Giardini Verona etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Balzaka, oferowane bezpośrednio przez Villa Verona Mielno Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Balzaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Giardini Verona etap I

3 zdjęcia

Giardini Verona etap I
Giardini Verona etap I
Giardini Verona etap I

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Miło nam poinformować o rozpoczęciu kolejnego etapu osiedla GIARDINI VERONA.

GIARDINI VERONA to kameralna inwestycja dwupiętrowych budynków zlokalizowana w zielonej, willowej dzielnicy Oporów przy ulicy Honoriusza Balzaka we Wrocławiu. Osiedle zostało zaprojektowane przez Biuro Projektów Piotr Lewicki i Kazimierz Łatak z Krakowa. Jest to czwarta inwestycja Verona Building we Wrocławiu. Dotychczasowe prestiżowe projekty (Rondo Verona, Concerto Verona i Corte Verona) cieszyły się dużym zainteresowaniem i uznaniem naszych klientów.

Inwestycja Giardini Verona etap I znajduje się na Oporowie, ul. Balzaka (6.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Villa Verona Mielno Sp. z o.o.

Inwestycja Giardini Verona etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Giardini Verona etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Villa Verona Mielno Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Giardini Verona etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Giardini Verona etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Giardini Verona etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiejska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Giardini Verona etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Giardini Verona etap I znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole DOMINO w odległości 120 m, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9 w odległości 260 m, Przedszkole nr 131 w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Giardini Verona etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Hert, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Sudetia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Giardini Verona etap I w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 23.04.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: