Dom Na Górce

Oferta archiwalna

Warszawa, Wola, Koło, ul. Dywizjonu 303

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 138 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dom Na Górce

4 zdjęcia

Dom Na Górce
Dom Na Górce
Dom Na Górce
Dom Na Górce

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2008 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Opis osiedla Osiedle będzie ogrodzone i chronione (portiernia, monitoring). Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano plac zabaw. Mieszkania od strony wschodniej, na parterze, będą miały indywidualne ogródki, sąsiadujące z ogrodami sąsiednich willi. Te, których okna wychodzą na wewnętrzne dziedzińce również będą miały zagwarantowany ładny widok (zaaranżowane zieleńce), a otwarcie osiedla od południowego zachodu zapewni dużo światła. Opis okolicy Dom na Górce położony jest w dzielnicy Bemowo przy ulicy Dywizjonu 303 nr 127. Najbliższe otoczenie stanowią rozległe tereny zielone Wojskowej Akademii Technicznej, niska zabudowa wielorodzinna i wille z obszernymi ogrodami. Od strony północnej budynek graniczy z ul. Dywizjonu 303 (dogodny dojazd do centrum miasta zapewnia linia tramwajowa nr 20), a od południowej z terenem budowanej w wykopie drogi, która w przyszłości łączyć będzie się  z obwodnicą Warszawy (wjazd do niej będzie możliwy od ul. Narwik – w odległości ok. 500 m od budynku).Doskonała lokalizacja wśród zieleni daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Niedaleko stąd do Parku Leœnego „Bemowo”, z wielokilometrowymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi oraz chronionego kompleksu „Fortu Blizne”. Wygodę zapewnia rozbudowana infrastruktura miejska: przedszkola, szkoły, liczne sklepy i lokale usługowe. W pobliżu usytuowane są również duże kompleksy handlowe i rozrywkowe: „Wola Park”, „Centrum Handlowe Bemowo” i „Tesco”. Opis budynku/mieszkań

budynek 3 piętrowy, ogrodzony i chroniony,

komórki lokatorskie,nowoczesne windy,

garaż podziemny.

Inwestycja Dom Na Górce znajduje się na Kole, ul. Dywizjonu 303 (5.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Dom Na Górce została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom Na Górce nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Volumetric Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom Na Górce?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom Na Górce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Dom Na Górce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koło 06.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom Na Górce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Auchan, w odległości 570 m znajduje się Wola Park.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Na Górce w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Kole

Oferty na Kole

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: