Padwy

Oferta archiwalna

Bydgoszcz, ul. Św. Antoniego z Padwy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Padwy

7 zdjęć

Padwy
Padwy
Padwy
Padwy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 267 do 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz

- brama garażowa segmentowa (automatyczna na pilota) firmy Wiśniowski, - komin umożliwiający podłączenie kominka, - ogrodzona działka (panele, furtki, bramy automatyczne), - taras oświetlony wykończony kostką, - wydzielone, ogrodzone miejsce na śmietniki, - licznik gazowy oraz elektryczny na zewnątrz budynku.

Konstrukcja budynku

- posadowienie budynku na płycie fundamentowej izolowanej od spodu styropianem XPS,, - konstrukcja lekkiego szkieletu stalowego ocynkowanego o grubości 15 cm w całości wypełniona wełna mineralną grubości 15 cm,

Dach

- pokrycie dachu - blacha na rąbek stojący,

Stolarka okienna

energooszczędne okna trzyszybowe na profilach VEKA SL82 z jednostronną okleiną,

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe antywłamaniowe, energooszczędne KMT,

Posadzka

posadzki betonowe

Ściany

- ściany zewnętrzne: tynk barwiony/miejscami klinker 2 cm - styropian 20 cm - płyta MFP 1,5 cm - folia paroizolacyjna, - podwójna płyta gk, - poszycie wewnętrzne ścian - tynki gipsowe nakładane maszynowo, - wewnętrzne ściany działowe 12 cm z Silki,

Instalacje

- instalacja elektryczna wraz z osprzętem firmy Legrand, - instalacja TV i satelitarna, - instalacja odkurzacza centralnego

Ogrzewanie

- kocioł gazowy - ogrzewanie podłogowe w całym budynku ze sterowaniem strefowym - w łazienkach dodatkowe grzejniki drabinkowe z głowicami termostatycznymi

Wentylacja

instalacja wentylacja mechaniczna z rekuperacją ( odzyskiem ciepła)

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Budynek w stanie deweloperskim plus. W budynku znajdują się dwa dwupoziomowe lokale mieszkalne każdy o powierzchni ok 131 m2. Mieszkania posiadają tarasy z wyjściem na ogródek. Na parterze znajduje się garaż jednostanowiskowy (16,21 m2) wbudowany w bryłę.

*CHARAKTERYSTYKA

Segment o łącznej powierzchni 131,3 m2 składa się z:

- parteru:

• salon z kuchnią i jadalnią - 34,16 m2,

• wiatrołap z miejscem na zabudowę typu komandor - 3,86 m2,

• komunikacja - 6,04 m2,

• łazienka z miejscem na prysznic - 2,94 m2,

- piętro:

• pokój I - 13,53 m2 z garderobą 3,12 m2,

• pokój II - 13,20 m2 z garderobą 3,12 m2,

• pokój III - 11,65 m2,

• łazienka z miejscem na wannę - 5,59 m2,

• pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić funkcję np. pralni - 3,45 m2,

• komunikacja - 9,29 m2.

*DODATKOWE INFORMACJE

Dom został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i nowoczesny, z uwzględnieniem aktualnych standardów oraz z największą dbałością o szczegóły. Kameralna zabudowa sąsiedzka gwarantuje temu miejscu wyjątkowo rodzinną i przytulną atmosferę.

Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim z możliwością podpisania dodatkowej umowy zapewniającej inwestorowi wykonanie wnętrz do stanu "pod klucz".

Inwestycja Padwy znajduje się w Bydgoszczy, ul. Św. Antoniego z Padwy (3.4 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Art - Centrum Nieruchomości.

Inwestycja Padwy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Padwy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Prezentowana nieruchomość mieści się na osiedlu Czyżkówko przy ul. Św. Antoniego z Padwy 11 - spokojnej i mało ruchliwej ulicy. Niewątpliwym atutem inwestycji jest dogodne połączenie komunikacyjne z centrum Bydgoszczy. W bliskiej odległości Szkoła Podstawowa nr 16 przy ul. Koronowskiej oraz kilka oddziałów przedszkolnych.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Padwy?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Padwy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Padwy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grunwaldzka / Flisacka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Padwy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Padwy znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Grupa EKOLAKI Sp.z o.o. Przedszkole Niepubliczne w odległości 230 m, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IGUŚ w BYDGOSZCZY w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Padwy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Padwy w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 08.10.2020
Data aktualizacji: 11.05.2021

Oferty w Bydgoszczy

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: