Osiedle Panorama Lublin

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama Lublin dostępnych jest 101 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 242 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 400 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 101 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 95 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Panorama Lublin powstanie u zbiegu ulic: Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać blisko największego w mieście parku, o krok od centrum, z doskonałą komunikacją, w pobliżu miejskich arterii. Położenie osiedla stało się inspiracją dla jego nazwy – budynki staną na wzniesieniu, które zapewni piękne widoki z okien mieszkań znajdujących się na wyższych kondygnacjach.

W pierwszym etapie inwestycji powstanie sześć siedmiokondygnacyjnych budynków. Elewacja oraz oprawa balkonów utrzymana będzie w jasnych kolorach, które zostaną przełamane wstawkami w odcieniach brązu. Do lokali przynależne będą komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe zewnętrzne i znajdujące się w kondygnacji podziemnej. W naszej ofercie znajdują się nowe mieszkania w Lublinie o pow. od 39 m² do 94 m². Będą to lokale 2- oraz 3-pokojowe, a także rodzinne 4-pokojowe mieszkania z dwiema łazienkami oraz dwoma balkonami. Wszystkie balkony będą miały powierzchnię powyżej 6 m², a mieszkania od strony południowej będą wyposażone w 15-metrowe tarasy. Mieszkania usytuowane na najwyższym piętrze będą miały wysokość 4 m!

Osiedle Panorama Lublin to inwestycja klasy PREMIUM, oto atuty, które ją wyróżniają:

- duże balkony i tarasy sięgające nawet 15 m²

- niestandardowa wysokość mieszkań usytuowanych na najwyższych piętrach od strony południowej – powyżej 4m!

-eleganckie wykończenie części wspólnych – dekoracyjne elementy drewniane na ścianach i szachtach, szerokie ościeżnice drzwi do mieszkań

- panele fotowoltaiczne na dachu każdego budynku – niższe rachunki za prąd do części wspólnych

- stacje ładowania pojazdów elektrycznych

- szybkie cichobieżne windy

- wideodomofony

- instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi)

- instalacja systemu miejskiego ogrzewania z indywidualnym pomiarem zużycia

Inwestycja Osiedle Panorama Lublin znajduje się w Lublinie, ul. Droga Męczenników Majdanka (1.6 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez TTS Development Sp. z o. o. Sp. K.

Inwestycja Osiedle Panorama Lublin została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 242 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama Lublin w sprzedaży jest 101 nowych mieszkań o powierzchni od 39 do 95 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców TTS Development Sp. z o. o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Panorama Lublin?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Panorama Lublin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Panorama Lublin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3113 - Park Bronowice 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Panorama Lublin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama Lublin znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kubuś i Tygrysek" w odległości 200 m, Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie w odległości 230 m, Branżowa Szkoła Elektryczna I stopnia w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Panorama Lublin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Color Park, w odległości 370 m znajduje się Kaufland, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama Lublin w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.11.2022
Data aktualizacji: 06.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: