Home Factory

Mieszkania na sprzedaż ul. Kotsisa, oferowane bezpośrednio przez Mostostal S.A.

Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna, ul. Kotsisa 8

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 79 ofert w najbliższej okolicy!

Home Factory

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Warszawski Świt
  od: 9 140 zł/m2
  Pod wynajem

  Home Invest Sp. z o.o.

 • Prestovia House
  od: 11 099 zł/m2
  Pod wynajem

  Develia

 • Osiedle Tercet
  Pod wynajem

  NAPOLLO

Opis Inwestycji

POKOCHAJ TO MIEJSCE

Projekt Home Factory zostanie zrealizowany w oparciu o koncepcje warsztatów „wymyślania Warszawy na nowo”. W warsztatach uczestniczyli zarówno mieszkańcy, jak i inwestorzy. Patronat nad ideą tworzenia nowej koncepcji sprawował Architekt Miasta Warszawy.

Położenie Home Factory w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Jagiellońskiej, między dwiema przeprawami - Mostem Gdańskim i Mostem Grota Roweckiego - zapewni mieszkańcom osiedla rzadko spotykaną mobilność.

Dostęp do obwodnicy warszawskiej zarówno w kierunku zachodnim, jak i wschodnim oraz błyskawiczne połączenie z Centrum miasta to ogromny atut tej lokalizacji.

Inwestycja Home Factory znajduje się na Pelcowiźnie, ul. Kotsisa 8 (5.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mostostal S.A..

Inwestycja Home Factory jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 196 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Home Factory pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 58 metrów kwadratowych w cenie od 8 328 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mostostal S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 196 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Home Factory mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Home Factory znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śliwice 02.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Home Factory jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lux Med w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Home Factory składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Metropol Dom i Wnętrze.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Home Factory w odległości 440 m znajduje się Hulakula, w odległości 450 m znajduje się Hulakula.

Data publikacji: 14.10.2019
Data aktualizacji: 11.09.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: