MiniMaxy

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MINIMAXY Wrocław - Zarembowicza

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2643 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Park Żerniki(2.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Strachowicka 3 (8.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 316/m2
  Osiedle Park Żerniki
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 60
  Powierzchnia: 27 - 98 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  West Invest Company Sp. z.o.o.

Opis Inwestycji

MINI format, MAX zadowoleniaMinimaxy to inwestycja zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Zarembowicza, w sąsiedztwie Portu Lotniczego. W 4 budynkach znajdują się 264 lokale inwestycyjne. Większość lokali ma powierzchnię 24,49m2 + 7,50m2 antresoli. Każdy lokal ma również balkon (5m2). Tym, co wyróżnia tę ofertę na rynku, jest doskonała lokalizacja oraz ergonomia lokali inwestycyjnych.Lokale są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących alternatywy dla wynajmu lokali na określony czas (np. na czas nauki lub realizacji kontraktu). To doskonała inwestycja dla firm, będąca alternatywą noclegu w hotelach (lokum dla gości, pracowników delegowanych i kontrahentów), studentów (na czas studiów lub pierwszej pracy) oraz przedsiębiorców (w celu inwestycyjnym).

Inwestycja MiniMaxy znajduje się na Strachowicach, ul. Zarembowicza (10.4 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi MINIMAXY Wrocław - Zarembowicza

Inwestycja MiniMaxy jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 130 nowych apartamentów. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji MiniMaxy pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 24 do 49 metrów kwadratowych w cenie od 6 472 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 130 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 400 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Lokalizacja inwestycji MiniMaxy

Okolica Minimaxów oferuje wszystko, co potrzebne do komfortowego życia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy oraz park z alejkami spacerowymi. W budynkach powstaną również lokale usługowe (kawiarnie, bar, sklepy), a na terenie osiedla parking i miejsca postojowe dla samochodów oraz rowerów. Inwestycja jest łatwo dostępna dla zmotoryzowanych (wjazd na obwodnicę Wrocławia oddalony jest o ok. 3 km) oraz korzystających z komunikacji miejskiej (dojazd autobusem do rynku to zaledwie 30 minut; kursują również linie nocne).

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 700 metrów od inwestycji MiniMaxy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PORT LOTNICZY (17530).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji MiniMaxy znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Klub Małego Ludka w odległości 1650m, PRZEDSZKOLE NR 69 w odległości 1800m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1650 m znajduje się NMP Królowej Polski.

Data publikacji: 07.09.2018

Data aktualizacji: 21.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie