Viva Garden

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Victoria Dom S.A.

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Białołęcka 253

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 348 ofert w najbliższej okolicy!

Viva Garden

32 zdjęcia

Viva Garden
Viva Garden
Viva Garden
Viva Garden

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Ostródzka
  od: 6 250 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Miasteczko Brzeziny
  Pod wynajem

  NAPOLLO

 • Osiedle Hemara - etap II
  Pod wynajem

  PROFIT Development

Opis Inwestycji

Viva Garden to kameralne osiedle na warszawskiej bliskiej Białołęce, na które składa się kilka niskich budynków. Ustawne mieszkania na stosunkowo niewielkich metrażach mieszczą od jednego do pięciu funkcjonalnych pokoi. Każde mieszkanie posiada duży balkon lub ogródek o powierzchni nawet do 222 m2. Spędzanie czasu w przestrzeni ogrodowej umili plac zabaw oraz fontanna.

Viva Garden 12 to najnowszy etap osiedla. W budynku zlokalizowanym przy ulicy Szlacheckiej i Włodkowica powstanie 118 przestronnych i ustawnych mieszkań o powierzchni od 30 m2 do 79 m2. Każdy z lokali będzie posiadał balkon lub ogródek. Do dyspozycji mieszkańców będzie łącznie 156 miejsc postojowych na parkingu naziemnym i podziemnym.

Osiedle budowane w dzielnicy położonej z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie w bliskiej odległości od tras komunikacyjnych. Okoliczne przystanki tramwajowe oraz szybki dojazd do stacji metra zapewniają doskonałą komunikację z innymi częściami Warszawy. Dogodna lokalizacja tej położonej wśród zieleni inwestycji sprawia, że Viva Garden 12 jest doskonałym miejscem do zamieszkania. W pobliżu przyszli mieszkańcy znajdą zarówno sklepy, galerie handlowe: Factory Annopol, Atrium Targówek, oraz miejskie parki: Bródnowski i Park Magiczny, które są doskonałym miejscem wypoczynku i rekreacji.

11 etap Viva Garden oferuje 98 ustawnych mieszkań o metrażach od 29 do 70 m2. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców zostaną udostępnione miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Termin oddania inwestycji: IV kwartał 2020 r

WŁASNE BIURO KREDYTOWE VICTORIA DOM:

• Darmowa pomoc doświadczonych ekspertów kredytowych dostępnych w każdym biurze sprzedaży mieszkań,

• Szybki i bezproblemowy proces przyznawania kredytu na mieszkanie,

• Oferta wielu banków w jednym miejscu - możliwość porównania ofert,

• Pomoc przy załatwianiu formalności,

• Negocjowane warunki kredytu dla klientów Victoria Dom,

• Klientom Domu Kredytowego Victoria gwarantujemy zwrot całego zadatku w wypadku odmowy przyznania kredytu przez bank.

Inwestycja Viva Garden znajduje się na Brzezinach, ul. Białołęcka 253 (9.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A..

Inwestycja Viva Garden jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Viva Garden pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 66 metrów kwadratowych w cenie od 5 990 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Victoria Dom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Do najważniejszych zalet lokalizacji inwestycji Viva Garden należą: - naturalne otoczenie, które zachęca do wypoczynku, spacerów, korzystania z licznych ścieżek rowerowych, a także spędzania czasu nad pobliskim Kanałem Żerańskim, - bliskość stacji metra Trocka, zlokalizowanej 13 minut od osiedla, - liczne przystanki tramwajowe i autobusowe znajdujące się bezpośrednio przy inwestycji, - pobliskie centra handlowe: Factory Annopol, Atrium Targówek, M1, Domoteka, - obiekty oferujące atrakcje dla całej rodziny m.in.: OSiR Targówek, strefa wspinaczkowa FUN CLIMB.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Viva Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Viva Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zbyszka z Bogdańca 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Viva Garden znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Dom Rozwoju Przedszkolaka Promyczek" w odległości 170 m, Przedszkole Niepubliczne EDUSFERA w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe Bajlandia w odległości 280 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Viva Garden w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 23.10.2015
Data aktualizacji: 12.05.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: