Osiedle Ostródzka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ostródzka Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Ostródzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 366 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Ostródzka

16 zdjęć

Osiedle Ostródzka
Osiedle Ostródzka
Osiedle Ostródzka
Osiedle Ostródzka

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Ostródzka
  od: 6 250 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Osiedle Hemara - etap II
  Pod wynajem

  PROFIT Development

 • Miasteczko Brzeziny
  Pod wynajem

  NAPOLLO

Opis Inwestycji

Inwestycja Osiedle Ostródzka to budynek mieszkalny, wielorodzinny z garażem podziemnym. Został usytuowany na działce o powierzchni około 6 100 m2. Dojazd do nieruchomości odbywać się będzie ulicą Ostródzką . Na terenie nieruchomości usytuowano plac zabaw dla najmłodszych oraz teren rekreacyjny.

Obiekt będzie ogrodzony i monitorowany co zapewni Państwu bezpieczeństwo. Budynek ma formę prostopadłościanu, składa się w większości z powtarzalnych segmentów, co podkreśla jego prostotę formy i oszczędność detalu. Kolorystyka budynku - biel i szarość - podkreśla elementy powtarzalne. Budynek idealnie wpisuje się w otaczającą kameralną zabudowę.

Inwestycja Osiedle Ostródzka znajduje się na Brzezinach, ul. Ostródzka (10.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ostródzka Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Osiedle Ostródzka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ostródzka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 54 do 57 metrów kwadratowych w cenie od 5 246 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ostródzka Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ostródzka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Ostródzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bohuna 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ostródzka znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej, Szkoła Filialna w Warszawie, ul. Ostródzka 144 w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole Gucio w odległości 140 m, Niepubliczne Przedszkole Skarb Malucha w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ostródzka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się u Małgosi, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ostródzka w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.04.2013
Data aktualizacji: 18.01.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: