Osiedle Botanika

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezStylhut Sp. z o.o.

Ceny od: 6 800 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Botanika dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
127,99 m²
-
870 332 zł6 800 zł/m²
U3
142,68 m²
-
970 224 zł6 800 zł/m²
U4
75,56 m²
-
513 808 zł6 800 zł/m²
U6
130,01 m²
-
884 068 zł6 800 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Botanika

Osiedle Botanika to krakowska inwestycja mieszcząca się w pobliżu historycznej części Nowej Huty, w bezpośrednim sąsiedztwie użytku ekologicznego Łąki Nowohuckie.Otaczająca przyroda to nie jedyna zaleta inwestycji. Lokalizacja przy ulicy Tomickiego jest idealna zarówno dla zmotoryzowanych, rowerzystów jak i osób korzystających z komunikacji miejskiej. Mieszkania z balkonami o powierzchni od 29 do 89 mkw. usytuowane są w wygodnych, pięciopiętrowych budynkach z dostępem do wind, miejsc parkingowych oraz podziemnych garaży. Tym co wyróżnia Osiedle Botanika jest troska o środowisko naturalne poprzez zastosowanie zielonych dachów.Wybierając mieszkanie na Osiedlu Botanika zyskujesz: spokój, przestrzeń, zielony krajobraz; miejsce na aktywny wypoczynek pośród Łąk Nowohuckich oraz w pobliskim centrum sportu i rekreacji; łatwy dostęp do kultury i sztuki; dobrą komunikację z centrum miasta; możliwość swobodnego zaparkowania swojego auta.

Inwestycja Osiedle Botanika znajduje się na Czyżynach, ul. Tomickiego (5.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Stylhut Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Botanika została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Botanika pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 76 do 143 metrów kwadratowych w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Stylhut Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (227 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (227 miejsc): miejsce postojowe w garażu - 24 600, miejsce postojowe z komórką - 35 000.
  • miejsca postojowe naziemne: miejsce postojowe na zewnątrz - 10 800.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 76 do 143 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 513 808 do 970 224 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 800 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Botanika

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Botanika mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Botanika znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorki.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Botanika składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Delikatesy Miś, w odległości 380 m znajduje się Żabka, w odległości 470 m znajduje się Skalanka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Botanika w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.09.2019

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie