Osiedle GreenPoint

Mieszkania na sprzedaż ul. Junacka, oferowane bezpośrednio przez Top Resorts Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Junacka
Osiedle GreenPoint

5 zdjęć

Osiedle GreenPoint
Osiedle GreenPoint
Osiedle GreenPoint
Osiedle GreenPoint

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle GreenPoint dostępnych jest 12 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
B2
4
89,01 m²
1
D1
4
74,74 m²
Parter
A1
4
78,78 m²
Parter
B4
4
88,27 m²
1
C4
4
89,01 m²
1
A2
4
88,27 m²
1
A4
4
89,11 m²
1
C2
4
89,01 m²
1
A3
4
81,85 m²
Parter
B1
4
81,85 m²
Parter
B3
4
78,78 m²
Parter
C1
4
79,08 m²
Parter

Opis Inwestycji

Osiedle GreenPoint logo

Kameralne osiedle Greenpoint składa się z 4 budynków. To domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojącej, zaprojektowane w stylu willi miejskich.

Osiedle znajduje się w zachodniej części Wrocławia, w uroczej dzielnicy Leśnica, tuż przy wejściu do Lasu Mokrzańskiego. Wiemy, jak ważna jest lokalizacja, dlatego wybraliśmy właśnie to wyjątkowe miejsce. Przygotowaliśmy również funkcjonalne, oryginalne i dopracowane przez architektów układy mieszkań. Projekt osiedla powstał z dbałością o każdy szczegół i detal, a jego unikatowy design sprawia, że Greenpoint jest kwintesencją dobrego smaku w nowoczesnym stylu.

Greenpoint to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą korzystać z przywileju mieszkania w mieście, ale w bliskości z naturą. Dla osób ceniących sobie spokój, a jednocześnie prowadzących aktywny, zdrowy tryb życia.

Inwestycja Osiedle GreenPoint znajduje się na Leśnicy, ul. Junacka (13.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Top Resorts Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle GreenPoint w sprzedaży jest 12 nowych mieszkań o powierzchni od 75 do 89 metrów kwadratowych, w cenie od 6 912 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 75 do 89 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Top Resorts Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 75 do 89 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Greenpoint – zamieszkaj tuż przy Lesie Mokrzańskim – największym i jedynym prawdziwym kompleksie leśnym we Wrocławiu – 551 hektarów. Gdy zgiełk miasta i smog nie pozwalają odetchnąć po całym dniu spędzonym w pracy, każdy marzy tylko, aby odpocząć w spokojnym i bezpiecznym zaciszu swojego domu. Takie miejsce masz teraz na wyciągnięcie ręki. - Cisza i spokój od zgiełku miasta - Świeże i czyste powietrze - Poranny śpiew ptaków i odgłosy naury - Piękny, zielony widok za oknem - Kilometry tras spacerowych, rowerowych, biegowych i nordic walking - Naturalna ochłoda w upalne dni - Przewietrzanie wiatrem zachodnim - Położenie „ponad smogiem” - w najwyżej położonej części Wrocławia, ponad kotliną Odry. W zachodniej części Lasu Mokrzańskiego jest najwyżej położone naturalne wzniesienie w granicach miasta (148 m n.p.m.)

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle GreenPoint?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle GreenPoint mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle GreenPoint znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dolnobrzeska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle GreenPoint znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle GreenPoint znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 51 w odległości 470 m, Publiczne Przedszkole ,,Smerfowa Załoga" w odległości 480 m, Punkt Przedskolny Latawiec w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle GreenPoint składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle GreenPoint w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.04.2021
Data aktualizacji: 25.08.2021
Osiedle GreenPoint logo

Biuro

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Rynek 60/8, 50-116 Wrocław

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: