La Praga

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNexity Polska Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 206 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Grodzieńska 19(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Grodzieńska 19 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 050 brutto/m2
  Grodzieńska 19
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 29 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 26 ofert
  Agena Development S.A.
 • Szwedzka 4(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 4 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Szwedzka 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 46 - 108 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  SP Invest
 • Stalowa 65(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 65 (4.3 km od centrum Warszawy)
  Stalowa 65
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 97
  Powierzchnia: 26 - 109 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Agmet Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

La Praga to kameralne i nowoczesne osiedle, tworzone z myślą o osobach, które żyją aktywnie oraz chcą być blisko najważniejszych wydarzeń w mieście. W pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek liczący 5 pięter. Będą znajdować się tam łącznie 132 mieszkania: kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe od 27 do 51 m2. Do większości z mieszkań będą przynależeć balkony, loggie, a do lokali na parterze – przestronne ogródki.W ofercie:KAWALERKI: 27-32 m2 / 59 mieszkańMIESZKANIA 2-POKOJOWE: 34-42 m2 / 68 mieszkańMIESZKANIA 3-POKOJOWE: 51 m2 / 5 mieszkań

Inwestycja La Praga znajduje się na Szmulowiźnie, ul. Radzymińska (4.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o..

Inwestycja La Praga jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji La Praga pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 43 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nexity Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji La Praga

Inwestycja La Praga zlokalizowana będzie przy ul. Radzymińskiej w samym środku Pragi Północ. Znajduje się tu coraz więcej miejsc do spędzania wolnego czasu, takich jak restauracje i bary, a także Galeria Wileńska (1,8 km) i Centrum Praskie Koneser (500 m). W okolicy nie brakuje również punktów usługowych, medycznych i placówek edukacyjnych. Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską będzie zajmował ok. 20 min. W najbliższej okolicy zlokalizowany jest Dworzec Wschodni – dogodny punkt przesiadkowy kolei podmiejskich i dalekobieżnych, a także Dworzec Wileński, przy którym znajduje się przystanek drugiej linii metra. Sieć dróg pozwala na sprawne poruszanie się na drugą stronę Wisły, a także na łatwy wyjazd z Warszawy w stronę północno – wschodnią. - Galeria Wileńska – 7 minut - Dworzec Wschodni – 7 minut - Centrum Praskie Koneser – 500 m - Centrum – 15 minut

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji La Praga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji La Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śnieżna 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji La Praga znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 186 w odległości 130 m, Zespół Szkół Muzycznych I stopnia w odległości 250 m, Ogólnokształcąca szkoła Muzyczna I stopnia w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji La Praga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 360 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji La Praga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Pelcowizna, w odległości 390 m znajduje się Targowisko „Szmulki”, w odległości 400 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji La Praga w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.06.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie