Villa Racławicka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Racławicka 148 , oferowane bezpośrednio przez Max Invest Group Sp. z o.o.

Warszawa, Ochota, Rakowiec, ul. Racławicka 148

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 79 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Racławicka

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Villa Racławicka to XI kondygnacyjny budynek apartamentowy o podwyższonym standardzie wykończenia. W budynku znajduje się 66 mieszkań łączących funkcjonalność i komfort o pow. 32m2 – 208m2. Mieszkańcy będą mogli korzystać z loggi, balkonów lub tarasów.

Budynek jest zlokalizowany przy ul. Bohdanowicza 21 na warszawskiej Ochocie w obrębie głównych szlaków komunikacyjnych zapewniających szybki dostęp do centrum miasta. Lokalizacja zachęca do korzystania z wypoczynku w uroczym parku położonym w bezpośredniej odległości od budynku a pobliskie Pola Mokotowskie do rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych. W pobliżu realizowanej inwestycji znajdują się obiekty użyteczności publicznej takie jak: apteka, bank, centrum handlowe, poczta, przychodnia, szpital oraz przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoła wyższa.

Inwestycja Villa Racławicka znajduje się na Rakowcu, ul. Racławicka 148 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Max Invest Group Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Racławicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Racławicka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Max Invest Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Racławicka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Racławicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Villa Racławicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jasielska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Racławicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Racławicka znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole 315 w odległości 140 m, Przedszkole Integracyjne Nr 312 w odległości 200 m, Punkt przedszkolny "Mamy czas" w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Racławicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Racławicka w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 300 m znajduje się Rondo.

Data publikacji: 24.06.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: