Chrobrego 20

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPlatforma Mieszkaniowa

Ceny od: 8 650 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Chrobrego 20 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1
3
59,78 m²
Parter
517 097 zł8 650 zł/m²

Oferty specjalne

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Kamienica przy Chrobrego 20 na warszawskich Włochach to bliskie sąsiedztwo natury przy jednoczesnym, dogodnym dojeździe do ścisłego centrum miasta.Jest to przestrzeń zlokalizowana z dala od zgiełku, z rozbudowaną infrastrukturą ułatwiającą komunikację. W niedalekim sąsiedztwie oprócz galerii handlowych i marketów, znajdują się także liczne parki, które sprawiają, że miejsce to zyskuje na atrakcyjności.• Kameralna inwestycja - 12 mieszkań• Dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki pobliskim liniom autobusowym oraz stacji PKP.• W promieniu kilkuset metrów znajdują się: sklepy spożywcze, kawiarnie, restauracje, przychodnie medyczne, poczta oraz punkty usługowe.• Każde z mieszkań ma miejsce postojowe w cenieBudynek został pierwotnie oddany do użytku w roku 1939, ponowna data zasiedlenia i zakończenia rewitalizacji to rok 2020Nieruchomość jest na księdze wieczystej, była odzyskana po zajęciu powojennym, nie ma do niej roszczeń i nie była objęta dekretem bieruta.Numer KW: WA1M/00109840/8Ściana frontowa budynku do ulicy Chrobrego posiada ekspozycję wschodnią, okna od podwórka wychodzą na zachód.

Inwestycja Chrobrego 20 znajduje się na Starych Włochach, ul. Bolesława Chrobrego 20 (7.2 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa

Inwestycja Chrobrego 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Chrobrego 20 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratowych w cenie od 8 650 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 60 m2 w cenie od 517 097 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie: 2040 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: w cenie: 2040 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: w cenie mieszkania.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 60 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 517 097 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 650 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Chrobrego 20

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chrobrego 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Chrobrego 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Włochy 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chrobrego 20 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zielony Słonik w odległości 30 m, CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w odległości 410 m, Przedszkole Niepubliczne ,,Słoneczko" w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Chrobrego 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 400 m znajduje się Małpka Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chrobrego 20 w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.07.2020

Data aktualizacji: 02.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie