Bytkowska Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bytkowska, oferowane bezpośrednio przez Wawel Service Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, ul. Bytkowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 377 ofert w najbliższej okolicy!

Bytkowska Park

5 zdjęć

Bytkowska Park
Bytkowska Park
Bytkowska Park
Bytkowska Park

Najbliższe inwestycje

 • Dębowy Park
  od: 5 700 zł/m2

  Adatex

 • Murapol Dębowe Tarasy

  Murapol S.A.

 • Słoneczne Tarasy
  od: 6 940 zł/m2

  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Najnowsza inwestycja Wawel Service tym razem powstanie w stolicy województwa śląskiego. Krakowski deweloper z ponad 20 letnią historią postanowił wykorzystać zgromadzone doświadczenie podczas tworzenia wyjątkowego „Osiedla Bytkowska Park”. Spokojne osiedle domów wielorodzinnych wyróżniać się będzie niskimi kosztami eksploatacji, z których słyną inwestycje Wawel Service. Kompleks budynków zostanie zbudowany w zielonej części Katowic, przy zbiegu ulic Bytkowskiej i Telewizyjnej, bezpośrednio przy wejściu do Parku Śląskiego.

Inwestycja będzie się składać z czterech budynków mieszkalnych („A”, „B” „C” i „D”). Na powierzchni ok. 12 000 m2 łącznie znajdzie się 242 lokali mieszkalnych. W budynku „A” przewidziano 65 mieszkań oraz 1 lokal usługowy. Lokali 2-pokojowych znajdzie się tam 38, zaś 3-pokojowych 27. Z kolei w budynkach „B” C i D będzie po 40 mieszkań

Budynki zaprojektowano z punktami usługowymi na parterze, infrastrukturą techniczną i drogową. Poza funkcją mieszkalną przewidziane są również funkcje pomocnicze takie jak: garaże podziemne z 103 miejscami parkingowymi oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze. W granicach terenu inwestycji projektuje się 150 naziemnych miejsc postojowych. Partery segmentów A, B, C i D budynku dostępne są z chodnika bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Garaż podziemny oraz wszystkie kondygnacje skomunikowane są windami osobowymi dostosowanymi do transportu osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Bytkowska Park znajduje się w Zespole Dzielnic Północnych, ul. Bytkowska (3.5 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Bytkowska Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 242 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bytkowska Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 5 650 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (150 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 242 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (150 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca).
Udogodnienia:
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wejście do Parku Śląskiego oraz Lasek Bytkowski. Liczne atrakcje położone w pobliżu (Ogród Zoologiczny, Planetarium, dom kultury „Józefinka”) dają nieograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu, także z dziećmi. Inwestycja jest położona 2,5 km od drogi krajowej 79, co zapewni mieszkańcom szybkie połączenie z całą aglomeracją górnośląską oraz bezproblemowy dojazd do Krakowa. Bytkowska Park to najlepsze miejsce dla osób lubiących kontakt z naturą. Zaciszna okolica będzie idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi i sprawi, że nowi mieszkańcy będą cieszyć się ciszą i spokojem.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bytkowska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Bytkowska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Telewizja Katowice.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bytkowska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Odido "Jacek".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bytkowska Park w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.01.2016
Data aktualizacji: 29.08.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: