+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Znaleźliśmy inne oferty, które mogą nie spełniać Twoich oczekiwań.

Zobacz inwestycje, które wkrótce zostaną oddane do użytkowania.

 • Osiedle Cieplarniana
  4 kw. 2023
  Inwestycja, na którą składa się zaledwie 8 domów jest miejscem w pełni przystosowanym dla rodzin. Domy mają 126,38 m² powierzchni użytkowej, a dodatkowo do dyspozycji mieszkańców jest poddasze do adaptacji o powierzchni 26,9 m². Łączna powierzchnia wynosi więc aż 153,28 m², co zapewnia wygodne funkcjonowanie nawet większej rodziny z kilkorgiem dzieci. Budynki są zbudowane metodą tradycyjną ze

  Osiedle Cieplarniana

  ul. Cieplarniana 32 , Stara Miłosna, Wesoła, Warszawa(15.2 km od centrum)
  Trustic Sp. z o.o.
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Wiadomości na temat Wesołej:

Gotowe domy w Wesołej - dla kogo?

Wesoła to niegdyś samodzielne miasto, a od roku 2002 - jedna z 18 dzielnic Warszawy, znajdująca się w jej prawobrzeżnej części. Zajmuje powierzchnię niecałych 23 km², a liczba mieszkańców w tym rejonie to niemal 26 tys. osób. Dzielnica składa się z kilku osiedli: Stara Miłosna (największe i najstarsze osiedle), Groszówka, Zielona-Grzybowa, Plac Wojska Polskiego, Wola Grzybowska oraz Wesoła-Centrum. Wesoła jest bogata w tereny zielone i przeważa tutaj niska zabudowa jednorodzinna, choć coraz częściej pojawiają się także bloki.

Nowe domy na sprzedaż Warszawa Wesoła

Obecnie rynek pierwotny w Wesołej jest dosyć ograniczony, a wśród nowych inwestycji przeważają właśnie osiedla bloków. W przeszłości deweloperzy skupiali się na zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. W takich ofertach pojawia się zwykle prywatne miejsce garażowe, przestronny ogród i dwupoziomowy lokal mieszkalny (czasami wraz z poddaszem użytkowym). Ceny za nieruchomości wzrosły tutaj wraz z przyłączeniem Wesołej do stolicy, jest to jednak jedna z tańszych dzielnic Warszawy. Miejsce jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które cenią sobie spokój i kontakt z naturą. Nowe inwestycje powstają zwykle na obrzeżach, w pobliżu lasu.

Jak się mieszka w warszawskiej Wesołej?

Wesoła to jedna z najbardziej zielonych części Warszawy, co niewątpliwie przyciąga tu mieszkańców. Dojazd do innych części miasta jest całkiem sprawny - do centrum i na Mokotów dojedziemy w około 25 minut samochodem, nieco dłużej na Wolę, bo 45 minut. Mimo wszystko odległości są na tyle małe, że z powodzeniem można mieszkać w Wesołej, a pracować w centrum, czy nawet po drugiej stronie Warszawy. W dzielnicy znajduje się przystanek kolejowy Warszawa Wesoła, z którego dojedziemy do zachodniej części Warszawy, a także okolicznych miejscowości. Działa tu również sieć autobusów miejskich, które ułatwiają codzienne przemieszczanie się.

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź ofertę gotowych domów w warszawskiej dzielnicy Wesoła. 

Informacje o Wesołej

W Wesołej dostępne są 34 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Wesołej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 45 do 94 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (11 mieszkań).
 • 3-pokojowe (14 mieszkań).
 • 4-pokojowe (5 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Wesołej dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 153 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Wesołej kosztuje 494 912 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 899 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: