Osiedle Delta

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Nad Torem, oferowane bezpośrednio przez Mertis Investments Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Nad Torem

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 46 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Delta

2 zdjęcia

Osiedle Delta

Opis Inwestycji

Osiedle Delta to kompleks trzech, dwupiętrowych, kameralnych budynków realizowany na bydgoskim Czyżkówku. W otoczeniu zieleni i nowych zabudowań wielorodzinnych, świetnie skomunikowany dzięki bliskości ulicy Nad Torem i Węzła Zachodniego.

Estetyczna, nowoczesna i prosta architektura oraz dobrze rozplanowane powierzchnie mieszkań to główne atuty realizowanego osiedla. Ustawne mieszkania dwupokojowe oferowane są już od 32 metrów kwadratowych. Rodzinom z dziećmi oferujemy mieszkania 3 i 4-pokojowe o metrażach od 43 do 61 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będą również indywidualne garaże. Całość zlokalizowana na zamkniętym, bezpiecznym terenie.

Oferta godna uwagi dla klientów ceniących spokój, kameralną niską zabudowę, bezpieczeństwo i przytulne otoczenie.

Inwestycja Osiedle Delta znajduje się w Bydgoszczy, ul. Nad Torem (3.8 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Mertis Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Delta została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Delta nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Delta?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Delta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Delta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nad Torem / Orlicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Delta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Delta znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IGUŚ w BYDGOSZCZY w odległości 440 m, Zespół Szkół nr 16 w odległości 480 m, Młodzieżowy Dom Kultury nr 6 w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Delta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 370 m znajduje się POLOmarket, w odległości 420 m znajduje się PEPCO.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Delta w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: