Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty przy lesie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Korkowa, oferowane bezpośrednio przez

Unimax Development

Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Korkowa 161E/161F

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 57 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty przy lesieApartamenty przy lesie

20 zdjęć

Apartamenty przy lesie
Apartamenty przy lesie
Apartamenty przy lesie
Apartamenty przy lesie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Apartamenty przy lesie logo

Apartamenty Przy Lesie to wyjątkowe miejsce w otulinie Lasu Rembertowskiego oraz Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego, na warszawskim Marysinie Wawerskim.

Na 7 kondygnacjach budynku zaprojektowano łącznie 84 atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 42 do 99 m2. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony lub tarasy, umożliwiające relaks w otoczeniu zielonego sąsiedztwa. Dodatkowo, Mieszkańcy parteru będą mieli do swojej dyspozycji przydomowe ogródki o indywidualnej powierzchni sięgającej nawet do 160 m2.

W Projekcie postawiono na szereg rozwiązań ekologicznych, w tym m.in. instalację odzysku wody szarej oraz montaż stanowisk ładowania samochodów elektrycznych.

Niewątpliwym atutem apartamentów, zaprojektowanych od strony Lasu Rembertowskiego, będzie wspaniały widok na zielone korony leśnych drzew, rosnących tuż przy granicy nieruchomości.

Inwestycja Apartamenty przy lesie znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa 161E/161F (10 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unimax Development.

Inwestycja Apartamenty przy lesie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy lesie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unimax Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja powstaje w otulinie Lasu Rembertowskiego i Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego, w rejonie o niepowtarzalnych warunkach do wypoczynku i rekreacji. Dobrze przygotowane ścieżki spacerowe i rowerowe w lesie, teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową w pobliżu, stanowią przez cały rok doskonałe miejsce do aktywności fizycznej dla rodzin.

Apartamenty Przy Lesie to enklawa spokoju i wypoczynku, jednocześnie z bardzo dogodną komunikacją do centrum: pętla autobusowa w odległości 200 m od osiedla zapewnia dojazd do większości dzielnic Warszawy (linie: 520, 115, 402, 173, 315), niedaleko jest do linii SKM (stacja Rembertów) i WKD (stacja Gocławek), łatwy dojazd samochodem zapewnia bliskość ciągów komunikacyjnych (Marsa – Trasa Siekierkowska – Trasa Łazienkowska).

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy lesie?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy lesie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1567 metrów od inwestycji Apartamenty przy lesie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Gocławek 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty przy lesie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy lesie znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Cali Mali" w odległości 52 m, Przedszkole nr 264 "Pluszowego Misia" w odległości 301 m, przedszkole w odległości 304 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty przy lesie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia nr 4 w odległości 656 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy lesie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 99 m znajduje się Żabka, w odległości 149 m znajduje się Putka, w odległości 214 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy lesie w odległości 290 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 296 m znajduje się boisko / kort, w odległości 305 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.09.2020
Data aktualizacji: 23.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023