Osiedle nad Brdą Budynek Z-III

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Łobżenicka, oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Bydgoszcz, ul. Łobżenicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle nad Brdą Budynek Z-III

2 zdjęcia

Osiedle nad Brdą Budynek Z-III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Opis Inwestycji

Tak zbliżamy się do zakończenia realizacji kameralnego osiedla przy ul. Łobżenickiej. Domy w szeregu to idealna oferta rodzinna.

Nie bez znaczenia jest miejsce, gdzie zlokalizowany jest szereg, bowiem teren przy ul. Łobżenickiej jest już zagospodarowany i wyposażony w małą architekturę. Ogrodzenie osiedla z bramami wjazdowymi oraz monitoring gwarantują ponadto, że każdy czuje się tu bezpieczny. Ta inwestycja to kropka nad "i" tego miejsca.

Cena: 4700 PLN /m2 pow. użytkowej domu z garażem i gruntem.

W ofercie mamy osiem domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Segmenty 7 i 8 są gotowe do realizacji od zaraz, pozostałe do uzgodnienia wraz z przyszłym właścicielem.

Powierzchnie domów do uzgodnienia od 95m2 do 120m2.

Inwestycja Osiedle nad Brdą Budynek Z-III znajduje się w Bydgoszczy, ul. Łobżenicka (4.1 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM.

Inwestycja Osiedle nad Brdą Budynek Z-III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle nad Brdą Budynek Z-III nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle nad Brdą Budynek Z-III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle nad Brdą Budynek Z-III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Osiedle nad Brdą Budynek Z-III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Saperów / Kąpielisko.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle nad Brdą Budynek Z-III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle nad Brdą Budynek Z-III w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.12.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: