ActiveCity II etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wolińskiego, oferowane bezpośrednio przez Żagiel Dom

Lublin, ul. Wolińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1607 ofert w najbliższej okolicy!

ActiveCity II etap

7 zdjęć

ActiveCity II etap
ActiveCity II etap
ActiveCity II etap
ActiveCity II etap

Najbliższe inwestycje

 • Diamentowe Wzgórze G
  od: 6 900 zł/m2

  Diamentowe Wzgórze G

  Lalak Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Lublin
  ul. Henryka Wolińskiego 22
  5.1 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 40-90 m2
  • Mieszkań: 63
  • Pokoje: 2-5
 • Diamentowe Tarasy
  od: 5 990 zł/m2

  Diamentowe Tarasy

  Lalak Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Lublin
  ul. Diamentowa/Wolińskiego
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 35-104 m2
  • Mieszkań: 155
  • Pokoje: 1-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Opis Inwestycji

activeCITY budujemy w atrakcyjnej okolicy Zalewu Zemborzyckiego – u zbiegu ulic Wapowskiego i Wolińskiego (dzielnica Wrotków).

Jest to idealne miejsce do życia dla osób, które lubią aktywność fizyczną (bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura sportowa) oraz dla tych, którzy cenią spokój i chcą oderwać się od miejskiego zgiełku.

Budowa osiedla activeCity podzielona jest na III etapy.

I etap inwestycji oddaliśmy do użytku w grudniu 2020 r. – w sumie 127 mieszkań w 3 budynkach: A1, A2 i B1. Obecnie II etap jest w budowie, a III w procesie planowania.

W II etapie powstaną 3 pięciopiętrowe budynki mieszkalne, w których znajdzie się 105 funkcjonalnych mieszkań (od 1 do 5 pokoi) w metrażach od 34 do 92 m kw. z przestronnymi balkonami.

Mieszkania na najwyższym, piątym piętrze posiadają eleganckie tarasy, a na poziomie parteru zaciszne ogródki, co sprawia, że osiedle zdecydowanie wyróżnia się na tle sąsiedztwa.

Przygotowaliśmy specjalną propozycję wyposażenia tych mieszkań w system Smart Home Domatiq, który zamieni je w inteligentne obiekty z możliwością zarządzania przy pomocy aplikacji. Usługa ta jest w standardzie, bez dodatkowych kosztów.

Termin odbioru mieszkań przewidziany jest na I kwartał 2023 r.

Projektując activeCITY zależało nam na tym, żeby odstępy między budynkami były na tyle duże, by mieszkańcy mogli czuć się komfortowo.

Na osiedlu pojawi się dużo zieleni, a także mała architektura, która zachęci zarówno dzieci, jak i dorosłych, do spędzania czasu aktywnie, na świeżym powietrzu – m.in. siłownia, ogrodzone boisko sportowe i przestronne patio z placem zabaw.

Inwestycja ActiveCity II etap znajduje się w Lublinie, ul. Wolińskiego (5.1 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Żagiel Dom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji ActiveCity II etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Żagiel Dom przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Lokalizacja inwestycji

Do korzystania z walorów przyrodniczych oraz atrakcji rekreacyjnych kusi cała okolica Zalewu Zemborzyckiego, który jest w niedalekim sąsiedztwie naszego osiedla. Mieszkańcy będą mieli dostęp do infrastruktury ścieżek rowerowych, parku linowego oraz niezliczoną liczbę okazji do spacerów, wycieczek rowerowych, żeglarstwa czy kitesurfingu. Blisko osiedla activeCITY znajdują się sklepy, przedszkole, a dojazd do centrum zajmuje jedynie 15 minut.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ActiveCity II etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji ActiveCity II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji ActiveCity II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Domeyki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ActiveCity II etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ActiveCity II etap znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Misiaczek w Lublinie w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ActiveCity II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ActiveCity II etap w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.03.2021
Data aktualizacji: 01.05.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: