Sokratesa 17b

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOgrody Wenus

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 77 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Strefa Bielany

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Kaliszówka (8.5 km od centrum Warszawy)
  Strefa Bielany
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 26 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Kompania Domowa Sp. z o.o.
 • Nocznickiego 29(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 29 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 700 brutto/m2
  Nocznickiego 29
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 48 - 65 m2
  Liczba pokoi: 3
  P. B. Konstanty Strus
 • Przy Doryckiej(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wrzeciono, ul. Dorycka (8.7 km od centrum Warszawy)
  Przy Doryckiej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 61 - 87 m2
  Liczba pokoi: 3
  Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa MERKURY

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Sokratesa 17b

Inwestycja Sokratesa 17b to nowoczesny, kameralny apartamentowiec położony wśród zieleni na warszawskich Bielanach.W pięciopiętrowym budynku dostępnych jest 47 mieszkań o powierzchniach od 30 m2 do 127 m2. W budynku zostały także zaprojektowane miejsca postojowe w postaci platform niezależnych w hali garażowej. Charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń, naturalnym doświetleniem, wysokością od 275 cm do 300 cm na ostatniej kondygnacji. Do mieszkań będą przynależały loggie, duże balkony oraz tarasy.Lokale mieszkalne od parteru do 4 piętra, będą posiadały drewnianą stolarkę okienną trzyszybową oraz aluminiową na ostatniej kondygnacji. W budynku zostały przewidziane windy cichobieżne znanego producenta KONE.

Inwestycja Sokratesa 17b znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Sokratesa 17b (8.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ogrody Wenus.

Inwestycja Sokratesa 17b jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sokratesa 17b pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 127 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ogrody Wenus przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 275 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: PLATFORMA NIEZALEŻNA OBOWIĄZKOWA.
 • miejsca postojowe naziemne: OGÓLNODOSTĘPNE.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, staw, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Sokratesa 17b

Inwestycja Sokratesa 17b zlokalizowana została na Bielanach uważanych za jedną z najbezpieczniejszych dzielnic w Warszawie. Miejsce idealne dla wielbicieli ciszy, spokoju, spacerów oraz wycieczek rowerowych. W bliskiej odległości są parki, Las Bielański, Las Młociński, Las Lindego oraz Kampinoski Park Narodowy. Nieopodal znajduje się też rzeka Wisła z szerokim brzegiem, pasmami zieleni, leśnymi ścieżkami oraz miejscami do wędkowania. Przyszli mieszkańcy zyskają łatwy dostęp do bogatej infrastruktury oświatowej, usługowej i komunikacyjnej. W okolicy inwestycji Sokratesa 17b znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, trzy państwowe uczelnie wyższe, supermarkety, galerie handlowe, restauracje, poczta, kościół, siłownie, ośrodek sportu (hala sportowa, basen), boiska, a także przychodnie, gabinety medyczne i stomatologiczne. W odległości około 100-200 m od inwestycji jest także węzeł autobusowy oraz przystanek tramwajowy, Most Północny i stacja Metra Młociny. Inwestycja Sokratesa 17b to idealna okazja dla osób szukających mieszkania w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 150 metrów od inwestycji Sokratesa 17b znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sokratesa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sokratesa 17b znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 272 im. "Misia Uszatka" w odległości 400m, Przedszkole Nr 272 w odległości 400m, Przedszkole Nr 341 Z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Kasprowicza 119 lok U10, w odległości 150 m znajduje się PERIODENT - Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy, w odległości 200 m znajduje się Apteka DAR.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Skoda Warszawa Bielany POL-MOT Auto S.A., w odległości 100 m znajduje się Lidl, w odległości 150 m znajduje się PKO Bank Polski S.A..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Calypso Fitness, w odległości 600 m znajduje się Ogrody Irene Sylwia Kołodziejczyk, w odległości 850 m znajduje się Miejsce mocy.

Data publikacji: 23.10.2018

Data aktualizacji: 30.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie