Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Regaty Budynek B7

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Zemborzycka, oferowane bezpośrednio przez

TBV Sp. z o.o.

Lublin, ul. Zemborzycka

Osiedle Regaty Budynek B7Osiedle Regaty Budynek B7

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

38 - 56/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 158 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 20 placówek edukacyjnych, 2 kawiarnie i restauracje, 12 sklepów, 10 obiektów sportowych, 28 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 134 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 25 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 56 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Regaty położone jest w południowej części Lublina w sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego i Lasu Dąbrowa. To cicha i spokojna okolica, oddalona od miejskiego zgiełku, po prostu idealne miejsce do życia. Tu doskonale poczują się single, pary, małżeństwa, a także rodziny z dziećmi.

Nowoczesna architektura

Budynki zaprojektowane są w charakterystycznym stylu dla naszych inwestycji. Elegancki charakter zabudowy uzyskaliśmy poprzez zestawienie prostej bryły z jasną kolorystyką elewacji oraz przeszklonymi balkonami. Dodatkowym elementem dekoracyjnym są trejaże wkomponowane w balustrady.

Aranżacja przestrzeni

Przestrzeń wokół naszych budynków jest precyzyjnie zaplanowana i tworzy spójną całość. Place zabaw, zieleń, miejsca do odpoczynku, wszystko to zrobione jest tak, aby mieszkańcy czuli się tutaj dobrze – zarówno ci najmłodsi, jak i ci trochę starsi.

Strefa sportu i place zabaw

Zawsze przywiązywaliśmy dużą wagę do aktywności najmłodszych mieszkańców naszych osiedli oraz zapewnienia im miejsca do kreatywnej i bezpiecznej zabawy. Na Osiedlu Regaty planujemy wykonać pięć placów zabaw, każdy dla innej grupy wiekowej. W pierwszej kolejności przy budynkach B1 oraz B6 powstał sprawnościowy zestaw wyposażony w zjeżdżalnie i linaria. W kolejnym etapie zaproponujemy inne strefy aktywności dla innych grup wiekowych.

Zalew Zemborzycki

Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego. To popularne wśród mieszkańców Lublina miejsce wypoczynku, gdzie latem można zrelaksować się na plaży lub uprawiać sporty wodne – popływać na kajaku, żaglówce, skuterze czy spróbować sił na nartach wodnych. Można też spędzić czas w gronie znajomych przy grillu albo też pospacerować zielonymi alejami. Teren nad zalewem Zemborzyckim wyposażony jest w jeszcze wiele innych atrakcji, tj. park linowy, Słoneczny Wrotków, czyli kompleks basenów z ze zjeżdżalniami czy place zabaw. Wielbicieli rowerów ucieszy trasa, która biegnie wzdłuż ul. Zemborzyckiej, i z jednej strony okrąża Zalew, z drugiej zaś pozwala dostać się do pozostałych dzielnic miasta.

Podziemny parking

Każdy budynek będzie posiadał kondygnację podziemną, na którą można zjechać z każdego poziomu budynku cichobieżną windą. Znajdą się tam komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe. Uzupełnieniem podziemnych parkingów będą miejsca parkingowe umiejscowione na obrzeżach osiedla. Ruch kołowy zostanie całkowicie niemal wyłączony z wewnętrznych części inwestycji, ustępując miejsca alejom spacerowym i strefom rekreacji.

Usługi i handel

W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy oraz punkty handlowo-usługowe. Przy ul. Zemborzyckiej znajduje się sklep Biedronka, przy ul. Krężnickiej jest Stokrotka, stacja paliw oraz myjnia samochodowa. Także na terenie sąsiedniego osiedla przy ul. Nałkowskich znajdują się liczne sklepy oraz punkty usługowe. Na samym Osiedlu Regaty również powstaną lokale usługowe.

Inwestycja Osiedle Regaty Budynek B7 znajduje się w Lublinie, ul. Zemborzycka (5.4 km od centrum Lublina), jest realizowana przez TBV Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 134 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Regaty Budynek B7 w sprzedaży jest 25 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 56 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców TBV Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Regaty Budynek B7?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Regaty Budynek B7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 158 metrów od inwestycji Osiedle Regaty Budynek B7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Granata 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Regaty Budynek B7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Regaty Budynek B7 znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Rodzinna Szkoła Podstawowa "Leon" w Lublinie w odległości 402 m, Przedszkole Niepubliczne "Misiaczek" w Lublinie w odległości 412 m, "Martynka Bis" Przedszkole Prywatne w odległości 492 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Regaty Budynek B7 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: GALMED Stomatologia w odległości 360 m, DENTEAM w odległości 764 m, Przychodnia Medycyna 2001 w odległości 824 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Regaty Budynek B7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 93 m znajduje się Lidl, w odległości 311 m znajduje się Żabka, w odległości 456 m znajduje się Delikatesy Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Regaty Budynek B7 w odległości 331 m znajduje się boisko / kort, w odległości 334 m znajduje się Boisko parafialne Mały Lolek, w odległości 351 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 08.05.2023
Data aktualizacji: 14.06.2024
TBV Sp. z o.o. logo

TBV Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Pana Balcera 6B/U8 20-631 Lublin

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023