Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Kraków, Podgórze Duchackie

1 oferta w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 11 813 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Dzień dobry na Heltmana
  4 kw. 2022
  Inwestycja Dzień Dobry na Heltmana.W której poczujesz, że każdy dzień może być po prostu dobry. Jedynie 46 mieszkań i spokojna atmosfera, bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych, ale także tętniącego serca miasta.Dzień Dobry na Heltmana daje Ci przestrzeń do bycia sobą.Znajdziesz tutaj zarówno miejsca parkingowe, jak i przestrzeń dla rowerów czy stacje ładowania samochodów elektrycznych. Wybierz dla siebie ogródek, balkon lub taras. Żyj tak, jak lubisz.

  Dzień dobry na Heltmana

  od 13 000 zł/m2
  ul. Heltmana , Podgórze Duchackie, Kraków(4.8 km od centrum)
  Gama-M Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • mieszkania przy chmielnej
  Oferta archiwalna
  Jasne dziedzińce i dużo przestrzeni – więcej sposobów na spędzanie wolnego czasu na powietrzu.Prywatne ogródki dla wszystkich mieszkań parterowych.Jasne dziedzińce z zielenią i ławkami – nie tylko przyjemniej wchodzić lub wychodzić z budynku, ale też milej usiąść i pogadać z sąsiadem.Naprzeciwko „Białe Morza” – teren o powierzchni 30 ha, położony na pograniczu Borku Fałęckiego i Łagiewnik. Już dziś można tam spacerować, a w przyszłości powstaną parki, bo teren nie jest przeznaczony do zabudowy.Pętla Kurdwanów jest w odległości 500 metrów. Najlepiej spacerem przez Chmielną – bliżej niż przez Herberta, a do tego z mnóstwem zieleni wokół.Obwodnica jest łatwo dostępna z pobliskiej ulicy Herberta. Nie tylko szybciej wyjedziesz autem za miasto, ale też ominiesz korki, jeśli musisz pojechać na drugi koniec Krakowa.Mieszkania gotowe! Inwestycja oddana do użytkowania!

  mieszkania przy chmielnej

  od 6 500 zł/m2
  ul. Chmielna , Podgórze Duchackie, Kraków(5.7 km od centrum)
  Miastologia
 • Osiedle Dobra Forma etap III
  Oferta archiwalna
  Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe – bo takie, jak zawsze pragnąłeś mieć, czyli bezpieczne, ciepłe i przytulne, otoczone zielenią i znajdujące się z dala od zgiełku dużego, tętniącego życiem miasta – swoje własne cztery kąty. Wsłuchując się w potrzeby osób podobnych do Ciebie, stworzyliśmy DOBRĄ FORMĘ, czyli nowoczesne i funkcjonalne osiedle położone na malowniczym Podgórzu Duchackim. Nasza propozycja to odzwierciedlenie marzeń o spokojnym, rodzinnym życiu, w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu.Tam, gdzie zamieszkasz, musisz czuć się jak w domu, czyli dobrze. Tworząc naszą inwestycję, właśnie ta myśl była jednym z kluczowych wyznaczników naszego działania. Rozumiejąc różnorodne potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, zadbaliśmy o to, aby zarówno położenie osiedla, jak i jego estetyka wprowadzały w niczym niezakłócony, dobry nastrój. Otaczające osiedle, rozległe tereny zielone, kuszą relaksującą atmosferą, a niepowtarzalna architektura i kolorystyka budynków podkreślają rodzinny charakter i pełny energii klimat tego wyjątkowego miejsca. Na jego terenie, oprócz doskonale zaprojektowanej małej infrastruktury, takiej jak ławeczki, chodniki, alejki oraz oświetlenia, znajdują się także miejsca rekreacyjne, takie jak boiska do siatkówki, place zabaw, zewnętrzna siłownia, które z pewnością zachęcą do aktywnego wypoczynku i wspólnej rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu.

  Osiedle Dobra Forma etap III

  ul. Bochenka , Podgórze Duchackie, Kraków(6.5 km od centrum)
  Cracovia Property
 • Osiedle Dobra Forma
  Oferta archiwalna
  Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe – bo takie, jak zawsze pragnąłeś mieć, czyli bezpieczne, ciepłe i przytulne, otoczone zielenią i znajdujące się z dala od zgiełku dużego, tętniącego życiem miasta – swoje własne cztery kąty. Wsłuchując się w potrzeby osób podobnych do Ciebie, stworzyliśmy DOBRĄ FORMĘ, czyli nowoczesne i funkcjonalne osiedle położone na malowniczym Pdgórzu Duchackim.Nasza propozycja to odzwierciedlenie marzeń o spokojnym, rodzinnym życiu, w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu.Tam, gdzie zamieszkasz, musisz czuć się jak w domu, czyli dobrze. Tworząc naszą inwestycję, właśnie ta myśl była jednym z kluczowych wyznaczników naszego działania. Rozumiejąc różnorodne potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, zadbaliśmy o to, aby zarówno położenie osiedla, jak i jego estetyka wprowadzały w niczym niezakłócony, dobry nastrój. Otaczające osiedle, rozległe tereny zielone, kuszą relaksującą atmosferą, a niepowtarzalna architektura i kolorystyka budynków podkreślają rodzinny charakter i pełny energii klimat tego wyjątkowego miejsca. Na jego terenie, oprócz doskonale zaprojektowanej małej infrastruktury, takiej jak ławeczki, chodniki, alejki oraz oświetlenia, znajdują się także miejsca rekreacyjne, takie jak boiska do siatkówki, place zabaw, zewnętrzna siłownia, które z pewnością zachęcą do aktywnego wypoczynku i wspólnej rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu.Pierwsze dwa etapy naszej inwestycji to cztery, 11-piętrowe budynki, posiadające łącznie 470 mieszkań.Wiedząc, jak istotnym faktem jest to, aby mieszkanie było jak najbardziej dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb przyszłych mieszkańców, oferujemy szeroki wybór zarówno wielkości, jak i układów lokali.W III etapie inwestycji powstanie 11-piętrowy budynek posiadający przestronny, podziemny garaż, jak i funkcjonalne komórki lokatorskie. W Wasze ręce oddajemy 136 mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 87m2.

  Osiedle Dobra Forma

  ul. Bochenka , Podgórze Duchackie, Kraków(6.5 km od centrum)
  Cracovia Property
 • Osiedle Dobra Forma etap II
  Oferta archiwalna
  Znajdź swoje miejsceMarzysz o posiadaniu mieszkania? Mamy dla Ciebie miejsce, w którym możesz stworzyć swoje własne M. Takie, jakie zawsze chciałeś mieć - bezpieczne, przytulne, w otoczeniu zieleni i z dala od zgiełku. Przedstawiamy Dobrą Formę, nowoczesne osiedle ulokowane na Podgórzu Duchackim, przy ulicy Bochenka.Sam zadecydujPoznaj dwa jedenastopiętrowe budynki, zaprojektowane tak, byś czuł się komfortowo. Nowoczesna architektura, różnorodność wariantów pokojowych, funkcjonalne układy mieszkań, ogródki, balkony, tarasy - stworzyliśmy to z myślą o Tobie i Twoich bliskich.Wybierz to, co jest dla Ciebie ważneDopasuj mieszkanie do Twoich potrzeb. Wybierz, które z nich będzie skrojone idealnie na Twoją miarę. Dobra Forma to 239 mieszkań o szerokim spektrum powierzchni od 32m2 do 82m2. Do Twojej dyspozycji jest też duży podziemny garaż wielostanowiskowy i komórki lokatorskie.Bądź spokojnyZadbaliśmy o to, byś poczuł się wygodnie. Nie troszcz się o codzienne dojazdy do szkół, przedszkoli czy żłobków - wszystko znajdziesz w okolicy. Chcesz rodzinnie spędzić wolny czas? Wybierzcie się na plac zabaw, urządźcie piknik lub jedźcie na wspólną wycieczkę rowerową. Wszystko jest o krok od Twojego nowego domu.Nie spiesz sięTutaj czas działa na Twoją korzyść. Dobra Forma ucieleśnia ideę work-life balance, dzięki czemu stanowi swoistą oazę po intensywnym dniu pracy. Wszystko znajdziesz na wyciągnięcie ręki. Świeże bułki kupisz po sąsiedzku w piekarni, a większe zakupy zrobisz w pobliskich supermarketach. Chcesz zadbać o swoją formę? W okolicy znajdziesz siłownię i korty tenisowe!Zdaj się na nasJeśli nie chcesz lub nie masz czasu troszczyć się o wykończenie mieszkania, zostaw to nam. Przygotowaliśmy ofertę trzech pakietów wykończenia pod klucz, wśród których znajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie. Zadbaliśmy o pełną kompleksowość oferty oraz profesjonalizm zespołu odpowiedzialnego za realizację, a wszystko z dbałością o detale, w terminie i w granicach ustalonego budżetu.

  Osiedle Dobra Forma etap II

  ul. Bochenka , Podgórze Duchackie, Kraków(6.5 km od centrum)
  Cracovia Property
 • Pogodne Tarasy
  Oferta archiwalna
  CENY MIESZKAŃ JUŻ OD 4999 zł/m2Miejsca parkingowe podziemne w cenie od 22 000 do 27 000 zł brutto.Miejsca parkingowe naziemne w cenie od 10 000 do 12 000 zł brutto.Termin realizacji inwestycji to II kwartał 2014 r.BUDOWA W TRAKCIE REALIZACJI

  Pogodne Tarasy

  ul. Bochenka , Podgórze Duchackie, Kraków(6.3 km od centrum)
  Krakowskie Biuro Inwestycyjne
 • Klonowica
  Oferta archiwalna
  Inwestycja KLONOWICA to nowoczesny i funkcjonalny budynek wielorodzinny o wysokości  sześciu kondygnacji. Na projekt składa się 180 mieszkań o różnych powierzchniach i układach, z których każde posiada własny balkon lub loggię. Większość oferty stanowią mieszkania dwupokojowe, choć nie zabraknie też lokali dla klientów, którzy potrzebują więcej przestrzeni.Układ architektoniczny KLONOWICA wykorzystuje sprawdzone i lubiane rozwiązanie, jakim jest wspólna przestrzeń wewnętrzna, nazywana dziedzińcem. To idealne miejsce do spotkań sąsiedzkich czy zabaw dla dzieci. Dodatkowo, obiekt posiadać będzie własny układ komunikacyjny oraz miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym.Na parterze znajdują się lokale handlowe, duże witryny skierowane na główną ulicę Klonowica. Obok lokali jest przewidziany parking dla potencjalnych klientów. Przeznaczenie lokali: handlowo-usługowe, biurowe,medyczne. Ceny lokali handlowo-usługowych podane są bez uwzględnienia podatku Vat.Klonowica to inwestycja zlokalizowana przy ul. Sebastiana Klonowica na Woli Duchackiej,w odległości ok. 800 metrów od centrum handlowego Bonarka. Niezliczona ilość sklepów (Auchan), butików i restauracji umożliwi mieszkańcom osiedla szybkie i codzienne zakupy. Sąsiedztwo marketów budowlanych, takich jak Leroy Merlin czy Castorama pomoże w wykończeniu, wyposażeniu mieszkania i przeprowadzce.Najbliższe otoczenie KLONOWICA to pagórkowaty obszar usytuowany pomiędzy miejskimi arteriami komunikacyjnymi, takimi jak ulica Turowicza, Kamieńskiego, Witosa i Nowosądecka. Takie położenie pozwoli mieszkańcom osiedla na szybkie dotarcie do niemal każdego miejscaw Krakowie, zarówno transportem własnym, jak komunikacją miejską (autobusy linii: 107, 164, 179, 184 i 610).W pobliżu inwestycji znajduje się przedszkole, trzy szkoły podstawowe, gimnazjum oraz szkoła zawodowa. Nie brakuje też licznych atrakcji dla miłośników przyrody, wśród których warto wymienić słynny Rezerwat Przyrody Nieożywionej Bonarka oraz kopiec Krakusa. Oba te miejsca urzekają swym pięknem o każdej porze roku.Wizualizacja inwestycji:http://www.wirtualnydom.com/WD/KlonowicaWebPlayer.html

  Klonowica

  Ul. Sebastiana Klonowica , Podgórze Duchackie, Kraków(5 km od centrum)
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Walerego Sławka
  Oferta archiwalna
  Inwestycja przy ul. Walerego Sławka zlokalizowana jest w dzielnicy Wola Duchacka w Krakowie, w pobliżu Bonarka City Center.Jest to nowoczesne, zamknięte, monitorowane osiedle składają się z sześciu budynków: trzech 5-piętrowych i trzech 8-piętrowych. Do wyboru deweloper zaproponował mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o różnorodnych, funkcjonalnych układach. Ciekawym rozwiązaniem jest zamontowanie w większości mieszkań nowoczesnej stolarki PCV z rozsuwanymi drzwiami. Dodatkowo w mieszkaniach, w oknach od strony ulicy, zastosowano szyby o podwyższonej izolacji termiczno-akustycznej. Centralne ogrzewanie i ciepła woda są z sieci miejskiej. Szczególnym uznaniem klientów cieszy się wysokość mieszkań w 8-piętrowych budynkach – 3,08 m, co daje poczucie większego komfortu i przestrzeni. Pod z każdym z budynków jest garaż wielostanowiskowy. Wewnątrz osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci. Na parterze znajdują się lokale użytkowe o powierzchniach 62 m2 i 89 m2 z wejściem bezpośrednio od ulicy Walerego Sławka. Od wschodu i południa teren otoczony jest zabudową jednorodzinną. Od strony zachodniej zlokalizowane są wielokondygnacyjne budynki wielorodzinne, oddzielone od terenu inwestycji ulicą Walerego Sławka. W pobliżu znajdują są liczne przedszkola, szkoły, żłobki oraz inne obiekty użyteczności publicznej. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji przystanek komunikacji miejskiej. Ponadto sąsiedztwo zlokalizowanych nieopodal Parku Duchackiego i Krzemionek stanowi unikatową enklawę zieleni, gdzie można zaplanować wypoczynek z rodziną albo przejażdżkę rowerową. Należy również wspomnieć o blisko usytuowanych przystankach autobusowych, których lokalizacja stwarza dogodny dojazd do dowolnego miejsca Krakowa. W cenie mieszkania jest współwłasność działki!

  Inwestycja przy ul. Walerego Sławka

  ul. Walerego Sławka , Podgórze Duchackie, Kraków(4.6 km od centrum)
  Grupa Proins
 • Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów
  Oferta archiwalna
  Kameralna inwestycja przy ulicy Trybuny Ludów na osiedlu Wola Duchacka w Krakowie realizowana przez Kieleckiego Developera HSD & Arrow Sp. z o.o. Sp. k. W nowoczesnym4 kodygnacyjnym budynku o podwyższonym standardzie części wspólnych znajdzie się tylko40 mieszkań 1,2 i 3 pokojowych o pow. od 25,59 m2 do 64 m2. Do każdego z mieszkań przynależy balkon, na parterze dodatkowo ogródki. Budynek posiada nowoczesną windę komunikującą wszystkie kondygnacje. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany. W części podziemnej znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.Termin realizacji inwestycji II kwartał 2016 roku.Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania.

  Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów

  ul. Trybuny Ludów 31 , Podgórze Duchackie, Kraków(5.3 km od centrum)
  Hsd&Arrow Sp. z o.o.
 • Halszki - 28A - Etap II
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Halszki 28 to nowoczesny, energooszczędny wielorodzinny budynek mieszkalny. Znajdą się tutaj 94 funkcjonalne, jasne mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale w tym pięciokondygnacyjnym budynku posiadać będą balkony, a mieszkania usytuowane na parterze – ogródki do samodzielnej aranżacji.Budynek charakteryzować się będzie ciekawą formą architektoniczną, komfortowo zaprojektowanymi wnętrzami oraz nowoczesną technologią wykonania. Projektując inwestycję nie zapomniano o posiadaczach samochodów - przewidziano tu podziemny parking wraz z miejscami garażowymi oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. W inwestycji zainstalowana zostanie również cichobieżna winda łącząca garaż oraz wszystkie piętra budynku. Dodatkowo w podziemiach inwestycji zostaną zlokalizowane komórki lokatorskie.Inwestycja Halszki 28 A – spełniać będzie standardy budynków energooszczędnych - dla nabywców oznacza to możliwość otrzymania dopłaty do kredytu hipotecznego w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).Energooszczędne mieszkania w inwestycji przy ul. Halszki 28A poprzez zastosowane rozwiązania projektowe i techniczne mogą być eksplatowane przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii. Oznacza to:- niższe miesięczne koszty ogrzewania lokalu,- niskie straty energii cieplnej podczas jej wytwarzania i przesyłania,- zmniejszenie emisji CO2 do atmosferry.W inwestycji zostanie zainstalowany system rekuperacji, czyli odzyskiwanie ciepła zpowietrza wywiewanego na zewnątrz budynku. Oznacza to nie tylko mniejsze koszty utrzymania mieszkania, ale także większy komfort.

  Halszki - 28A - Etap II

  od 7 380 zł/m2
  ul. Halszki 28A , Podgórze Duchackie, Kraków(6.3 km od centrum)
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • Budynek wielorodzinny
  Oferta archiwalna
  Budynek wielorodzinny mieszkalno – usługowy z wielostanowiskowym garażem podziemnym i infrastrukturą techniczną.Budynek 5 kondygnacyjny oraz 1 kondygnacja podziemna – garaż wielostanowiskowy.Na parterze 6 lokali użytkowych dostępnych bezpośrednio z ternu.Na pozostałych kondygnacjach łącznie 35 lokali mieszkalnych o powierzchni od 31,95 do 82,16 m2.Mieszkania jedno-, dwu- lub trzypokojowe.Do każdego lokalu mieszkalnego przynależny jest balkon, loggia lub taras.Trzy klatki schodowe z windami.W garażu podziemnym zlokalizowane będzie 24 miejsca postojowe dla samochodów osobowych.

  Budynek wielorodzinny

  Ul. Bujaka 10 , Podgórze Duchackie, Kraków(6.1 km od centrum)
  Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak-System S.A.
 • Bochenka
  Oferta archiwalna
  Na Woli Duchackiej/Piaskach, przy ul. Bochenka, zaledwie 900 m od skrzyżowania ulic Nowosądeckiej i Witosa z Łużycką powstanie 5 – piętrowy budynek mieszkalno-usługowy. W tym 120 mieszkań i 4 lokale usługowe. W ofercie mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchniach od 24 do 84 m2. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub loggię. Wybudowany tradycyjną metodą budynek (konstrukcja żelbetowa, ściany ceramiczne) posiadać będzie trzy klatki schodowe – każda z nich wyposażona zostanie w cichobieżną windę. Na poziomie -1 zlokalizowany jest garaż podziemny z miejscami postojowymi a także komórkami lokatorskimi o zróżnicowanych powierzchniach od 2 do 12 m2.. Na parterze powstaną lokale usługowe, o powierzchni od 113 do 155 m.

  Bochenka

  Ul. Bochenka , Podgórze, Kraków(6.3 km od centrum)
  Activ Investment Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Podgórza Duchackiego:

Informacje o Podgórzu Duchackim

Na Podgórzu Duchackim dostępnych jest 375 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 13 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Podgórzu Duchackim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 116 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (45 mieszkań).
 • 2-pokojowe (102 mieszkania).
 • 3-pokojowe (172 mieszkania).
 • 4-pokojowe (51 mieszkań).
 • 5-pokojowe (4 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Podgórzu Duchackim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Podgórzu Duchackim kosztuje 324 250 zł.

W ostatnim czasie w 3 nieruchomościach zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Podgórzu Duchackim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: