Dom w Dolinie Trzech Stawów

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOkam Capital Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Dom w Dolinie Trzech Stawów dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
2
101,47 m²
Parter
4
101,1 m²
Parter
5
95,88 m²
Parter
6
69,41 m²
Parter
7
60,3 m²
Parter
8
81,27 m²
Parter

Opis Inwestycji

Dom w Dolinie Trzech Stawów to luksusowy projekt apartamentowy wraz z kompleksem rekreacyjno-sportowym, zlokalizowany w malowniczej scenerii Doliny Trzech Stawów. Zanurzony w zieleni kompleks trzech budynków to idealne miejsce dla osób ceniących życie w centrum dużego miasta, a zarazem pragnących bliskości natury.Zrealizowany został już pierwszy etap - budynek AB, w którym powstało 99 mieszkań, 8 lokali usługowych, wielostanowiskowy parking i komórki lokatorskie w podziemiu oraz luksusowe lobby na parterze budynku.Obecnie trwa budowa drugiego etapu inwestycji - budynku CD. Zostanie on oddany do użytkowania w IV kwartale 2016 roku.Duży nacisk przy projektowaniu budynków położono na przystosowanie mieszkań do potrzeb rynku. W ofercie dostępne są mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 36 do 99 m2. Dom w Dolinie Trzech Stawów to również nowoczesny kompleks rekreacyjno-sportowy. Ochrona całodobowa, boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, liczne ścieżki rowerowe oraz stawy tworzą idealne miejsce do życia, wypoczynku i rekreacji w najlepszym stylu. Komfort zmotoryzowanym zapewnia doskonale rozwinięta infrastruktura drogowa. Usytuowanie blisko kluczowych węzłów komunikacyjnych umożliwi podróżującym szybkie przemieszczanie się po całej aglomeracji śląskiej.

Inwestycja Dom w Dolinie Trzech Stawów znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, Sikorskiego 45 (1.9 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Okam Capital Sp. z o.o..

Inwestycja Dom w Dolinie Trzech Stawów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Dom w Dolinie Trzech Stawów pozostało na sprzedaż 6 lokali użytkowych o powierzchniach od 60 do 101 metrów kwadratowych.

Deweloper Okam Capital Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
drewniana
Balkony
wykończone płytkami gresowymi
Ściany
tynki gipsowe kładzione maszynowo
Ogrzewanie
centralne z sieci miejskiej
Wentylacja
mechaniczna
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, boisko, recepcja, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 60 do 101 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dom w Dolinie Trzech Stawów

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

W odległości 400 metrów od inwestycji Dom w Dolinie Trzech Stawów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Katowice Green Park.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dom w Dolinie Trzech Stawów znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Miejski. Oddział w odległości 500m, Miejskie Przedszkole Nr 55 w odległości 600m, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Pod Zegarem. Apteka, w odległości 700 m znajduje się Śląska. Apteka. Salamon M., w odległości 850 m znajduje się Varia. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Bistro 2000, w odległości 450 m znajduje się Restauracja Mozart, w odległości 450 m znajduje się Kocioł.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się Wspólne treningi, w odległości 1050 m znajduje się Słowian. Ośrodek sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w odległości 1150 m znajduje się Śląskie Centrum.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 04.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie