Padwy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Art - Centrum Nieruchomości

Bydgoszcz, ul. Św. Antoniego z Padwy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Padwy

7 zdjęć

Padwy
Padwy
Padwy
Padwy

Opis Inwestycji

Budynek w stanie deweloperskim plus. W budynku znajdują się dwa dwupoziomowe lokale mieszkalne każdy o powierzchni ok 131 m2. Mieszkania posiadają tarasy z wyjściem na ogródek. Na parterze znajduje się garaż jednostanowiskowy (16,21 m2) wbudowany w bryłę.

*CHARAKTERYSTYKA

Segment o łącznej powierzchni 131,3 m2 składa się z:

- parteru:

• salon z kuchnią i jadalnią - 34,16 m2,

• wiatrołap z miejscem na zabudowę typu komandor - 3,86 m2,

• komunikacja - 6,04 m2,

• łazienka z miejscem na prysznic - 2,94 m2,

- piętro:

• pokój I - 13,53 m2 z garderobą 3,12 m2,

• pokój II - 13,20 m2 z garderobą 3,12 m2,

• pokój III - 11,65 m2,

• łazienka z miejscem na wannę - 5,59 m2,

• pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić funkcję np. pralni - 3,45 m2,

• komunikacja - 9,29 m2.

*DODATKOWE INFORMACJE

Dom został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i nowoczesny, z uwzględnieniem aktualnych standardów oraz z największą dbałością o szczegóły. Kameralna zabudowa sąsiedzka gwarantuje temu miejscu wyjątkowo rodzinną i przytulną atmosferę.

Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim z możliwością podpisania dodatkowej umowy zapewniającej inwestorowi wykonanie wnętrz do stanu "pod klucz".

Inwestycja Padwy znajduje się w Bydgoszczy, ul. Św. Antoniego z Padwy (3.8 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Art - Centrum Nieruchomości

Inwestycja Padwy jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Padwy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 131 metrów kwadratowych w cenie od 676 195 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 267 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
- brama garażowa segmentowa (automatyczna na pilota) firmy Wiśniowski, - komin umożliwiający podłączenie kominka, - ogrodzona działka (panele, furtki, bramy automatyczne), - taras oświetlony wykończony kostką, - wydzielone, ogrodzone miejsce na śmietniki, - licznik gazowy oraz elektryczny na zewnątrz budynku.

Konstrukcja budynku

- posadowienie budynku na płycie fundamentowej izolowanej od spodu styropianem XPS,, - konstrukcja lekkiego szkieletu stalowego ocynkowanego o grubości 15 cm w całości wypełniona wełna mineralną grubości 15 cm,

Dach

- pokrycie dachu - blacha na rąbek stojący,

Stolarka okienna

energooszczędne okna trzyszybowe na profilach VEKA SL82 z jednostronną okleiną,

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe antywłamaniowe, energooszczędne KMT,

Posadzka

posadzki betonowe

Ściany

- ściany zewnętrzne: tynk barwiony/miejscami klinker 2 cm - styropian 20 cm - płyta MFP 1,5 cm - folia paroizolacyjna, - podwójna płyta gk, - poszycie wewnętrzne ścian - tynki gipsowe nakładane maszynowo, - wewnętrzne ściany działowe 12 cm z Silki,

Instalacje

- instalacja elektryczna wraz z osprzętem firmy Legrand, - instalacja TV i satelitarna, - instalacja odkurzacza centralnego

Ogrzewanie

- kocioł gazowy - ogrzewanie podłogowe w całym budynku ze sterowaniem strefowym - w łazienkach dodatkowe grzejniki drabinkowe z głowicami termostatycznymi

Wentylacja

instalacja wentylacja mechaniczna z rekuperacją ( odzyskiem ciepła)

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Prezentowana nieruchomość mieści się na osiedlu Czyżkówko przy ul. Św. Antoniego z Padwy 11 - spokojnej i mało ruchliwej ulicy. Niewątpliwym atutem inwestycji jest dogodne połączenie komunikacyjne z centrum Bydgoszczy. W bliskiej odległości Szkoła Podstawowa nr 16 przy ul. Koronowskiej oraz kilka oddziałów przedszkolnych.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Padwy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Padwy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Flisacka / Grunwaldzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Padwy znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Grupa EKOLAKI Sp.z o.o. Przedszkole Niepubliczne w odległości 230 m, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IGUŚ w BYDGOSZCZY w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Padwy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Piekarnia, w odległości 330 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Padwy w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 08.10.2020
Data aktualizacji: 11.05.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: