Osiedle Stawy

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRem-Budex

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 493 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Chrobrego 20(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Bolesława Chrobrego 20 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 650 brutto/m2
  Chrobrego 20
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  Platforma Mieszkaniowa
 • Apartamenty/Domy Stare Włochy(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Poziomkowa 6 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 359 brutto/m2
  Apartamenty/Domy Stare Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 144 - 163 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  SalonDomow.pl
 • Naukowa 16(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Naukowa 16 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 249 brutto/m2
  Naukowa 16
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 61 - 88 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Structur Concept Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Stawy

Osiedle Stawy składa się z 1 budynku pod numerem Stawy 11 o wysokości 3 kondygnacji nadziemnych, usytuowanych na jednokondygnacyjnym garażu w części podziemnej. Dojazd do kompleksu i wejście na jego teren są bezpośrednio od ulicy Stawy. Wejście do budynku umożliwia rampa wzdłuż elewacji. Korytarz i klatka schodowa dostępna jest dla osób niepełnosprawnych. Mieszkania na sprzedaż są też dostępne za pośrednictwem dźwigów, które obsługują wszystkie kondygnacje mieszkalne i garaż. Cały teren nieruchomości będzie ogrodzony i strzeżony.

Inwestycja Osiedle Stawy znajduje się na Starych Włochach, ul. Stawy 11 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rem-Budex.

Inwestycja Osiedle Stawy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stawy pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rem-Budex przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundament - Konstrukcja żelbetowa, płyta fundamentowa izolowana. Konstrukcja podziemia - Żelbetowa monolityczna - ściany zewnętrzne ocieplane styropianem. Konstrukcja nadziemia - Żelbetowy układ płytowo-słupowy z usztywniającymi ścianami żelbetowymi.
Dach
stropodach ocieplony, kryty papą
Elewacja
Tynki zewnętrzne - Elewacja budynku ocieplona metodą lekką mokrą wykończona wyprawą tynkarską z detalami ozdobnymi w postaci barwionych paneli oraz okładziny klinkierowej.
Stolarka okienna
Stolarka okienna dwukolorowa pcv, zestawy dwuszybowe, zespolone, otwierane do wewnątrz.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wzmocnione, przeszklone z samozamykaczem, z progiem, wycieraczka znajdująca się przed drzwiami.
Balkony
Powierzchnie balkonów, tarasów i loggii obłożone płytkami gresowymi; balustrady, pochwyty stal kwasoodporna.
Posadzka
Warstwa podkładowa pod docelowe wykończenia podłóg - szlichta cementowa.
Ściany
Ściany zewnętrzne - Wykonano z pustaków ceramicznych ocieplonych wełną mineralną i częściowo styropianem. Ściany wewnętrzne - Wykonano m.in. z pustaków Porotherm i z bloczków gazobetonowych.
Sufity
Wykończone tynkiem cementowo-wapiennym i gładziami gipsowymi.
Parapety zewnętrzne
Parapety z blachy.
Parapety wewnętrzne
Parapety z granitu.
Instalacje
Elektryczne - Mieszkania są wyposażone w tablicę mieszkaniową, przewody miedziane podtynkowe, wypusty elektryczne zakończone kostką; włączniki i gniazda zakończone osprzętem elektrycznym; w kuchni przewód z zasilaniem trójfazowym do zasilenia kuchenki elektrycznej. Wod-kan - Instalacja ciepłej i zimnej wody została doprowadzona do pomieszczeń mokrych i kuchni; instalacja kanalizacyjna doprowadzona do pomieszczeń mokrych i kuchni. Centralnego ogrzewania - Centralne ogrzewanie zasilane z własnej kotłowni gazowej, w mieszkaniach grzejniki stalowe - płytowe. Instalacje niskoprądowe - W każdym lokalu rozprowadzono instalację umożliwiającą podłączenie TV, telefonu oraz Internetu. Kontroli Dostępu - Wejście na teren osiedla i do poszczególnych klatek za pomocą kodu wejściowego; wjazd do garażu bramą otwieraną za pomocą pilota. Domofonowa - W mieszkaniu domofon z możliwością zmiany na wideofon w ramach dopłaty przez Kupującego. Monitoringu ogólnego - Teren osiedla, garaż podziemny i hole klatek schodowych - zaprojektowano możliwość utrzymywania pod stałym monitoringiem kamer.
Wentylacja
Wentylacja mechaniczna wywiewna z pomieszczeń mokrych.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stawy

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stawy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Stawy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stawy 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stawy znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp.k. w odległości 200 m, Przedszkole Nr 77 Akademia Pana Kleksa w odległości 360 m, Przedszkole nr 71 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Stawy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Stawy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 290 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 16.02.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie