Mokrzańska Ostoja

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mokrzańska Ostoja

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mokrzańska Ostoja dostępnych jest 5 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
8 398 m2Parter
2 4108 m21
1 398 m2Parter
3 4108 m21
5 398 m2Parter

Mokrzańska Ostoja to starannie zaprojektowany kompleks kameralnego osiedla, tzw. willi miejskiej, składający się z 4-ech budynków, dwulokalowych, w zabudowie bliźniaczej, w zachodniej części Wrocławia, przy Lesie Mokrzańskim oraz niedaleko Parku Leśnickiego, gotowych do użytkowania.

Głównym atutem naszej inwestycji jest kameralność, bezczynszowość lokali oraz zaprojektowanie mieszkań z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, a także użycie wysokiej klasy materiałów budowlanych co stanowi o jakości i standardzie budynków mieszkalnych. Chcąc zapewnić zarówno walory użytkowe jak i możliwość komfortowego relaksu oferujemy w naszych mieszkaniach: duży dostęp do światła dziennego, dzięki 3-rzy szybowym oknom wyposażonym w rolety elektryczne, ogrzewanie podłogowe w salonie, łazience i korytarzu, zadbaliśmy również o komfort sąsiadów wygłuszając strop pomiędzy piętrem a parterem specjalną, profesjonalną matą wyciszającą, która używana jest w studiach nagrań. W ofercie nasi klienci otrzymują również dwa miejsca postojowe na lokal oraz wydzieloną część ogrodu.

Inwestycja Mokrzańska Ostoja znajduje się na Mokrej, ul. Dolnobrzeska 69 (13,8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Mokrzańska Ostoja.

Inwestycja Mokrzańska Ostoja została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań . Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mokrzańska Ostoja pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 98 do 108 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni 98 m2 (3 mieszkania ) ,
 • 4-pokojowe o powierzchni 108 m2 (2 mieszkania ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mokrzańska Ostoja przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca na lokal.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań: od 98 do 108 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o ceny
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mokrzańska Ostoja

Dzięki dogodnej lokalizacji bezpośrednio przy Lesie Mokrzańskim, zyskują Państwo dodatkową przestrzeń na relaks wśród natury. Bliska lokalizacja Parku Leśnickiego 1,5km z placem zabaw i alejkami spacerowymi. Centrum kulturalno-handlowe osiedla Leśnica oddalone jest tylko o 2 km, gdzie jest Dom Kultury „Zamek”, pętla tramwajowo – autobusowa, dworzec PKP, sklepy, a do budowanej obwodnicy Leśnicy jest tylko 2,5 km (planowane otwarcie połowa 2018 roku). W pobliżu znajduje się również szkoła i przedszkole oraz przystanek autobusowy. Do centrum Wrocławia jest zaledwie 15 km, do lotniska 8km, do AOW 6 km. Przy wyborze lokalizacji duże znaczenie miały główne kierunki wiatrów we Wrocławiu, które stanowią wiatry zachodnie (około 52%) i południowo-zachodnie (około 10%), tym samym zapewniając większą ilość powietrza czystego i lepszej jakości po zachodniej stronie miasta.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W odległości 1 500 metrów od inwestycji Mokrzańska Ostoja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: LEŚNICA - Hermes (18342).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mokrzańska Ostoja znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu w odległości 900 m, Gimnazjum nr 12 w odległości 1 100 m, Zespół Żłobkowo-Przedszkolny Nr 3 w odległości 1 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 400 m Ogrodowa. Apteka. Niemiec G., w odległości 1 500 m Pod św. Antonim, w odległości 1 600 m Leśnicka. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Magia Smaku w odległości 1 500 m, Pub Restauracja Lissa w odległości 1 600 m, Bank BPH w odległości 1 600 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Nordic Walking w odległości 1 750 m.

Data publikacji: 01 marca 2018 11:02

Data aktualizacji: 24 stycznia 2019 10:40

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Mokrzańska Ostoja

Mokrzańska Ostoja

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Mokrzańska Ostoja

  +48 505...

  +48 507...

  Mokrzańska Ostoja

  adres biura sprzedaży

  ul. Dolnobrzeska 69 54-072 Wrocław

  Umów spotkanie

  • wtorek

   23

   kwietnia

  • środa

   24

   kwietnia

  • czwartek

   25

   kwietnia

  Zaproponuj inny termin