Apartamenty przy lesie

UMÓWMY SIĘ NA SPOTKANIE W TWOIM PRZYSZŁYM "M"!

Mieszkania na sprzedaż ul. Korkowa, oferowane bezpośrednio przez Unimax Development

Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Korkowa 161E/161F
Apartamenty przy lesie

7 zdjęć

Apartamenty przy lesie
Apartamenty przy lesie
Apartamenty przy lesie
Apartamenty przy lesie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy lesie dostępne są 3 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

Apartamenty przy lesie logo

Apartamenty Przy Lesie to wyjątkowe miejsce w otulinie Lasu Rembertowskiego oraz Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego, na warszawskim Marysinie Wawerskim.

Na 7 kondygnacjach budynku zaprojektowano łącznie 84 atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 42 do 99 m2. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony lub tarasy, umożliwiające relaks w otoczeniu zielonego sąsiedztwa. Dodatkowo, Mieszkańcy parteru będą mieli do swojej dyspozycji przydomowe ogródki o indywidualnej powierzchni sięgającej nawet do 160 m2.

W Projekcie postawiono na szereg rozwiązań ekologicznych, w tym m.in. instalację odzysku wody szarej oraz montaż stanowisk ładowania samochodów elektrycznych.

Niewątpliwym atutem apartamentów, zaprojektowanych od strony Lasu Rembertowskiego, będzie wspaniały widok na zielone korony leśnych drzew, rosnących tuż przy granicy nieruchomości.

Inwestycja Apartamenty przy lesie znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa 161E/161F (10 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unimax Development.

Inwestycja Apartamenty przy lesie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy lesie w sprzedaży 3 nowe mieszkania o powierzchni od 79 do 99 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 79 do 99 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Unimax Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 79 do 99 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja powstaje w otulinie Lasu Rembertowskiego i Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego, w rejonie o niepowtarzalnych warunkach do wypoczynku i rekreacji. Dobrze przygotowane ścieżki spacerowe i rowerowe w lesie, teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową w pobliżu, stanowią przez cały rok doskonałe miejsce do aktywności fizycznej dla rodzin. Apartamenty Przy Lesie to enklawa spokoju i wypoczynku, jednocześnie z bardzo dogodną komunikacją do centrum: pętla autobusowa w odległości 200 m od osiedla zapewnia dojazd do większości dzielnic Warszawy (linie: 520, 115, 402, 173, 315), niedaleko jest do linii SKM (stacja Rembertów) i WKD (stacja Gocławek), łatwy dojazd samochodem zapewnia bliskość ciągów komunikacyjnych (Marsa – Trasa Siekierkowska – Trasa Łazienkowska).

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy lesie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy lesie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty przy lesie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysin 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty przy lesie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy lesie znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Cali Mali nr 479 w odległości 60 m, INCOLT EURO SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE w odległości 310 m, Przedszkole Nr 264 ,,Pluszowego Misia'' w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy lesie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Kaufland, w odległości 280 m znajduje się mrówka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy lesie w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.09.2020
Data aktualizacji: 01.06.2022
Apartamenty przy lesie logo

Waldemar Kwitek

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Korkowa 161E Warszawa Biuro sprzedaży na terenie inwestycji

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: