Nove Olendry

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Czarnucha, oferowane bezpośrednio przez

Novaform Polska Sp. z.o.o.

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Czarnucha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1848 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nove OlendryNove Olendry

9 zdjęć

Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry
Nove Olendry

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 188 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Dostępne do większości mieszkań

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : znajdują się w wielopoziomowej hali garażowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Nove Olendry to niepowtarzalna inwestycja. Łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. To miejsce z klimatem, w którym chce się zamieszkać.

Wizytówką Novych Olendrów jest unikatowa zewnętrzna elewacja klinkierowa oraz ekologiczne rozwiązania. Do realizacji inwestycji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały gwarantujące wyjątkowy komfort i jakość życia.

Nad Novymi Olendrami zawsze świeci słońce, które dzięki zastosowaniu fotowoltaiki zamieniane jest w energię pozwalającą zasilić powierzchnie wspólne na osiedlu.

Nove Olendry czerpią z tradycji Olędrów, którzy zamieszkiwali Naramowice. Niezwykły design, prostota, przestrzeń oraz funkcjonalne i ekologiczne rozwiązania to atuty inwestycji.

Inwestycja Nove Olendry znajduje się na Naramowicach przy ul. Czarnucha (5.3 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Novaform Polska Sp. z.o.o.

Aktualnie w sprzedaży jest II etap osiedla, w ramach którego powstaną 2 niezależne budynki wielorodzinne ze 188 mieszkaniami, komórkami lokatorskimi oraz miejscami parkingowymi.

Zakończenie budowy II etapu inwestycji planowane jest w I kwartale 2023r.

Inwestycja Nove Olendry znajduje się na Naramowicach, ul. Czarnucha (5.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Novaform Polska Sp. z.o.o.

Inwestycja Nove Olendry została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 188 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nove Olendry nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novaform Polska Sp. z.o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Dostępne do większości mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nove Olendry?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nove Olendry mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2074 metrów od inwestycji Nove Olendry znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Karolin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nove Olendry znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Olendry znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół im. Zamoyskich w Rokietnicy - Technikum w Poznaniu w odległości 346 m, Technikum w Poznaniu w odległości 389 m, przedszkole w odległości 501 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nove Olendry jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Psychiatra w odległości 506 m, Centrum Medyczne Rubież 14 w odległości 517 m, COREclinic w odległości 517 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nove Olendry składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 442 m znajduje się Wachowiak, w odległości 498 m znajduje się Żabka, w odległości 499 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Olendry w odległości 346 m znajduje się boisko / kort, w odległości 358 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 377 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.09.2018
Data aktualizacji: 01.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: