centrum Gdańska.Wszelkie atrakcje, jakie oferuje aglomeracja trójmiejska, są tu na wyciągnięcie ręki, przy równoczesnym komforcie zamieszkiwania w warunkach podmiejskiego osiedla z dala od zgiełku. Bliskość jeziora oraz lasu, a także pobliska strefa biologicznie czynna, stanowi dla amatorów spokoju i obcowania z naturą, atrakcyjne miejsce do spacerów i wycieczek rowerowych.Całe osiedle pozbawione będzie barier architektonicznych, co ułatwi mieszkanie osobom niepełnosprawnym i rodzicom z małymi dziećmi. Wokół budynków zostaną wykonane ciągi piesze, drogi z kostki betonowej, miejsca postojowe, plac zabaw oraz tereny zielone.Oferujemy Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu, od 31,18 do 81,72 m2 z balkonami i ogródkami 27-277,30 m2 na parterach. Dzięki dużej ilości przeszkleń mieszkania będą przytulne i świetnie nasłonecznione.Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiego komfortu mieszkania i poczucie wygody Mieszkańców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, poszczególne kondygnacje budynku skomunikowano poprzez cichobieżne windy.Na ogrodzonym terenie pomyślano również o miejscach postojowych na parkingu naziemnym. W oknach mieszkań parterowych przewidziano zawiasy antywyważeniowe.

  Osiedle Zielone Budynek nr 2

  ul. Potęgowska , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Dekpol Deweloper Sp. z o.o.
 • Osiedle Południowe
  Oferta archiwalna
  Architektura – Osiedle Południowe wyróżnia kameralna, jednolita zabudowa oraz elewacje budynków o stonowanych barwach. Każde mieszkanie zlokalizowane na parterze trzypiętrowych budynków posiada ogródek. Natomiast wszystkie mieszkania na wyższych piętrach mają balkony, których przejrzyste balustrady nie zasłaniają widoku na okolicę. Każdy z budynków posiada przestronną klatkę schodową, z szerokimi schodami o wygodnych, niskich stopniach.Bezpieczeństwo i wygoda – Cały teren osiedla, z dziedzińcami i placami zabaw, zostanie ogrodzony. Ruch samochodowy oraz miejsca postojowe zewnętrzne będą zorganizowane na obrzeżach osiedla, dzięki czemu pomiędzy budynkami dla Klientów dostępne będą uporządkowane tereny zielone obsadzone roślinnością. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe w hali garażowej. Zieleń – Charakterystycznym elementem Osiedla Południowego są geometryczne dziedzińce obsadzone wielobarwną roślinnością. Między kolorowymi krzewami porastającymi teren rekreacyjny osiedla będą przebiegać ścieżki spacerowe. Dzięki skierowaniu ruchu samochodowego na obrzeża osiedla, dziedzińce cechować będzie spokój i bezpieczeństwo.Komunikacja – Osiedle Południowe położone jest 6,5 km od centrum Gdańska. Lokalizacja ta zapewnia wygodny dojazd do śródmieścia oraz dostęp do Obwodnicy Trójmiejskiej, oddalonej od osiedla o 2,5 km. Komunikację osiedla z centrum dodatkowo usprawni powstająca Obwodnica Południowa Gdańska.Infrastruktura – W promieniu 2 km od osiedla znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, zespół szkolno – przedszkolny, sklep spożywczy, stacja paliw.Tereny rekreacyjne – Osiedle położone jest w pobliżu szlaków spacerowych i rowerowych. w jego sąsiedztwie znajduje się ponadto stadnina koni, a także Wzgórze Św. Wojciecha, Park Oruński i lokalne jeziorko.Termin realizacji:  Budynek 23 – III/IV kw. 2011 r.Budynek 24 – III/IV kw. 2011 r.Budynek 31 – III kw. 2011 r.Budynek 32 – III/IV kw. 2011 r.Budynek 33 – IV kw. 2011 r./I kw. 2012 r.

  Osiedle Południowe

  ul. Starogardzka , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Ekolan S.A.
 • Osiedle Pogodne
  Oferta archiwalna
  ArchitekturaZbliżając się do Osiedla Pogodnego, nie sposób go nie dostrzec. Kameralne, trzypiętrowe budynki w ciepłych, pastelowych kolorach już od 10 lat są charakterystycznym elementem dzielnicy Ujeścisko. Na osiedlu zamieszkało dotąd prawie 1000 rodzin.Nowy etap osiedla to kontynuacja tradycyjnej architektury Pogodnego, ale w nowej odsłonie. Trzypiętrowe budynki będą miały elewacje w świeżych, jasnych kolorach. Powiększone okna, brak nadproży, podwójne drzwi balkonowe  sprawią, że mieszkania będą bardzo jasne, pełne światła. Budynki mają przestronną klatkę schodową, z szerokimi schodami o wygodnych, niskich stopniach.Bezpieczeństwo i wygodaNowy etap osiedla to przestrzeń bez samochodów.  Ruch samochodowy odbywać się będzie na obrzeżach, prowadząc bezpośrednio do podziemnej hali garażowej.  Dzięki temu powstaną zaciszne miejsca wypoczynku z ławkami, otoczone różanymi pergolami. Cały teren z miejscami wypoczynku i placem zabaw zostanie ogrodzony.ZieleńPogodne to rodzinne osiedle z tradycjami, którego istotnym elementem jest  zieleń.  Budynki nowego etapu staną na różanym wzgórzu. Motywem przewodnim zieleni będą kwitnące róże: w klombach, na skarpach i pergolach.LokalizacjaKomunikacja  – Osiedle Pogodne położone jest pomiędzy ulicami Łódzką, Wilanowską i Nieborowską. Do centrum Gdańska jest stąd 6 km, a do obwodnicy Trójmiasta – 8 km.  Atutem tej lokalizacji jest dobra komunikacja osiedla ze śródmieściem i innymi dzielnicami Gdańska (12 linii autobusowych). Zgodnie z planami rozwoju komunikacji w Gdańsku, osiedle wkrótce zyska dodatkowe połączenie z  centrum dzięki rozbudowie  ul. Łódzkiej oraz mającej powstać nowej linii tramwajowej. Szybszy dojazd do obwodnicy zapewni realizowana obecnie trasa WZ.Infrastruktura – osiedle usytuowane jest w centrum rozwiniętej dzielnicy na granicy Ujeściska, Oruni Górnej i Chełmu.  W promieniu 2 km  znajdują się szkoły,  przedszkola, sklepy,  salony fryzjerskie i kosmetyczne, banki, ośrodek zdrowia, kościół, stacje benzynowe. W odległości kilkuset metrów znajdują się również sieciowe supermarkety, czynne do późnych godzin. W najbliższym  sąsiedztwie ukończono właśnie budowę nowego przedszkola.Terminy realizacji: BUDYNEK 59 – IV kw. 2011 roku                              BUDYNEK 58 – IV kw. 2011 roku                              BUDYNEK 57 – IV kw. 2011 roku/I kw. 2012 roku                              BUDYNEK 60 – II/III kw. 2012 roku

  Osiedle Pogodne

  ul. Łódzka , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Ekolan S.A.
 • Osiedle Pięciu Mostów
  Oferta archiwalna
  Do mieszkania przypisana jest komórka lokatorska (wliczona w cenę mieszkania). Lokal wzbogacić można także o miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie 18 000 zł brutto i/lub zewnętrze miejsce parkingowe na grodzonym terenie (8 000 zł brutto).Osiedle Pięciu Mostów powstało w ostatniej niezabudowanej części Gdańska nieopodal jeziora Jasień oraz jeziora Otomińskiego i w naturalny sposób łączy rekreacyjny charakter z bliskością wielkiej aglomeracji.Ciekawa architektura oraz atrakcyjne usytuowanie sprawiają, że mieszkańcy osiedla znajdą tu coś więcej niż zwykłe mieszkanie w bloku.W ofercie dostępne są zarówno funkcjonalne mieszkania 1-pokojowe (36 m2), wygodne mieszkania 2- oraz 3-pokojowe (od 42 m2 do 79 m2), jak i przestronne apartamenty o powierzchniach od 96 do 144 m2 (także dwupoziomowe).Podstawę każdego z 14 budynków stanowi duża hala garażowa z miejscami parkingowymi dla Twojego auta. Zaprojektowano tu także zespół wygodnych komórek lokatorskich. Każde z mieszkań parterowych wzbogacone zostało o urokliwy ogródek (nawet do 200 m2), zaś mieszkania na najwyższych kondygnacjach – w przestronne tarasy.Osiedle Pięciu Mostów to prawdziwie rodzinne miejsce: projekt zakłada m.in. budowę kilku atestowanych placów zabaw dla dzieci oraz aranżację terenów zielonych (oczko wodne, strumyk, piesze ciągi komunikacyjne na terenie inwestycji, zewnętrzne miejsca parkingowe).Dla bezpieczeństwa mieszkańców Osiedla Pięciu Mostów teren inwestycji zostanie ogrodzony, a każde z mieszkań wyposażone w wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe. Dodatkowo mieszkania parterowe wzbogacone zostaną o system rolet zabezpieczających w otworach okiennych.Termin zakończenia wszystkich prac budowlanych zaplanowano na koniec 2014 roku. Inwestorem przedsięwzięcia jest istniejąca na trójmiejskim rynku deweloperskim od 2007 roku gdańska spółka Solidin Polska.Osiedle Pięciu Mostów. Tu warto zamieszkać.

  Osiedle Pięciu Mostów

  Ul. Stężycka 81 , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Solidin Polska sp. z o.o. sp k.
 • Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nowy Horyzont to zespół siedmiu szesnastu budynków posiadających w sumie 316 1074 mieszkańmieszkania oraz 21 lokali usługowych, zaś ilość kondygnacji obiektu nie przekracza liczy cztery. Powierzchnia mieszkań wynosi od 36 metrów kwadratowych do 77 metrów kwadratowych, a liczba pomieszczeń od 2 do 4 pokoi. Ze względu na doskonały rozwój samego osiedla jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą skoncentrować się na życiu rodzinnym i osobistym. W pobliżu znajdują się również korty tenisowe oraz dużo zieleni, co z pewnością da możliwość relaksu przyszłym mieszkańcom. W okolicy znajduje się również nowoczesny, a przede wszystkim bezpieczny plac zabaw oraz przedszkole, które w swojej ofercie zawiera różnorodne zajęcia dodatkowe. Inwestycja została już ukończona, a mieszkania w stanie deweloperskim oddane do użytku.

  Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10

  ul. Ofiar Grudnia 1970 , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Osiedle nad Potokiem - Gdańsk Zabornia
  Oferta archiwalna
  W skład inwestycji Osiedle Nad Potokiem wchodzić będzie siedemnaście domów w zabudowie szeregowej. Wysoki komfort użytkowania przyszłym mieszkańcom dadzą najwyższej, jakości materiały wykończeniowe. Dzięki dobremu rozplanowaniu domów przyszli mieszkańcy mają możliwość elastycznego wykończenia wszystkich wnętrz. Metraż domów wynosi około 140 metrów kwadratowych, zaś pokoi w domach znajdować się będzie pięć. W pobliżu inwestycji znajdują się kameralne ogródki oraz staw, który wokół będzie otoczony starannie zaplanowanymi elementami małej architektury. W ciągu pięciu szeregów znajdą się dwa typy budynków: typ A, który będzie posiadał miejsca parkingowe na zewnątrz budynku, oraz typ B, który będzie posiadał dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Inwestycja została już ukończona, a domy w stanie deweloperskim oddane do użytku. .

  Osiedle nad Potokiem - Gdańsk Zabornia

  ul. Łabędzia , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Osiedle Miłe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Miłe to kompleks domów i budynków wielorodzinnych, które swoją prostą i czystą formą wkomponowują się w naturalny zielony krajobraz Łostowic.Architektura – Osiedle Miłe Mieszkania to dziesięć 3-piętrowych budynków wielorodzinnych (1- i 2-klatkowych). Ich duże witrynowe okna dostarczą wnętrzu dużą ilość światła i zapewnią piękny widok na jezioro.Bezpieczeństwo i wygoda – Osiedle Miłe Mieszkania będzie w całości ogrodzone. Parkingi usytuowane poza centralną częścią osiedla zwiększą komfort i bezpieczeństwo mieszkańców i ich rodzin.Zieleń – otoczenie osiedla zostanie zagospodarowane z zachowaniem naturalnego krajobrazu charakterystycznego dla terenów położonych nad jeziorem. Do aranżacji osiedlowej zieleni zostaną wykorzystane m.in. trawy ozdobne, wierzby, brzozy i jabłonie.Komunikacja – Osiedle Miłe położone jest na gdańskich Łostowicach, przy ulicy Świętokrzyskiej. Z Osiedla Miłego do centrum Gdańska jest 6,5 km, a odległość do Obwodnicy Trójmiasta wynosi 1,5 km. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.Infrastruktura – w promieniu 2 km do dyspozycji mieszkańców są osiedlowe sklepy spożywcze, salony fryzjerskie i kosmetyczne, a także banki i poczta. Ponadto w pobliżu osiedla znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum oraz szkoła językowa, przedszkole, przychodnia lekarska i kościół.Tereny rekreacyjne – otoczenie Osiedla Miłego z dwoma jeziorami i łąkami stanowi atrakcyjne miejsce do spacerów i spędzania wolnego czasu.Termin realizacji:  budynek 42 – IV kw. 2011 r.                            budynek 51 – II kw. 2012 r.

  Osiedle Miłe

  ul. Świętokrzyska , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Ekolan S.A.
 • Osiedle Jaworzniaków etap I budynek B
  Oferta archiwalna
  Po sukcesie pierwszego etapu Osiedla Jaworzniaków z przyjemnością oferujemy Państwu kolejne mieszkania w tej lokalizacji. Mieszkania położone przy ul. Jaworzniaków są idealne dla osób ceniących komfort cichej i spokojnej dzielnicy, dobrze skomunikowanej i z pełną infrastrukturą. Od Centrum miasta dzieli nas 7 km, a do Trójmiejskiej obwodnicy 1,5 km. Tuż obok znajduje się przystanek autobusowy linii nr 155, z którego bez problemu dostaniemy się do centrum Gdańska. W najbliższej okolicy znajdują się rozległe łąki oraz pięknie zaaranżowane jezioro z szeroką promenadą, idealną do rodzinnych spacerów i aktywnej rekreacji. Osiedle stanowi doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania, jak i wypoczynku.  Osiedle zlokalizowane jest w niewielkiej odległości od szkoły podstawowej i gimnazjum, w pobliżu znajduje się również szkoła językowa, przedszkole, przychodnia lekarska i kościół. W sąsiedztwie są ponadto sklepy spożywcze, usługowe, a także poczta i bank. Osiedle stanowi propozycję dla ludzi ceniących ciszę i spokój, ale również dbających o komfort i wygodę. Malownicze okolice zachęcają do relaksu, długich spacerów z rodzina, jak również bardziej aktywnego odpoczynku.  Oferujemy Państwu piękne słoneczne przestrzenne mieszkania. Mieszkania dwupoziomowe zawierają w cenie koszt poddasza. Termin oddania II etapu:Budynek A – 31.12.2012 r.Budynek B – 31.12.2013 r.

  Osiedle Jaworzniaków etap I budynek B

  ul. Jaworzniaków , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  P.B.M. i R. Budros
 • Osiedle Goplany
  Oferta archiwalna
  Osiedle Goplany to kompleks 8 budynków jedno lub dwurodzinnych położonych na działkach o powierzchni od 570 m2 do 1500 m2. W ofercie posiadamy 3 typy nieruchmości: 113,8 m2 powierzchni mieszkalnej z garażem 23,1 m2151.5 m2 powierzchni mieszkalnej z garażem 21 m2269 m2 powierzchni mieszkalnej z garażem dwumiejscowym 36,9 m2 Chcielibyśmy zwrócić uwagę na budynek o powierzchni 113,8 m2, który projektowaliśmy wychodząc na przeciw licznych zapytań osób zainteresowanych kupnem nowej nieruchomości.Domy oddawane są do użytku w standardzie deweloperskim. Istnieje możliwość tzw. wykończenia 'pod klucz’, na podstawie odrębnej, szczegółowej umowy z klientem.Układ wenętrzny domów projektowany jest w uzgodnieniu z klietem, zamieszczone na stronie karty domów stanowią jedynie naszą propozycję rozwiązania wnętrza. Istnieje również możliwość wykonania budynku z zastosowaniem zamiennych rozwiązań technicznych i materiałowych.

  Osiedle Goplany

  Ul. Goplańska , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  K&L Sp. z o.o.
 • Kamienice nad Motławą
  Oferta archiwalna
  Ekskluzywne osiedle kamienic na Wyspie Spichrzów, na Starówkę i Nową Motławę. Mieszkania i lokale usługowe gotowe do odbioru - sprzedaż aktem notarialnym.W samym sercu Gdańska, przy ulicy Toruńskiej, na działce wzdłuż Nowej Motławy powstaje reprezentacyjny kompleks, składający się z trzech budynków wielorodzinnych z usługami nieuciążliwymi w parterze i z podziemną halą garażową. Architektura, a w szczególności szczyty stromych dachów nawiązują wprost do historycznej zabudowy Wyspy Spichrzów. Budynkom nadano współczesną formę architektoniczną z atrakcyjnymi tarasami w dwupoziomowych mieszkaniach na najwyższej kondygnacji. Dla optycznego zmniejszenia wysokości zabudowy najwyższe kondygnacje cofnięto w stosunku do reszty budynku ze zmianą faktury i koloru elewacji, zastosowano również cofnięcie parterów usługowych.Klatki schodowe wykończone granitem, który w połączeniu z balustradami ze stali nierdzewnej i nowoczesnymi cichobieżnymi windami stworzą eleganckie wnętrze o charakterze reprezentacyjnym.Obok atrakcyjnej architektury największym atutem Kamienic nad Motławą jest ich położenie. Z jednej strony bliskość Starówki (do ulicy Długiej można dojść spacerem w 10 minut), z drugiej zaś prawie bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych.W budynku C (ul. Toruńska 18D) - piwnica w cenie mieszkaniaW ofercie również lokale użytkowe w cenie 4500 zł/m2 netto

  Kamienice nad Motławą

  ul. Toruńska , Chełm, Gdańsk(1.1 km od centrum)
  P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.
 • Jasień Park domy
  Oferta archiwalna
  Projekt inwestycji obejmuje budowę łącznie 5 budynków mieszkalnych, w ramach których powstanie około 200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. W ofercie znajdą się zarówno jedno-, dwu-, trzy- jak i czteropokojowe mieszkania oraz 3 segmenty jednorodzinne. Przylegające do osiedla tereny zielone to idealne miejsce do prowadzenia aktywnego trybu życia. Zaprojektowana sieć ścieżek może być miejscem spacerów, jazdy na rowerze, rolkach, uprawiania nordic – walkingu.Chwile odpoczynku na świeżym powietrzu umożliwią ulokowane w tej strefie osiedla ławeczki. W zaciszu tyłów jednego z budynków zaplanowano prywatne strefy zieleni – ogródki przydomowe. Jest również wspólne miejsce rekreacji – strefa grilla i nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla Jasień Park.Termin realizacji:        Budynek A – Brzoza – II/III kw. 2012        Budynek B – Kalina – III kw. 2012        Budynek C – Klon – IV kw. 2012        Budynek F – Cyprys – I kw. 2014        Budynek H – Modrzew – I kw. 2013

  Jasień Park domy

  ul. Aleksandry Gabrysiak , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budowlane Margo
 • 2 Potoki IV
  Oferta archiwalna
  Osiedle 2 Potoki zlokalizowane jest w południowej części Gdańska , w otoczeniu wzgórz oraz terenów rekreacyjno-spacerowych. Jego położenie stwarza doskonałe warunki do odpoczynku podczas pieszych wycieczek, czy przejażdżek rowerowych. Refleksyjny charakter miejsca podkreślają pobliskie stawy oraz potoki.Kompleks 2 Potoki położony jest w bliskiej odległości obwodnicy Trójmiasta, Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz zaledwie 12 kilometrów od ścisłego Centrum Gdańska.Dla komfortu mieszkańców przewidzieliśmy na terenie osiedla place zabaw, oraz zabezpieczające wjazd na osiedle szlabany. Starannie zaprojektowana architektura zieleni uzupełnia przyjazny i kameralny charakter całości osiedla.W sąsiedztwie osiedla znajdziemy liczne sklepy, punkty usługowe i centra handlowe: Outlet Fashion House, Centrum Morskie z licznymi sklepami oraz, market Piotr i Paweł, czy centrum OBI.***Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej bogatej oferty - zapraszamy do czynnego 6 dni w tygodniu Biura Sprzedaży znajdującego się na terenie inwestycji na ul. Guderskiego 72/1. Zadzwoń: (58) 888 22 22, lub napisz: [email protected] Zapraszamy!***

  2 Potoki IV

  ul. Guderskiego , Chełm, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Polnord S.A.
 • Dwór Uphagena
  Oferta archiwalna
  Arche Hotel Dwór Uphagena zostanie zlokalizowany w zabytkowym budynku przy ul. Kieturakisa 1 w Centrum Gdańska.Nasza inwestycja to szereg funkcji połączonych w jeden organizm pod nazwą Dwór Uphagena, podstawą jest hotel z 252 pokojami i 28 apartamentami mieszkaniowymi. W głównym budynku znajdować się będzie restauracja w miejscu zabytkowej kuchni z oknami skierowanymi na zielony dziedziniec , lobby bar w strefie wejściowej otwartej na widokowo na ulicę Kieturakisa. W zabytkowym budynku głównym zlokalizowane będzie również jacuzzi oraz strefa fitness. Funkcją towarzyszącą dla pokoi hotelowych będą sale konferencyjne o łącznej powierzchni ok. 520 mkw.Zależy nam, aby Dwór Uphagena był miejscem otwartym dla społeczności lokalnej, odzwierciedlającym charakter Dolnego Miasta.

  Dwór Uphagena

  od 14 900 zł/m2
  ul. Kieturakisa 1 , Śródmieście, Gdańsk(1.5 km od centrum)
  Arche S.A.
 • Bastion Wałowa
  Oferta archiwalna
  LokalizacjaOsiedle Bastion Wałowa powstaje w Śródmieściu Gdańska przy ul. Wałowej. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie nieopodal historycznej Bramy Stoczniowej, Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny Światowej. Osiedle znajduje się kilka minut spacerem od atrakcji Starego Miasta. W pobliżu znajduje się Dworzec PKP, PKS, SKM, przystanki tramwajowe i autobusowe.OfertaBudowa inwestycji Bastion Wałowa podzielona została na cztery etapy. Dwa pierwsze etapy zostały już wybudowane i sprzedane. Obecnie, w ramach trzeciego etapu powstają 133 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 34 mkw. do 93 mkw., natomiast w ramach czwartego etapu - 111 apartamentów inwestycyjnych, tzw. lokali usługowych o funkcji hotelowej o powierzchni od 24 mkw. do 45 mkw. W budynkach zaprojektowano dwupoziomową przestronną halę garażową, a na parterze powstaną lokale usługowe o powierzchni od 57 mkw. do 329 mkw. Zakończenie budowy nastąpi w IV kwartale 2020 roku.Atuty inwestycji:1. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Gdańska, w pobliżu Starego Miasta2. Prestiżowy charakter lokalizacji - w pobliżu historyczna Brama Stoczniowa, Pomnik Poległych Stoczniowców i Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny Światowej3. Dobrze skomunikowana dzielnica – kilka minut spacerem do SKM, tramwajów, autobusów4. Inwestycja doskonale nadająca się na zakup pod wynajem5. Duży, dwupoziomowy garaż podziemny

  Bastion Wałowa

  od 10 393 zł/m2
  ul. Wałowa , Śródmieście, Gdańsk(0.8 km od centrum)
  Develia
 • Nadmotławie Estate
  Oferta archiwalna
  Świetna oferta dla inwestora ! Możliwość odliczenia VAT przy zakupie!Nadmotławie Estate to prestiżowa inwestycja przeznaczona dla osób zainteresowanych nabyciem nieruchomości na wynajem w centrum Gdańska, położona nad urokliwym brzegiem Motławy, z pięknym widokiem na rzekę i Stare Miasto. Nadmotławie Estate zaprojektowane zostało z myślą o najwyższym komforcie życia, jak i długofalowych i skutecznych inwestycjach w nieruchomości. Gości będzie witać portier w eleganckim lobby połączonym ze strefą odpoczynku z kominkiem. Inwestycja będzie posiadać takie udogodnienia jak: wewnętrzny fitness, bogato wyposażoną strefę kids play, a nawet przechowalnię bagażu.W pobliżu inwestycji znajdzie się pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, puby i liczne punkty usługowe.

  Nadmotławie Estate

  ul. Sienna Grobla , Śródmieście, Gdańsk(1.4 km od centrum)
  Robyg
 • Dwie Motławy
  Oferta archiwalna
  INFORMACJE OGÓLNEDwie Motławy to kameralna inwestycja, która powstaje w centralnej części Gdańska na malowniczej Wyspie Spichrzów. Budynek prezentować się będzie w formie nowoczesnej bryły w industrialnym stylu, do którego stworzenia zostaną wykorzystane najwyższej klasy materiały budowlane.Dwie Motławy to doskonały wybór nie tylko dla osób szukających swojego wymarzonego miejsca do zamieszkania. Apartamenty te mogą stanowić idealną propozycję na tzw. second home. Inwestycja w wakacyjny drugi dom to nie tylko nabycie miejsce do odpoczynku, ale też doskonała lokata kapitału, ponieważ zakup ten przez znaczną część roku pozwala nabywcy bez wysiłku zarabiać w ramach usługi bezobsługowego najmu oferowanej przez firmę Rent like Home. Gdańsk jest odwiedzany przez cały rok, zarówno przez turystów, jak i gości biznesowych, dzięki czemu bez przeszkód można czerpać zysk z wynajmu swojego apartamentu także poza letnimi miesiącami.OPIS INWESTYCJIW pięciopiętrowym, nowoczesnym kompleksie mieszkalnym znajdą się 103 wyjątkowe apartamenty. Tuż przy wejściu zaplanowano powstanie eleganckiego lobby z recepcją. Punktem charakterystycznym projektu będzie znajdujący się wewnątrz inwestycji zielony dziedziniec z małą architekturą, stanowiący oazę spokoju w otoczeniu pięknej zieleni. W budynku powstanie garaż, w którym znajdzie się 41 miejsc postojowych. Dodatkowo na poziomie -1 utworzone zostaną komórki lokatorskie.Wszystkie mieszkania zostały zaplanowane tak, aby ich przestrzeń była jak najbardziej funkcjonalna i wygodna. Duże okna zapewnią wewnątrz apartamentów dopływ światła, sprawiając, że pomieszczenia staną się odpowiednio nasłonecznione i zyskają jeszcze bardziej przytulny charakter. Do części lokali przynależeć będą również balkony, a do wybranych mieszkań z poziomu „0” przewidziano również przydomowe ogródki. Na parterze oraz na ostatnim piętrze znajdą się loftowe apartamenty z antresolami. Przestrzeń tą będzie można w dowolny sposób zaaranżować, np. może ona posłużyć jako otwarty salon, będący doskonałym miejscem na spotkania z przyjaciółmi lub stać się ekskluzywną, designerską sypialnią.DOSTĘPNE LOKALEObecnie w sprzedaży w ramach Dwóch Motław znajduje się jeszcze 87 lokali:• 21 lokali 1-pokojowych o pow. od 25 m2 do 32 m2• 60 lokali 2-pokojowych o powierzchni od 36 m2 do 73 m2• 13 lokali 3-pokojowych o powierzchni od 58 m2 do 94 m2• 2 lokale 4-pokojowe o powierzchni od 70 m2 do 102 m2Ponadto w budynku dostępne są dwa lokale usługowe, które mogą stanowić idealne miejsce np. na stworzenie wymarzonej, klimatycznej kawiarni lub własnej, rodzinnej restauracji. Powierzchnia użytkowa tych lokali wynosi ponad 132m2 i jest złożona z parteru oraz antresoli. Każdy z nich może również dodatkowo zostać podzielony na dwa niezależne, mniejsze lokale.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego

  Dwie Motławy

  ul. Toruńska 20 , Śródmieście, Gdańsk(1.2 km od centrum)
  Marvipol Development
 • OldNova
  Oferta archiwalna
  Klimat przedwojennej kamienicyArchitekci zadbali, aby projekt wpasował się w otoczenie i łączył w sobie przedwojenną tradycję ze współczesnymi rozwiązaniami. Klimat kamienicy odnajdziemy dzięki wkomponowaniu w nowoczesną zabudowę historycznej elewacji od strony ul. Panieńskiej. Zostanie ona pieczołowicie odrestaurowana. Nad pracami czuwał będzie konserwator zabytków. A pokrycie czerwoną dachówką ceramiczną i drewniana stolarka okienna nadadzą tej części kamienicy gdańskiego charakteru.Kameralnie i atrakcyjnieNiewielka liczba mieszkań (76 w jednym 4-piętrowym budynku) zapewni kameralność i przyjazną atmosferę. O atrakcyjność kamienicy zadbamy zaś my. Szczegóły aranżacji części wspólnych ustalaliśmy wspólnie z projektantami. Pieczołowicie urządzone dziedzińce zapewnią ładny widok z okien oraz pozwolą na wypoczynek wśród niebanalnie zaaranżowanej zieleni. Nocą zaś jej charakter zostanie podkreślony punktowym oświetleniem. W sąsiedztwie kamienicy odnowimy chodniki i zadbany o okoliczną zieleń miejską.Autorskie rozwiązaniaOldnova otrzymała swój herb, który pojawi się na fasadzie oraz w holu. Reprezentacyjne wejście przywita wchodzących od strony ul. Browarnej. Recepcja zapewni bezpieczeństwo oraz pomoc – np. turystom, którzy przyjadą do apartamentu późnym wieczorem. Gdańsk daje wiele możliwości, stąd wszystkie rozwiązania, które ułatwią pobyt i zaoszczędzą czas, będą mile widziane zarówno przez mieszkańców, jak i gości. Zaplanowaliśmy m. in. saunę i przechowalnię bagażu.Dla inwestoraPrestiżowe sąsiedztwo Starego Miasta i najważniejszych gdańskich zabytków sprawia, że jest to projekt wyjątkowo interesujący – zwłaszcza dla inwestorów. Z pewnością wiele osób zdecyduje się na zakup apartamentu pod wynajem turystom. Gdańsk jest przecież jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce, a turyści przyjeżdżają tutaj przez cały rok. Wynajem to dziś korzystna finansowo inwestycja - nawet 8% w skali roku.Szczegół ma znaczenieProjektanci chcieli, aby wysokiej klasy materiały, eleganckie elewacje czy starannie zaaranżowane części wspólne były wyróżnikami inwestycji. Stąd dobrej jakości meble miejskie (m. in. ławki, kosze, stojaki rowerowe) ustawione na wewnętrznych dziedzińcach, dachówka ceramiczna, szlachetne tynki czy klinkier na elewacji - tych elementów nie zabraknie. Również zieleń będzie wyjątkowa i od razu rzuci się w oczy. Zaaranżujemy niebanalne kompozycje krzewów, traw i bylin. Większość mieszkań z balkonem lub loggią. Pozostałe będą miały portfenetry. Niektóre mieszkania na ostatnim piętrze z oknami połaciowymi.

  OldNova

  ul. Panieńska 3 , Śródmieście, Gdańsk(0.7 km od centrum)
  Spravia
 • Riverfront Apartments
  Oferta archiwalna
  APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU w Gdańsku, w nowoczesnym apartamentowcu RIVERFRONT. Położony nad rzeką Motławą, w pieszej odległości od gdańskiej starówki stanowi ciekawą propozycję zarówno dla tych, którzy chcieliby zamieszkać w historycznym centrum miasta jak i dla tych, którzy poszukują mieszkań w celu inwestycyjnym. Standard wykończenia budynku spełnia wszelkie współczesne wymogi: monitoring, eleganckie klatki, cichobieżne windy.RIVERFRONT APARTMENTS to jedna z nielicznych inwestycji budowanych od podstaw w Dolnym Mieście w Gdańsku. Budynek powstaje w otoczeniu pięknych przedwojennych kamienic, które w ostatnich latach dzięki funduszom UE otrzymują nowe życie. Inwestycja położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciw Wyspy Spichrzów, wyróżnia się elegancką prostotą i tym samym idealnie wkomponowuje się w historyczne otoczenie.W budynku zaprojektowano 84 przestronne apartamenty usytuowane na pięciu piętrach. Komfortową komunikację zapewnią wygodne windy oraz funkcjonalne klatki schodowe. W każdej z trzech klatek przewidziano przestronny i elegancki hall wejściowy, skrzynki pocztowe oraz kontrolę dostępu (domofon). Na terenie inwestycji architekci zaplanowali zielone patio. Całość dopełni idealnie dopasowane oświetlenie budynku oraz starannie dobrana roślinność.W inwestycji zaprojektowano 2-, 3- oraz 4- pokojowe lokale o powierzchniach od 36,81 do 106,90 m2 oraz 5-pokojowy apartament usytuowany na IV piętrze. Projekt zapewnia pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, swobodę komunikacji oraz wydzielone strefy dzienne, nocne i miejsca do pracy.Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych z ekspozycją witryn na Nową Motławę, której nabrzeże wkrótce będzie rewitalizowane. Na dwóch podziemnych kondygnacjach budynku znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Obiekt jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

  Riverfront Apartments

  ul. Kamienna Grobla 30 , Śródmieście, Gdańsk(1.3 km od centrum)
  Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • Atol
  Oferta archiwalna
  Atol to wysoce funkcjonalny i nowoczesny budynek wkomponowany w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, podkreślające prestiżowy charakter nieruchomości. Sąsiedztwo instytucji kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego w Gdańsku czy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego sprawia, że Atol jest wyjątkowy dla wrażliwych.

  Atol

  od 9 863 zł/m2
  ul. Wilcza 1 , Śródmieście, Gdańsk(0.9 km od centrum)
  Platforma Mieszkaniowa
 • Osiedle Cztery Kąty
  Oferta archiwalna
  Mieszkańcy osiedla będą mieli bezpośredni dostęp do jednego z największych w Trójmieście centrów handlowych – Parku Handlowego Matarnia. W sąsiedztwie osiedla znajduje się także infrastruktura edukacyjna i placówki służby zdrowia. Po godzinach na miłośników aktywnego wypoczynku czekają krzyżujące się w pobliżu osiedla szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe, które wiodą przez Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz w stronę brzegu morza i do Szwajcarii Kaszubskiej.Osiedle sąsiaduje z obwodnicą S6, którą bez przeszkód można kontynuować jazdę w kierunku południa Gdańska, Sopotu i Gdyni. Finał budowy Osiedla Cztery Kąty zbiegnie się z terminem zakończenia rozbudowy Trasy Słowackiego na odcinku do centrum Wrzeszcza. Mniej niż 5 minut jazdy dzielić będzie też osiedle od węzła drogowego Karczemki i trasy W-Z. Dodatkowo w sąsiedztwie planowany jest przystanek Kolei Metropolitalnej, która w perspektywie kilku lat połączy centrum Gdańska, port lotniczy i centrum Gdyni.Osiedle zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach ceniących komfort, przestrzeń i kontakt z otoczeniem. Udało nam się osiągnąć bardzo funkcjonalny układ przestrzenny mieszań, z możliwością ich indywidualnej aranżacji. Przeszklone balustrady ułatwiają kontakt z otaczającą naturą. Strefa mieszkalna osiedla jest miejscem spokojnego wypoczynku. Oddzieliliśmy ją od strefy ruchu kołowego, obejmującej podziemny garaż i bezpośredni wyjazd do bramy osiedla.LokalizacjaOsiedle Cztery Kąty usytuowane jest w sąsiedztwie lasów Matemblewa, na samym końcu spokojnej ulicy Majora Słabego. Matarnia to dzielnica chętnie wybierana przez osoby ceniące sobie ciszę, spokój i wypoczynek w otoczeniu natury. Wystarczy uchylić okno w mieszkaniu, by cieszyć się szumem drzew i śpiewem ptaków. Otaczające osiedle lasy Matemblewa z rezerwatem Doliny Strzyży stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Od wiosny do jesieni można cieszyć się jazdą na rowerze po leśnych ścieżkach, a zimą założyć narty i szusować na morenowych pagórkach. Indywidualne czy rodzinne spacery w tych pięknych lasach są prawdziwą przyjemnością. Wyjście z psem, nawet na kilka minut, to w takim otoczeniu świetny relaks. Zwolennicy dłuższych wycieczek znajdą dla siebie szlaki prowadzące zarówno nad morze jak i nad kaszubskie jeziora.

  Osiedle Cztery Kąty

  Ul. M.Słabego , Matarnia, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  KRJ Sp. z o.o.
 • CHLEBOVA apartamenty
  Oferta archiwalna
  Inwestycja CHLEBOVA powstaje na skraju Starego i Młodego Miasta Gdańska.Atrakcyjna lokalizacja w centrum, bezpośrednio nad rzeką Motławą, niedaleko muzeum II Wojny Światowej czy słynnej wyspy Ołowianki, będzie doskonałym miejscem zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję.CHLEBOVA to ekskluzywny 6-piętrowy budynek w którym zaprojektowano 160 apartamentów o powierzchni od 26 – 85 m2. W parterze, od strony placu zaplanowano atrakcyjne lokale użytkowe z przeszklonymi witrynami. Pod budynkiem znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi – niektóre z nich z możliwością zainstalowania stacji ładowania samochodu elektrycznego - oraz komórkami lokatorskimi.Niepowtarzalny charakter inwestycji stworzą oryginalne elementy odzyskane z budynku dawnej Fabryki Chleba, która funkcjonowała w tym miejscu na początku XX wieku. W industrialny projekt wkomponowane zostaną również artefakty opowiadające o bogatej kulturze Gdańskiego Piekarnictwa.Dodatkowymi udogodnieniami będą lobby z recepcją, bagażownia, sala fitness, pokój zabaw dla dzieci oraz strefa biznes. Na dachu zaaranżowany zostanie taras z urzekającym widokiem na Stare Miasto, Stocznię i rzekę Motławę.W ofercie przedstawione zastały przykładowe apartamenty.Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, by dowiedzieć się więcej.

  CHLEBOVA apartamenty

  ul. Wiosny Ludów 4 , Śródmieście, Gdańsk(1.4 km od centrum)
  NDI Development
 • Osiedle Nowy Horyzont budynek 6B
  Oferta archiwalna
  Nowy Horyzont to osiedle o bogatym zapleczu handlowo-usługowym, z nowoczesnym przedszkolem, supermarketem, kortami tenisowymi oraz klubem fitness.Komfort i wygodę zapewnia mieszkańcom optymalnie zaaranżowana przestrzeń – obszerne  klatki schodowe i hale garażowe, szerokie uliczki osiedlowe, zielone patia, duże parkingi i piękne doświetlenie. Dotychczas na osiedlu zrealizowaliśmy:I etap – 4 budynki gotowe do odbioru,II etap – 1 budynek gotowy do odbioru, 2 budynki w trakcie realizacji.budynek 6B – termin oddania wrzesień 2012

  Osiedle Nowy Horyzont budynek 6B

  ul. Ofiar Grudnia 1970 , Śródmieście, Gdańsk(0.1 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Front Park
  Oferta archiwalna
  Front Park to nowoczesne i luksusowe apartamenty na sprzedaż, położone w Śródmieściu Gdańska. Atrakcyjna lokalizacja, z widokiem na Motławę to wymarzone miejsce, dla osób ceniących spokój i relaks. 136 komfortowych mieszkań i apartamentów Front Park zostały rozplanowane tak, aby stanowiły wygodną i komfortową przestrzeń do użytkowania przez mieszkańców. Dostępne nowe mieszkania na sprzedaż, przyciągają entuzjastów dobrego smaku, ceniących sobie architekturę mieszkaniową na wysokim poziomie. To co wyróżnia nowe mieszkania i apartamenty Front Park, to przede wszystkim minimalizm i prostota, a także wymowna klasyka w projektowaniu przestrzeni mieszkaniowej.Poznaj sekrety inwestycji Front Park w Śródmieściu Gdańska. Nasze mieszkania zaprojektowane są z myślą o najskrytszych potrzebach przyszłych użytkowników. Lokale wyróżniają przestronne i jasne wnętrza, w których poczujesz się jak w domu. Wybrane mieszkania inwestycji Front Park zaopatrzone są w balkony lub tarasy oraz przydomowe ogródki. To doskonały wybór dla osób spragnionych prawdziwego komfortu w atrakcyjnej cenie. Pobierz rzut wybranego lokalu i zajrzyj do wnętrza naszych mieszkań.

  Front Park

  od 8 800 zł/m2
  ul. Sadowa , Śródmieście, Gdańsk(1.8 km od centrum)
  Moderna Holding

Wiadomości na temat Śródmieścia:

Informacje o Śródmieściu

W Śródmieściu dostępnych jest 595 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 11 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Śródmieściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 137 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (140 mieszkań).
 • 2-pokojowe (113 mieszkań).
 • 3-pokojowe (225 mieszkań).
 • 4-pokojowe (63 mieszkania).
 • 5-pokojowe (35 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Śródmieściu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Śródmieściu kosztuje 437 350 zł.

Aktualnie obowiązują 3 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Śródmieściu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: