Saint Martin Residences etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Podgórna, oferowane bezpośrednio przez

Structure Capital S.A.

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Podgórna 7

Saint Martin Residences etap II

18 zdjęć

Saint Martin Residences etap II
Saint Martin Residences etap II
Saint Martin Residences etap II
Saint Martin Residences etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2026

Powierzchnie

30 - 197/m2

Przedział pokoi

1 - 6

Kondygnacje

8

Budynki

1

Stand. wykończenia

Wykończenie pod klucz

Stacja kolejowa - Poznań Garbary - 1197 m

Przystanek Tramwajowy - 145 m

Przystanek Autobusowy - 207 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

27 placówek medycznych, 61 placówek edukacyjnych, 426 kawiarni i restauracji, 111 sklepów, 48 obiektów sportowych, 35 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 14 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Stolarka okienna

- drewniane lub drewniano – aluminiowe; skrzydła rozwierane i rozwieralno – uchylne, w miejscach przewidzianych w projekcie skrzydła typu „fix” – nieotwieralne - parapety do wykonania w zakresie własnym nabywcy

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe

Posadzka

izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe z płyt styropianowych - warstwy wyrównawcze pod posadzki z zaprawy cementowej lub Suchy jastrych Podłogi – pokoje, garderoby, hole, kuchnie i/lub aneksy kuchenne, łazienki, WC - do wykonania w zakresie własnym nabywcy

Ściany

• Ściany wydzieleń międzylokalowych i korytarzowych: - ściany murowane z bloczków silikatowych, ceramicznych lub bloczków betonowych gr 18/25 cm z występującymi trzpieniami żelbetowymi - ściany konstrukcyjne – żelbetowe, słupy żelbetowe • Ściany wewnętrzne działowe: - ściany działowe między pokojami oraz kuchnią i łazienką – gips-karton - wydzielenia szachtów instalacyjnych – bloczki silikatowe • Strop żelbetowy monolityczny, częściowo prefabrykowany

Sufity

- tynk gipsowy (niegruntowane, niemalowane) wykonany zgodnie z normą dla tynków gipsowych maszynowych - nierówności sufitu wynikające ze zgodnych z normą ugięć stropu nie stanowią wady budynku/mieszkania

Instalacje

• Centralnego ogrzewania – rozprowadzone po mieszkaniu przewody z tworzyw sztucznych w systemie trójnikowym, rury rozprowadzone w warstwach podbudowy posadzki • Grzejniki płytowe z zaworami termostatycznymi, w łazienkach grzejnik rurowy drabinkowy, podejścia pod grzejniki wkuwane w ścianę murowaną, na elementach żelbetowych podejścia natynkowo z podłogi. • Ciepłej wody użytkowej i wody zimnej – z tworzyw sztucznych • Kanalizacji- z tworzyw sztucznych, na elementach żelbetowych i ścianach międzylokalowych. Wszystkie podejścia wykonane natynkowo • Wentylacja mieszkań – niezależne piony wyciągowe, dopływ powietrza świeżego poprzez okienne nawiewniki higrosterowane • Elektryczna , wtynkowa bez bruzdowania, miedziana, z zabezpieczeniem antyporażeniowym, tablica mieszkaniowa (TM ) natynkowa, usytułowana nad drzwiami wejściowymi do mieszkania lub wnęce na szafę; w kuchni – dla kuchni elektrycznej wypust z kostka zaciskową umieszczoną w puszce, gniazda wtykowe dla okapu i zmywarki, w pokojach – gniazda wtykowe; wyłączniki światła – pojedyncze lub seryjne, bez opraw oświetleniowych • Instalacje słaboprądowe: RTV kablowa/RTV SAT/ teleinformatyczna/wideodomofonowa przewiduje się następujące wpusty techniczne: - dla potrzeb instalacji RTV: gniazdo RTV SAT w pokoju dziennym i sypialniach - instalacja teleinformatyczna zakończona gniazdem RJ45 w pokoju dziennym - instalacja wideodomofonowa w holu • Instalacja klimatyzacji (preinstalacja)

Wyposażenie łazienki

• podejścia doprowadzone do wszystkich mediów (ciepła i zimna woda) prowadzone nawierzchniowo na ścianach żelbetowych i międzylokalowych, wkuwane wyjątkowo w miarę możliwości w ścianach murowanych wewnątrzlokalowych • instalacja kanalizacyjna pod przybory prowadzona natynkowo • w łazienkach i WC – wypust elektryczny pod jeden punkt świetlny na suficie oraz jeden nad umywalką , zakończone kostką przyłączeniową, wyłączniki na zewnątrz pomieszczenia, w łazienkach 1 gniazdo wtykowe • w łazienkach i WC gniazda wtykowe IP44: 1 gniazdo wtykowe obok umywalki • brak urządzeń́ sanitarnych i armatury

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc) : cena: 60 000 zł netto, dla wybranych mieszkań

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 33 mieszkania w tym 33 lokale typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 30 do 197 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 4, 5, 6-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

harmonogram płatności 20/10/10/10/10/10/10/10/10

Warunki rezerwacji:

umowa z opłatą rezerwacyjną - szczegóły u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję ubezpieczeniową

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Saint Martin Residences etap II znajduje się 5 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Saint Martin Residences etap II logo

Saint Martin Residence przy ulicy Podgórnej 7 to unikatowa inwestycja powstająca na obszarze dawnych ogrodów willi Hipolita Cegielskiego. Będąc zaledwie kilkadziesiąt metrów od Starego Rynku, ul. Półwiejskiej i Św. Marcina zapewnia niespotykane połączenie spokoju i odpoczynku od miejskiego zgiełku z byciem w samym centrum wydarzeń.

Z okien rozpościera się niczym nieprzesłonięty, zapierający w piersiach dech widok na panoramę Starego Miasta i zabytkowy ogród, który daje poczucie spokoju i chroni przed miejskim zgiełkiem. Wystarczy jednak tylko wyjść drzwiami frontowymi, aby być od razu w samym centrum wydarzeń i w zasięgu 8 minutowego spaceru znaleźć niemal 150 restauracji i kawiarni oraz muzea, teatry, sklepy i galerie handlowe.

Saint Martin Residence to niewymuszona elegancja, dbałość o najdrobniejsze detale oraz skupienie na wygodzie mieszkańców i ich gości. W budynku będzie się znajdować reprezentacyjna recepcja z concierge i strefą lounge.

W inwestycji będzie także strefa fitness z wydzieloną częścią do jogi oraz wellness ze strefą relaksu do wyłącznego korzystania mieszkańców i ich gości.

W Saint Martin Residences znajdują się apartamenty o powierzchni od 30 do ponad 200 metrów kwadratowych, które zaskakują wygodą, nowoczesnością i wyjątkowym designem.

Wszystkie apartamenty będą posiadały aneks kuchenny, a także strefę do jedzenia oraz przestrzeń do relaksu i pracy. Zostaną one także wyposażone w klimatyzację.

Apartamenty zostaną starannie wykończone materiałami wysokiej jakości oraz wyposażone we wszystko, co jest niezbędne na przyjęcie gości.

Decydując się na zakup apartamentu w Saint Martin Residences inwestycyjnie, stajesz się właścicielem lokalu mieszkalnego z odrębną księgą wieczystą, a nie lokalu komercyjnego. Co to oznacza w praktyce? Twój zakup chroniony jest ustawą deweloperską (która obejmuje tylko zakup lokali mieszkaniowych). Zabezpiecza ona Twoje prawa jako nabywcy i chroni wpłaty, których dokonujesz. Środki wpłacasz na mieszkaniowy rachunek powierniczy, z którego pieniądze mogą zostać wydane przez dewelopera jedynie na realizację inwestycji po zatwierdzeniu przez bank. Dodatkowo chroni Cię Deweloperski Fundusz Gwarancyjny który w przypadku problemów z realizacją inwestycji zapewni Ci zwrot środków lub zakończenie inwestycji i przeniesienie własności mieszkania.

Jako właściciel, podczas umowy najmu z Bee Smart Rent, zobowiązany jesteś jedynie do ponoszenia należności publicznoprawnych (takich jak podatek od nieruchomości) oraz do ubezpieczenia Twojego apartamentu. Wszelkie bieżące opłaty eksploatacyjne ponosi Bee Smart Rent. To również on dba o to, by co miesiąc pojawiło się na Twoim koncie ustalone wynagrodzenie za najem apartamentu.

Bee Smart Rent odpowiada za całościowy proces wynajmu Twojej nieruchomości, od pozyskania klienta poprzez kompleksową obsługę jego pobytu. Zatroszczy się też o wykonanie niezbędnych napraw, jeżeli okażą się konieczne.

Inwestycja Saint Martin Residences etap II znajduje się na Starym Mieście, ul. Podgórna 7 (0.4 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Structure Capital S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Saint Martin Residences etap II w sprzedaży są 33 nowe mieszkania o powierzchni od 30 do 197 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Structure Capital S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Saint Martin Residences etap II?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Saint Martin Residences etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1197 metrów od inwestycji Saint Martin Residences etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Saint Martin Residences etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Saint Martin Residences etap II znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w odległości 229 m, Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w odległości 250 m, szkoła w odległości 252 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Saint Martin Residences etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: WIA-DENT w odległości 166 m, Enel-Med w odległości 203 m, Gabinet stomatologiczny w odległości 208 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Saint Martin Residences etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 102 m znajduje się Żabka, w odległości 167 m znajduje się Lidl, w odległości 172 m znajduje się Elite.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Saint Martin Residences etap II w odległości 193 m znajduje się Fitness Point, w odległości 273 m znajduje się boisko / kort, w odległości 508 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.06.2022
Data aktualizacji: 21.02.2024
Saint Martin Residences etap II logo

Adres biura sprzedaży:

Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: