Batory II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Postawska, oferowane bezpośrednio przez

UWI Inwestycje S.A.

Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Postawska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 209 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Batory IIBatory II

3 zdjęcia

Batory II
Batory II
Batory II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 117 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

BATORY II – drugi etap inwestycji na Os. Stefana Batorego to dwa budynki wielorodzinne z podziemną halą garażową. W pierwszym budynku 3-kondygnacyjnym – B – zaprojektowano 20 mieszkań, natomiast w drugim 5-kondygnacyjnym – C – 87 mieszkań, łącznie o powierzchni od 24 do 80 m2 z możliwością indywidualnego łączenia w większe, nawet do 108 m2. Wszystkie klatki schodowe wyposażone będą w windy obsługujące również poziom hali garażowej. Mieszkania o wyjątkowo funkcjonalnych rozwiązaniach wykonane zostaną w standardzie deweloperskim. Inwestor zapewnia pełną infrastrukturę osiedla, a także przyjaźnie zagospodarowane otoczenie budynku z placem zabaw i zielenią. Wielkim atutem lokalizacji jest świetne połączenie komunikacyjne z centrum miasta (5 minut pieszo do PST) oraz z Kampusem UAM (10 min pieszo).Inwestycja realizowana wspólnie z poznańską firmą Pekabud Morasko. Termin realizacji – listopad 2012.

Inwestycja Batory II znajduje się na Piątkowie, ul. Postawska (6.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez UWI Inwestycje S.A.

Inwestycja Batory II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 117 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Batory II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców UWI Inwestycje S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Batory II?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Batory II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 338 metrów od inwestycji Batory II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - UAM Wydział Biologii.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Batory II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Batory II znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kampus Morasko UAM (część zachodnia) w odległości 232 m, Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii w odległości 588 m, Zespół Szkoł Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w odległości 652 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Batory II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: rentgen stomatologiczny w odległości 324 m, Przychodnia Lekarzy Rodzinnych w odległości 374 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 375 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Batory II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 211 m znajduje się Żabka, w odległości 236 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 322 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Batory II w odległości 69 m znajduje się Street Workout Batorego, w odległości 71 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 79 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: