Osiedle Stawy

Oferta archiwalna

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Stawy 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 375 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Stawy

7 zdjęć

Osiedle Stawy
Osiedle Stawy
Osiedle Stawy
Osiedle Stawy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundament - Konstrukcja żelbetowa, płyta fundamentowa izolowana. Konstrukcja podziemia - Żelbetowa monolityczna - ściany zewnętrzne ocieplane styropianem. Konstrukcja nadziemia - Żelbetowy układ płytowo-słupowy z usztywniającymi ścianami żelbetowymi.

Dach

stropodach ocieplony, kryty papą

Elewacja

Tynki zewnętrzne - Elewacja budynku ocieplona metodą lekką mokrą wykończona wyprawą tynkarską z detalami ozdobnymi w postaci barwionych paneli oraz okładziny klinkierowej.

Stolarka okienna

Stolarka okienna dwukolorowa pcv, zestawy dwuszybowe, zespolone, otwierane do wewnątrz.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wzmocnione, przeszklone z samozamykaczem, z progiem, wycieraczka znajdująca się przed drzwiami.

Balkony

Powierzchnie balkonów, tarasów i loggii obłożone płytkami gresowymi; balustrady, pochwyty stal kwasoodporna.

Posadzka

Warstwa podkładowa pod docelowe wykończenia podłóg - szlichta cementowa.

Ściany

Ściany zewnętrzne - Wykonano z pustaków ceramicznych ocieplonych wełną mineralną i częściowo styropianem. Ściany wewnętrzne - Wykonano m.in. z pustaków Porotherm i z bloczków gazobetonowych.

Sufity

Wykończone tynkiem cementowo-wapiennym i gładziami gipsowymi.

Parapety zewnętrzne

Parapety z blachy.

Parapety wewnętrzne

Parapety z granitu.

Instalacje

Elektryczne - Mieszkania są wyposażone w tablicę mieszkaniową, przewody miedziane podtynkowe, wypusty elektryczne zakończone kostką; włączniki i gniazda zakończone osprzętem elektrycznym; w kuchni przewód z zasilaniem trójfazowym do zasilenia kuchenki elektrycznej. Wod-kan - Instalacja ciepłej i zimnej wody została doprowadzona do pomieszczeń mokrych i kuchni; instalacja kanalizacyjna doprowadzona do pomieszczeń mokrych i kuchni. Centralnego ogrzewania - Centralne ogrzewanie zasilane z własnej kotłowni gazowej, w mieszkaniach grzejniki stalowe - płytowe. Instalacje niskoprądowe - W każdym lokalu rozprowadzono instalację umożliwiającą podłączenie TV, telefonu oraz Internetu. Kontroli Dostępu - Wejście na teren osiedla i do poszczególnych klatek za pomocą kodu wejściowego; wjazd do garażu bramą otwieraną za pomocą pilota. Domofonowa - W mieszkaniu domofon z możliwością zmiany na wideofon w ramach dopłaty przez Kupującego. Monitoringu ogólnego - Teren osiedla, garaż podziemny i hole klatek schodowych - zaprojektowano możliwość utrzymywania pod stałym monitoringiem kamer.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wywiewna z pomieszczeń mokrych.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Stawy logo

Osiedle Stawy składa się z 1 budynku pod numerem Stawy 11 o wysokości 3 kondygnacji nadziemnych, usytuowanych na jednokondygnacyjnym garażu w części podziemnej. Dojazd do kompleksu i wejście na jego teren są bezpośrednio od ulicy Stawy. Wejście do budynku umożliwia rampa wzdłuż elewacji. Korytarz i klatka schodowa dostępna jest dla osób niepełnosprawnych. Mieszkania na sprzedaż są też dostępne za pośrednictwem dźwigów, które obsługują wszystkie kondygnacje mieszkalne i garaż. Cały teren nieruchomości będzie ogrodzony i strzeżony.

Inwestycja Osiedle Stawy znajduje się na Starych Włochach, ul. Stawy 11 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Rem-Budex.

Inwestycja Osiedle Stawy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stawy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rem-Budex przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Stawy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stawy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Osiedle Stawy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Włochy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Stawy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stawy znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp.k. w odległości 200 m, Przedszkole Nr 77 Akademia Pana Kleksa w odległości 360 m, Przedszkole nr 71 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Stawy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 290 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 16.02.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starych Włochach

Oferty na Starych Włochach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: