Ogrody Zebrzydowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zebrzydowska, oferowane bezpośrednio przez MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c.

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Zebrzydowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 50 ofert w najbliższej okolicy!

Ogrody Zebrzydowska

8 zdjęć

Ogrody Zebrzydowska
Ogrody Zebrzydowska
Ogrody Zebrzydowska
Ogrody Zebrzydowska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Ogrody Zebrzydowska to kameralna zabudowa mieszkaniowa usytuowana wśród zieleni na Osiedlu Stabłowice we Wrocławiu. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się tylko domy w zabudowie jednorodzinnej. W niewielkiej odległości- około 10 minut spacerem zlokalizowany są m. in.: Staw Królewiecki z Kąpieliskiem Królewiecka oraz sosnowy las.

Na inwestycję składają się dwa różne projekty, z których każdy obejmuje budowę po 8 przestronnych i komfortowych mieszkań w czterech nowoczesnych budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (łącznie 16 mieszkań). Przemyślany i funkcjonalny układ mieszkań daje duże możliwości adaptacyjne. Mieszkania na piętrze posiadają balkony o powierzchni 4,2 m kw. W przypadku mieszkań na piętrze istnieje możliwość adaptacji strychu (możliwość wygospodarowania nawet 30 m kw. dodatkowej powierzchni). Do większości lokali mieszkalnych przynależą duże ogrody o powierzchniach do 142 m kw. Mieszkania posiadają komórki lokatorskie oraz miejsce do parkowania samochodów. Istotnym atutem mieszkań są niskie koszty utrzymania, gdyż są po mieszkania bezczynszowe.

Inwestycja Ogrody Zebrzydowska znajduje się na Stabłowicach, ul. Zebrzydowska (10.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c.

Inwestycja Ogrody Zebrzydowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Zebrzydowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
• Schody zewnętrzne- betonowe, prefabrykowane • Miejsca postojowe i dojścia do budynków wykonane z kostki betonowej, dekoracyjnej, płukanej w kolorze szarym i grafitowym

Konstrukcja budynku

• Ławy fundamentowe – żelbetowe • Strop nad parterem typu filigran

Dach

• Więźba dachowa- wiązary prefabrykowane • Pokrycie dachu- dachówka betonowa- kolor grafit • Ocieplenie poddasza- wełna mineralna gr. 25 cm w dolnym pasie wiązarów

Stolarka okienna

• Stolarka okienna- okna PCV z pakietem trzyszybowym

Drzwi zewnętrzne

• Drzwi wejściowe- stalowe o podwyższonej odporności na włamanie

Balkony

• Balkony- betonowe prefabrykowane

Posadzka

• Posadzki- wylewki betonowe, maszynowe

Ściany

• Ściany fundamentowe – murowane z bloczków betonowych • Ściany zewnętrzne – murowane z pustaków silikatowych gr.18 cm • Ocieplenie ścian zewnętrznych – styropian grafitowy grubości 15 cm • Ścianki działowe wewnętrzne z pustaków gazobetonowych • Tynki wewnętrzne- maszynowe, gipsowe

Instalacje

• Instalacja elektryczna z wyposażoną tablicą rodzielczą, bez osprzętu w postaci gniazd i włączników • Instalacja wewnętrzna wodno-kanalizacyjna rozprowadzona do łazienki (podejście pod umywalkę, wannę, WC, pralkę) oraz kuchni (zlewozmywak), bez urządzeń i armatury. Instalacja wodociągowa zimnej wody wyprowadzona na zewnątrz budynku (do podlewania ogrodów) • Instalacja gazowa doprowadzona do kotła centralnego ogrzewania, zlokalizowanego w wiatrołapie

Ogrzewanie

• Instalacja centralnego ogrzewania z grzejnikami i kotłem gazowym- kondensacyjnym • W łazience- ogrzewanie podłogowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, wśród zieleni przy ulicy Zebrzydowskiej we Wrocławiu. Starannie dobrana lokalizacja łączy komfort mieszkania w spokojnej okolicy z możliwością korzystania z wszelkich udogodnień miejskich.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Zebrzydowska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Zebrzydowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Ogrody Zebrzydowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chwałkowska.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Zebrzydowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się Hitek.

Data publikacji: 10.11.2020
Data aktualizacji: 10.08.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: