Sokratesa 17b

Oferta archiwalna

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa 17b

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sokratesa 17b

2 zdjęcia

Sokratesa 17b

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : OGÓLNODOSTĘPNE.
 • miejsca postojowe podziemne : PLATFORMA NIEZALEŻNA OBOWIĄZKOWA.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, staw, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Sokratesa 17b logo

Inwestycja Sokratesa 17b to nowoczesny, kameralny apartamentowiec położony wśród zieleni na warszawskich Bielanach.

W pięciopiętrowym budynku dostępnych jest 47 mieszkań o powierzchniach od 30 m2 do 127 m2. W budynku zostały także zaprojektowane miejsca postojowe w postaci platform niezależnych w hali garażowej. Charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń, naturalnym doświetleniem, wysokością od 275 cm do 300 cm na ostatniej kondygnacji. Do mieszkań będą przynależały loggie, duże balkony oraz tarasy.

Lokale mieszkalne od parteru do 4 piętra, będą posiadały drewnianą stolarkę okienną trzyszybową oraz aluminiową na ostatniej kondygnacji. W budynku zostały przewidziane windy cichobieżne znanego producenta KONE.

Inwestycja Sokratesa 17b znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Sokratesa 17b (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ogrody Wenus.

Inwestycja Sokratesa 17b została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sokratesa 17b nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ogrody Wenus przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Sokratesa 17b zlokalizowana została na Bielanach uważanych za jedną z najbezpieczniejszych dzielnic w Warszawie. Miejsce idealne dla wielbicieli ciszy, spokoju, spacerów oraz wycieczek rowerowych. W bliskiej odległości są parki, Las Bielański, Las Młociński, Las Lindego oraz Kampinoski Park Narodowy. Nieopodal znajduje się też rzeka Wisła z szerokim brzegiem, pasmami zieleni, leśnymi ścieżkami oraz miejscami do wędkowania.

Przyszli mieszkańcy zyskają łatwy dostęp do bogatej infrastruktury oświatowej, usługowej i komunikacyjnej.

W okolicy inwestycji Sokratesa 17b znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, trzy państwowe uczelnie wyższe, supermarkety, galerie handlowe, restauracje, poczta, kościół, siłownie, ośrodek sportu (hala sportowa, basen), boiska, a także przychodnie, gabinety medyczne i stomatologiczne.

W odległości około 100-200 m od inwestycji jest także węzeł autobusowy oraz przystanek tramwajowy, Most Północny i stacja Metra Młociny.

Inwestycja Sokratesa 17b to idealna okazja dla osób szukających mieszkania w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sokratesa 17b?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sokratesa 17b mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Sokratesa 17b znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młociny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sokratesa 17b znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sokratesa 17b znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 272 im. "Misia Uszatka" w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa nr 273 w odległości 520 m, Przedszkole Nr 409 " KRÓLESTWO MACIUSIA I" w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sokratesa 17b składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sokratesa 17b w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 23.10.2018
Data aktualizacji: 23.05.2022

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: