Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 50,5 m² - numer I_B21

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska

Aura Mokotów

12 zdjęć

Aura Mokotów

Termin oddania

4 kw. 2024

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

50,5 m²

Piętro

1 piętro

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

I_B21

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne : (273) cena: 40 000 zł, platforma (60) cena: 30 000 zł

Komórki lokatorskie

dostępne (14): - wielkość 2,97 -5,05 m2 - cena 6 000 zł/m2

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

umowa rezerwacyjna

Zabezpieczenie środków

Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 400 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 15 placówek edukacyjnych, 18 kawiarni i restauracji, 23 sklepy, 11 obiektów sportowych, 26 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Idealne mieszkanie – blisko Centrum Warszawy Mokotów w okolicach ulicy Bluszczańskiej zmienił się nie do poznania. Nowoczesna infrastruktura miejska gwarantuje doskonałą komunikację z pozostałymi częściami miasta. Bliskie sąsiedztwo zapewnia duży wybór usług, a także dostęp do przedszkoli i szkół. Zbudowana właśnie Aleja Polski Walczącej umożliwia świetny dojazd do ulic Czerniakowskiej i Gagarina oraz Trasy Siekierkowskiej, a nowe przystanki autobusowe ułatwiają dojazd komunikacją miejską. Wkrótce Na środkowym pasie alei zrealizowana zostanie linia tramwajowa. ul. Bluszczańska – w zielonej części Mokotowa Tuż obok rozciągają się nadwiślańskie tereny zielone. To jedno z niewielu miejsc Warszawy łączące bliskość centrum i natury. Niedzielna przejażdżka rowerem to czysta przyjemność, zwłaszcza że do Łazienek Królewskich jest stąd 10 minut. W 15 minut znajdziemy się na nowym bulwarze naprzeciw Stadionu Narodowego.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Aura Mokotów na Siekierkach, ul. Bluszczańska (4.6 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Mill-Yon Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 334 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 28 ofert o powierzchni od 34 do 117 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Aura Mokotów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu I_B21 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Mill-Yon Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Termin realizacji – IV kwartał 2024

AURA MOKOTÓW Miejsce dla Ciebie

Wyjątkowa lokalizacja

Doskonałe miejsce w nadwiślańskiej części Mokotowa, przy ulicy Bluszczańskiej na warszawskim Mokotowie, powstające z myślą o tych, którzy potrzebują spokoju w mieście.

Minimalizm i wygoda – to główne założenia tego nietuzinkowego projektu. Nowoczesny sznyt doskonale wpasowuje się w krajobraz Mokotowa, a jego piękno tkwi w prostocie oraz funkcjonalności. Duże okna, przestronne balkony, szklane balustrady, nadają inwestycji lekkości i elegancji.

Cała inwestycja będzie składać się z dwóch etapów

Aura Mokotów

Pięć trzykondygnacyjnych budynków, a w nich 186 apartamentów o powierzchniach od 24 do 116 m2. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe, jak i 4-pokojowe apartamenty.

Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony, a te na parterze ogródki o powierzchni nawet 150 m2. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, który dla komfortu wszystkich mieszkańców, osłania pas zieleni.

Aura Mokotów II

Cztery budynki trzykondygnacyjne, w których zaprojektowano 148 mieszkań 1-4- pokojowych, o powierzchni 33 m2 do 127 m2. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkony lub ogródki, a te na ostatnim piętrze w wyjątkowe tarasy.

Szklane balustrady, duże okna z dodatkowym obniżeniem, cegła klinkierowa w strefie balkonu w połączeniu z prostą formą architektoniczną, stanowi o elegancji tego projektu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Aura Mokotów, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 72 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 19.09.2022
Data aktualizacji: 26.02.2024
Architekci - oferta

Wykończ to mieszkanie

Skorzystaj z programów wykończenia pod klucz. Zyskaj gwarancję ceny i terminu.

zapytaj o ofertę wykończenia
Aura Mokotów logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Ananasowa 33, Warszawa

Biuro Sprzedaży pracuje w trybie zdalnym do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu

telefonicznego lub e-mail

Ta oferta bierze udział w konkursie. 

Dowiedz się więcej.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: