Przy Ryżowej

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Ryżowa 43

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 375 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przy Ryżowej

9 zdjęć

Przy Ryżowej
Przy Ryżowej
Przy Ryżowej
Przy Ryżowej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Komórki lokatorskie od 3 m2 do 17 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 30000 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Mieszkania przy ulicy Ryżowej to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę.

Jedna klatka schodowa w każdym budynku na której znajdują się dwie windy ułatwia szybki i wygodny dostęp do mieszkania, których jest cztery na jednej kondygnacji. Istnieje możliwość indywidualnego ogrzewania każdego mieszkania. Ponadto w każdej kuchni znajduje się okno oraz możliwość wyboru kuchni elektrycznej lub gazowej. Dodatkową wygodą jest bliski dostęp do sklepów i centrum handlowych oraz place zabaw dla najmłodszych.

Inwestycja Przy Ryżowej znajduje się na Skoroszach, ul. Ryżowa 43 (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Olmont Investmens Sp. z o.o.

Inwestycja Przy Ryżowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy Ryżowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Olmont Investmens Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie od 3 m2 do 17 m2.

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Ryżowej?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Ryżowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Przy Ryżowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prystora 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Ryżowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Ryżowej znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: HIPOPO Niepubliczne Przedszkole XXI w. Centrum Edukacji Lokalnej w odległości 430 m, "Małe Przedszkole" Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w odległości 540 m, Niepubliczne Przedszkole"Małe Przedszkole" w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Ryżowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 520 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Ryżowej w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 01.02.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Skoroszach

Oferty na Skoroszach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: