Tęczowe Osiedle F-I

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Filtrowa, oferowane bezpośrednio przez

Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Bydgoszcz, ul. Filtrowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Tęczowe Osiedle F-I

2 zdjęcia

Tęczowe Osiedle F-I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 7 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Jak na każdym naszym osiedlu, tak również na ulicy Filtrowej w ramach Tęczowego Osiedla planujemy wybudowanie szeregu domów jednorodzinnych F-I z elementami koloru indygo. Według filozofii chińskiej wszelkie odcienie niebieskiego to kolory żywiołu wody, dlatego nasze domy jednorodzinne swoją kolorystyką nawiążą do spokoju, jaki odczuwamy patrząc w akweny wodne.

Jest to propozycja dla tych z Państwa, którzy marzą o własnym domku a jednocześnie nie przeszkadza im sąsiad za ścianą, który życzliwym okiem spojrzy na dom podczas nieobecności Właściciela.

Wielkość domu jest do ustalenia, zwłaszcza w początkowej fazie projektowania. Każdy z domów posiadać będzie małą działkę, która nie wymaga wiele pracy, a pozwala odetchnąć. Wnętrza wraz z ich aranżacją architekci zaprojektują pod Państwa życzenia. W trakcie budowy nasi inspektorzy dopilnują, aby wszystkie ustalenia zostały zrealizowane.

Zapraszamy do nas, służymy pomocą od pierwszej wizyty, na każdym etapie realizacji aż do odbioru.

Inwestycja Tęczowe Osiedle F-I znajduje się w Bydgoszczy, ul. Filtrowa (4.1 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM.

Inwestycja Tęczowe Osiedle F-I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Tęczowe Osiedle F-I nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tęczowe Osiedle F-I?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tęczowe Osiedle F-I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 980 metrów od inwestycji Tęczowe Osiedle F-I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Zachód.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tęczowe Osiedle F-I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tęczowe Osiedle F-I znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy w odległości 690 m, Zespół Szkół Nr 16 w Bydgoszczy w odległości 700 m, szkoła w odległości 710 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tęczowe Osiedle F-I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 640 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tęczowe Osiedle F-I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 830 m znajduje się POLOmarket, w odległości 840 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tęczowe Osiedle F-I w odległości 520 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 530 m znajduje się boisko / kort, w odległości 540 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.09.2016
Data aktualizacji: 08.04.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: