Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Ochota, Rakowiec

Znaleziono 59 ofert w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

 • Kaskady Krakowska
  Pod wynajem

  Kaskady Krakowska

  VINCI Immobilier Polska

  Mieszkanie Raków, Włochy, Warszawa
  Al. Krakowska 289
  5 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2024
  • Metraż: 32-109 m2
  • Mieszkań: 59
  • Pokoje: 1-4
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Rakowca:

Dlaczego warto zamieszkać na warszawskim Rakowcu? 

Rakowiec to osiedle i obszar należący do dzielnicy Ochota w Warszawie.  Zlokalizowany jest w jednej z najmniejszych jednostek stolicy. Obejmuje teren między ulicami: Żwirki i Wigury, Grójeckiej i Banacha. Rakowiec położony jest w otoczeniu licznych terenów zielonych. Coraz więcej inwestycji powstaje właśnie w tej okolicy. W ostatnim czasie szczególne zainteresowanie wzbudzają nowe mieszkania na Rakowcu. Popyt na takie nieruchomości stale wzrasta, a dzięki świetnej lokalizacji, oferta staje się atrakcyjniejsza. Jak wygląda rynek nieruchomości na warszawskim Rakowcu? Sprawdzamy.


Rakowiec - idealna lokalizacja

Rakowiec jest wręcz idealną lokalizacją dla osób pragnących zamieszkać w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkania w Warszawie na Rakowcu znajdują się w pobliżu wielu parków m.in. Szczęśliwickiego, Malickiego, czy Fortu Korotyńskiego. Obszar ten posiada bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną. Nieopodal funkcjonują siłownie, kluby fitness, basen, oraz Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne. Nowe inwestycje otoczone są licznymi punktami handlowo-usługowymi. Mieszczą się tutaj jedne z najpopularniejszych kompleksów handlowych na terenie Ochoty - Hale Banacha. Rakowiec posiada różnego rodzaju instytucje takie, jak: Instytut Biochemii i Biofizyki PAN oraz Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mossakowskiego. Mieszkania na warszawskim Rakowcu dysponują bogatą ofertą edukacyjną. Działają tutaj przedszkola, szkoły podstawowe oraz licea. Dodatkowo nieruchomości na Ochocie znajdują się w pobliżu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, co sprawia, że inwestycje zyskują na popularności ze względu na studentów, którzy pragną zamieszkać bliżej uczelni. Mieszkańcy mają także dostęp do pełnej opieki zdrowotnej. Do ich dyspozycji jest m.in. Centralny Szpital Kliniczny WUM, Klinika Chorób Wewnętrznych, czy Zakład Radiologii Stomatologicznej. Nowe mieszkania na warszawskim Rakowcu usytuowane są w pobliżu pętli autobusowej, co powoduje, że obszar ten jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Warszawy. 

Nowe mieszkania Warszawa Rakowiec

Warszawskie nieruchomości cieszą się ogromnym powodzeniem. Ochota słynie z licznych terenów zielonych, a nowe mieszkania na Rakowcu położone są w kameralnej i cichej okolicy. Wiele osób decyduje się na zakup inwestycji właśnie w tym miejscu. Zazwyczaj są to kilkupiętrowe kondygnacje, które charakteryzują się szerokim wachlarzem dostępnych metraży. Znajdują się tutaj lokale m.in. 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe. Ten fakt zadowoli zarówno młode małżeństwa, jak i rodziny z dziećmi. Nowe mieszkania na sprzedaż wyróżniają się wysokim standardem, funkcjonalnością, a także estetycznie zaprojektowanymi częściami wspólnymi. Dla osób posiadających własny transport dedykowane są garaże podziemne oraz liczne miejsca postojowe. 


Zainteresowała Cię oferta nowych mieszkań w Warszawie na Rakowcu? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże Ci wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Informacje o Rakowcu

Na Rakowcu dostępnych jest 59 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Rakowcu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 109 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (2 mieszkania).
 • 2-pokojowe (32 mieszkania).
 • 3-pokojowe (9 mieszkań).
 • 4-pokojowe (16 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Rakowcu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Rakowcu kosztuje 455 474 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: