Padwy

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArt - Centrum Nieruchomości

Ceny od: 5 150 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Padwy dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
C
4
131,3 m²
187 m2
D
4
131,3 m²
178 m2

Opis Inwestycji

Budynek w stanie deweloperskim plus. W budynku znajdują się dwa dwupoziomowe lokale mieszkalne każdy o powierzchni ok 131 m2. Mieszkania posiadają tarasy z wyjściem na ogródek. Na parterze znajduje się garaż jednostanowiskowy (16,21 m2) wbudowany w bryłę.*CHARAKTERYSTYKASegment o łącznej powierzchni 131,3 m2 składa się z:- parteru:• salon z kuchnią i jadalnią - 34,16 m2,• wiatrołap z miejscem na zabudowę typu komandor - 3,86 m2,• komunikacja - 6,04 m2,• łazienka z miejscem na prysznic - 2,94 m2,- piętro:• pokój I - 13,53 m2 z garderobą 3,12 m2,• pokój II - 13,20 m2 z garderobą 3,12 m2,• pokój III - 11,65 m2,• łazienka z miejscem na wannę - 5,59 m2,• pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić funkcję np. pralni - 3,45 m2,• komunikacja - 9,29 m2.*DODATKOWE INFORMACJEDom został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i nowoczesny, z uwzględnieniem aktualnych standardów oraz z największą dbałością o szczegóły. Kameralna zabudowa sąsiedzka gwarantuje temu miejscu wyjątkowo rodzinną i przytulną atmosferę.Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim z możliwością podpisania dodatkowej umowy zapewniającej inwestorowi wykonanie wnętrz do stanu "pod klucz".

Inwestycja Padwy znajduje się w Bydgoszczy, ul. Św. Antoniego z Padwy (3.8 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Art - Centrum Nieruchomości

Inwestycja Padwy jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Padwy pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 131 metrów kwadratowych w cenie od 676 195 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 131 m2 w cenie od 676 195 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 267 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
- brama garażowa segmentowa (automatyczna na pilota) firmy Wiśniowski, - komin umożliwiający podłączenie kominka, - ogrodzona działka (panele, furtki, bramy automatyczne), - taras oświetlony wykończony kostką, - wydzielone, ogrodzone miejsce na śmietniki, - licznik gazowy oraz elektryczny na zewnątrz budynku.
Konstrukcja budynku
- posadowienie budynku na płycie fundamentowej izolowanej od spodu styropianem XPS,, - konstrukcja lekkiego szkieletu stalowego ocynkowanego o grubości 15 cm w całości wypełniona wełna mineralną grubości 15 cm,
Dach
- pokrycie dachu - blacha na rąbek stojący,
Stolarka okienna
energooszczędne okna trzyszybowe na profilach VEKA SL82 z jednostronną okleiną,
Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe antywłamaniowe, energooszczędne KMT,
Posadzka
posadzki betonowe
Ściany
- ściany zewnętrzne: tynk barwiony/miejscami klinker 2 cm - styropian 20 cm - płyta MFP 1,5 cm - folia paroizolacyjna, - podwójna płyta gk, - poszycie wewnętrzne ścian - tynki gipsowe nakładane maszynowo, - wewnętrzne ściany działowe 12 cm z Silki,
Instalacje
- instalacja elektryczna wraz z osprzętem firmy Legrand, - instalacja TV i satelitarna, - instalacja odkurzacza centralnego
Ogrzewanie
- kocioł gazowy - ogrzewanie podłogowe w całym budynku ze sterowaniem strefowym - w łazienkach dodatkowe grzejniki drabinkowe z głowicami termostatycznymi
Wentylacja
instalacja wentylacja mechaniczna z rekuperacją ( odzyskiem ciepła)
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 131 m2.
Powierzchnie działek:od 178 do 187 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 676 195 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 150 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Padwy

Prezentowana nieruchomość mieści się na osiedlu Czyżkówko przy ul. Św. Antoniego z Padwy 11 - spokojnej i mało ruchliwej ulicy. Niewątpliwym atutem inwestycji jest dogodne połączenie komunikacyjne z centrum Bydgoszczy. W bliskiej odległości Szkoła Podstawowa nr 16 przy ul. Koronowskiej oraz kilka oddziałów przedszkolnych.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Padwy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Padwy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Flisacka / Grunwaldzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Padwy znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Grupa EKOLAKI Sp.z o.o. Przedszkole Niepubliczne w odległości 230 m, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IGUŚ w BYDGOSZCZY w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Padwy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Piekarnia, w odległości 330 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Padwy w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 08.10.2020

Data aktualizacji: 09.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie