Panorama Gdyni III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Buraczana, oferowane bezpośrednio przez Panorama Development Sp. z o.o.

Gdynia, Wielki Kack, Ul. Buraczana 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 56 ofert w najbliższej okolicy!

Panorama Gdyni III

4 zdjęcia

Panorama Gdyni III
Panorama Gdyni III
Panorama Gdyni III
Panorama Gdyni III

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Komfortowa lokalizacja:- blisko: centrum Gdyni, Gdańska i Sopotu, – doskonale rozwinięta infrastruktura: szkoła, przedszkola,   placówki zdrowia, centra handlowe,- blisko terenów leśnych i miejsc rekreacji (basen, fitness)Prestiż i elegancja budynku:- nowoczesny styl i wysoki standard wykończenia budynku,- ciekawa aranżacja części wspólnych,- tarasy i ogródki przy mieszkaniach parterowychWygoda i bezpieczeństwo:- miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej,- indywidualne systemy zabezpieczeń,- wszystkie kondygnacje dostępne dla osób  niepełnosprawnych (winda)

Inwestycja Panorama Gdyni III znajduje się na Wielkim Kacku (5.4 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Panorama Development Sp. z o.o.

Inwestycja Panorama Gdyni III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Panorama Gdyni III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Panorama Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wielki Kack to południowa, położona w dużej części na wysokości Sopotu dzielnica Gdyni ograniczona ul. Sopocką, Spacerową i drogami krajowymi 20 i E28, co sprawia, że można z niej wygodnie dojechać zarówno do innych dzielnic miasta, jak i w pozostałe miejsca kraju. Dużą część Wielkiego Kacka stanowią lasy miejskie, w tym Lasy Sopockie. Na liczącej 15 km kw powierzchni Wielkiego Kacka mieszka 10 tys. mieszkańców. Dzielnica składa się w dużej mierze z domków jednorodzinnych a jej cześć ma charakter wiejski. Z Wielkiego Kacka można wygodnie dostać się do ośrodków opieki zdrowotnej: Uniwersyteckiego Centrum Medycyny i Szpitala Morskiego im. PCK ( 3 km) i oddalonego o zaledwie 5 m od granic dzielnicy NZOZ Dąbrowa-Dąbrówka. W odległości ok. 2 km można znaleźć SZOZ Uzdrowisko Sopot. W dzielnicy działają markety m.in. sieci Tesco, Stokrotka i Lewiatan a najbliższe centrum handlowe znajduje się w odległości 1 km (CH Osowa). Atrakcją okolicy jest oddalony o 500 m Sopocki Teatr Tańca i Ogród Zoologiczny Wybrzeże (ok. 2 km).

Komunikacja

Na terenie Wielkiego Kacka kursują autobusy miejskie. Główne arterie to drogi krajowe 20 i E28, które łączą Gdynię z największymi polskimi miastami. Stacja PKP Sopot Główny znajduje się w odległości ok. 2,5 km na wschód od granic dzielnicy a PKP Gdynia Główna w odległości ok. 3 km, co daje duży wybór środków komunikacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Panorama Gdyni III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Panorama Gdyni III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Panorama Gdyni III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karwiny PKM.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Panorama Gdyni III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Gdyni III znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Delfinek w odległości 110 m, PRZEDSZKOLE NR 44 w odległości 130 m, MISIE TULISIE III w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Panorama Gdyni III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Rogalik, w odległości 330 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia cukiernia Janca.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Gdyni III w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: