JA_SIELSKA III

6 zdjęć

JA_SIELSKA III
JA_SIELSKA III
JA_SIELSKA III
JA_SIELSKA III

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji JA_SIELSKA III dostępnych jest 65 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada (50): Wielkość: od 1,88 m2 do 9,7 m2 Cena: od 3 000zł/m2 do 4 000zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (184 miejsca) : 27 000zł brutto miejsce pojedyncze, 35 000zł brutto miejsce podwójne zależne, do parkowania jeden za drugim. Miejsca przyporządkowane do mieszkań, z możliwością negocjacji i wyboru większej ilości miejsc.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 65 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 104 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 425 520 do 979 000 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji JA_SIELSKA III znajduje się 12 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

JA_SIELSKA to kameralne osiedle mieszkaniowe zaprojektowane dla ludzi świadomych swoich potrzeb oraz otaczającego ich świata.

W 3 etapie inwestycji przy ulicy Jasielskiej powstaną 3 pięciokondygnacyjne budynki z antresolą mieszczące 124 lokale o zróżnicowanych metrażach:

- Kompaktowe kawalerki świetne dla młodych

- 2 i 3-pokojowe mieszkania idealne dla rodzin

- 4 i 5-pokojowe apartamenty dla najbardziej wymagających

Lokale mają powierzchnię od 26 do 105 m2.

Apartamenty na najwyższym piętrze posiadają antresolę, a większość z nich ma także dostęp do dachowego tarasu o powierzchni nawet do 44,7 m2. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o powierzchni nawet do 294 m2.

Na osiedlu znajdzie się podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi – wjazd od ulicy Jasielskiej przy budynku C2.

Teren inwestycji będzie ogrodzony, zapewniając mieszkańcom prywatność i bezpieczeństwo, a przemyślany układ budynków tworzy przytulną, kameralną atmosferę.

Przy wejściu na teren osiedla znajdują się stojaki na rowery, stacja napraw, liczne strefy relaksu dla dorosłych, a także wielofunkcyjny plac zabaw dostosowany do różnych grup wiekowych.

Technologia modułowa wykorzystana przy budowie osiedla JA_SIELSKA to zaleta zarówno dla mieszkańców, jak i dla środowiska. Mniejsza emisja zanieczyszczeń jest możliwa dzięki ścisłej kontroli procesu produkcji.

Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości sprawia, że budynki wymagają mniejszych nakładów na fundusz remontowy. Energooszczędność konstrukcji pozwala zmniejszyć wydatki na ogrzewanie i zwiększyć komfort termiczny mieszkańców.

JA_SIELSKA została zaprojektowana tak, by jej mieszkańcy mogli spędzać czas aktywnie i przyjemnie. Od designu elewacji, przez plan osiedla, aż po liczne udogodnienia dostępne dla lokatorów. Na terenie inwestycji posadzone zostaną liczne krzewy i rośliny ozdobne. Przemyślany projekt zieleni, uwzględniający dużą bioróżnorodność przewiduje ustronne strefy relaksu. Wszystko to ma na celu poprawę codziennego komfortu z mieszkania na osiedlu.

Inwestycja JA_SIELSKA III znajduje się na Podolanach, ul. Jasielska (4.9 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Pekabex Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji JA_SIELSKA III w sprzedaży jest 65 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 104 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Pekabex Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (184 miejsca)

W inwestycji znajduje się 50 komórek lokatorskich Wielkość: od 1,88 m2 do 9,7 m2 Cena: od 3 000zł/m2 do 4 000zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle JA_SIELSKA położone jest w cichej, spokojnej dzielnicy Poznania. Dookoła znajdują się liczne parki oraz ścieżki pieszo-rowerowe. Rodziny z dziećmi docenią ilość szkół, przedszkoli i żłobków w okolicy, a także dobry dojazd do centrum miasta.

Miłośników aktywnego spędzania czasu ucieszy natomiast bliskość Jeziora Rusałka, Jeziora Strzeszyńskiego.

- Park Podolany (11 minut spacerem)

- Ścieżka rowerowa (1 minuta spacerem)

- Przystanek autobusowy (1 minuta spacerem)

- Biedronka (4 minuty spacerem)

- Poznań Plaza, Cinema City (5 minut samochodem)

- Przedszkole (11 minut spacerem)

- Szkoła podstawowa (11 minut spacerem)

- Przystanek tramwajowy (5 min samochodem)

- Centrum (20 min samochodem)

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji JA_SIELSKA III?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji JA_SIELSKA III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji JA_SIELSKA III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jasielska I n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji JA_SIELSKA III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji JA_SIELSKA III znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Magiczna Kraina" w odległości 320 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji JA_SIELSKA III w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Stacja Podolany, w odległości 250 m znajduje się Gym World.

Data publikacji: 08.12.2021
Data aktualizacji: 13.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: