Przemysłowa 10

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Przemysłowa, oferowane bezpośrednio przez

EDACH Sp. z o.o. Sp.k.

Lublin, ul. Przemysłowa 10

Przemysłowa 10Przemysłowa 10

3 zdjęcia

Przemysłowa 10
Przemysłowa 10
Przemysłowa 10
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

28 - 85/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Lublin Główny - 1081 m

Przystanek Autobusowy - 99 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 62 placówki edukacyjne, 111 kawiarni i restauracji, 38 sklepów, 73 obiekty sportowe, 26 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (33)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (47 miejsc) : miejsca postojowe w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 70 mieszkań w tym 70 lokali typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 85 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dostrzegając walory ścisłego Centrum miasta Lublin, rozpoczynamy prace inwestycyjne związane z rewitalizacją rejonu ul. Zamojskiej a dokładnie ul. Przemysłowej. Przedsięwzięcie skierowane jest dla każdego klienta, zarówno osób poszukujących własnej przestrzeni jak również dla tych, którzy zainteresowani są nowymi miejscami sprzyjającymi inwestowaniem. O atrakcyjności miejsca świadczy bezpośrednie sąsiedztwo kluczowych dla życia kulturalnego, rekreacyjnego, kulinarnego obszarów w bezpośredniej otulinie ścisłego Śródmieścia miasta Lublin.

Mieszkania stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie dla rodzin oraz osób poszukujących własnego lokalu jak również dla tych którym ten rejon miasta Lublina identyfikuje się jako przestrzeń inwestycyjna.

Projekt architektoniczny oparty został na planie wieloboku z częściowo otwartym dziedzińcem wewnętrznym i stanowi obiekt o czterech kondygnacji nadziemnych. Budynek posiada trzy klatki schodowe zapewniające bezkolizyjną komunikację. Główne wejścia do budynku znajdują się od strony wewnętrznego dziedzińca. Od strony ul. Farbiarskiej umiejscowiono wejścia do czterech lokali usługowych. Bryła zapewnia kameralną atmosferę z silnie odczuwalnym śródmiejskim klimatem.

W naszej ofercie Klient znajdzie łącznie 75 funkcjonalne mieszkania z jednym, dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 28 m2-84,5 m2.

W garażu jednoprzestrzennym na poziomie parteru znajduje się łącznie 47 miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym 3 miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Zaprojektowany garaż zapewnia bezpośrednie skomunikowanie z ulicy. Dodatkowo dla mieszkańców dedykowano 33 komórki lokatorskie.

Inwestycja Przemysłowa 10 znajduje się w Lublinie, ul. Przemysłowa 10 (0.6 km od centrum Lublina), jest realizowana przez EDACH Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przemysłowa 10 w sprzedaży jest 70 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 85 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców EDACH Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (47 miejsc)

W inwestycji znajdują się 33 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ścisłe centrum miasta Lublina zapewnia komfort komunikacyjny z licznymi atrakcjami aglomeracji miejskiej. Bezpośrednie sąsiedztwo kompleksu MOSiR stwarza pełną funkcjonalność sportową oraz rekreacyjną.

Bezkolizyjny dojazd do budynku i jego położenie w sąsiedztwie Alei Unii Lubelskiej stanowi udogodnienie pozwalające na sprawną komunikację miejską.

Nasza inwestycja zlokalizowana w centrum Lublina to podróż ulicami Zamojską, Wyszyńskiego, Placu Łokietka i dalej Starego Miasta oraz Placu Zamkowego.

Wybór tego miejsca to bez wątpienia powrót do historycznych szlaków Podgrodzia.

Dodatkowym walorem jest bezpośrednie sąsiedztwo przedszkola.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przemysłowa 10?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przemysłowa 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1081 metrów od inwestycji Przemysłowa 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lublin Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przemysłowa 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przemysłowa 10 znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: VII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie im. Marii Konopnickiej w odległości 38 m, szkoła w odległości 40 m, szkoła w odległości 57 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przemysłowa 10 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Luxmed w odległości 607 m, MEDIS w odległości 809 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 935 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przemysłowa 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 139 m znajduje się Żabka, w odległości 139 m znajduje się Lewiatan, w odległości 161 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przemysłowa 10 w odległości 86 m znajduje się boisko / kort, w odległości 272 m znajduje się boisko / kort, w odległości 357 m znajduje się skate park.

Data publikacji: 15.03.2024
Data aktualizacji: 15.03.2024
EDACH Sp. z o.o. Sp.k. logo

EDACH Sp. z o.o. Sp.k.

Adres biura sprzedaży:

ul. Zawieprzycka 8J 20-228 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: