Leszno 15

Oferta archiwalna

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Leszno 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Leszno 15

6 zdjęć

Leszno 15
Leszno 15
Leszno 15
Leszno 15

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 118 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : ogólnodostępne.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Budynek przy ul. Leszno 15 na warszawskiej Woli to długo oczekiwana inwestycja przyszłych nabywców ceniących sobie wygodę, luksus, a przede wszystkim tzw. warszawskie tętno życia. Poza ogólnodostępnym tarasem położonym na dachu budynku, przyszli mieszkańcy jak i ich goście ucieszą oko przemieszczając się przez główną część budynku - przestronną recepcję. Nowoczesna architektura, tradycyjne rozwiązania architektoniczne i duża różnorodność układów mieszkań to jedne z licznych atutów tej inwestycji.

W sześciokondygnacyjnym budynku przewidziano budowę łącznie 118 lokali mieszkalnych o powierzchniach 27 - 84 m2 w strukturach 1, 2, 3 i 4 pokojowych. Większość mieszkań to lokale posiadające oddzielne kuchnie i duże balkony, tarasy. Części wspólne budynku jak i cała infrastruktura wokół niego wykonana będzie w podwyższonym standardzie poprzez zastosowanie takich materiałów jak: kamień, szkło, stal szlachetna.

Inwestycja Leszno 15 znajduje się na Młynowie, ul. Leszno 15 (2.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Wawa Novum Siedem Sp. z o.o.

Inwestycja Leszno 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 118 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Leszno 15 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wawa Novum Siedem Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leszno 15?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leszno 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Leszno 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Leszno 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leszno 15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leszno 15 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Autyzmem "W kontakcie" w odległości 70 m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe Nr 3 ,,Syrenka" w odległości 100 m, Przedszkole nr 133 w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leszno 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Lidl, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leszno 15 w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Bellator, w odległości 260 m znajduje się X Gym.

Data aktualizacji: 30.01.2018

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: