Unique Tower

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Marvipol Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 202 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Royal Tulip Warsaw Apartments

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Mirów, ul. Grzybowska 51 (1.6 km od centrum Warszawy)
  Royal Tulip Warsaw Apartments
  Pod wynajem
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 98
  Powierzchnia: 28 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Marvipol Development
 • Apartamenty Ogrodowa(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Mirów, ul. Ogrodowa 31/35 (1.8 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Ogrodowa
  Pod wynajem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 90
  Powierzchnia: 27 - 248 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom Development S.A.
 • Rezydencja Konrad(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Przyokopowa 43 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Rezydencja Konrad
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 34 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Mostostal S.A.

Opis Inwestycji

Unique Tower to kompleks apartamentowców, ulokowany na bliskiej Woli, przy ul. Grzybowskiej 51. Składają się na niego 3 wieże, z których najwyższa mierzy blisko 100 metrów wysokości. To właśnie w tym budynku oferujemy przemyślane i funkcjonalne apartamenty przeznaczone na wynajem.Warszawski ManhattanPrognozy przewidują, iż w ciągu najbliższych kilku lat na Woli będzie wybudowanych i łącznie powstanie około 1 mln m2 powierzchni biurowych i usługowych, które z czasem przełożą się na potencjalne 115 tys. miejsc pracy (JLL, Raport ,,Kierunek Wola”). Unique Apartments wraz ze swoją kompleksową infrastrukturą i bogatym zapleczem udogodnień to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie dla nowego biznesowego centrum stolicy.Unique Apartments to:• jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji• rozkładowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni;• wyposażone w klimatyzację, system Inteligentny Dom, balkon/loggię;• spa, klub fitness i restauracja a la carte, lounge bar;• przestrzenie konferencyjno-biznesowe oraz lokale usługowe.Dla wygody kupujących, oferujemy pakiety w których skład wchodzi w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie, miejsce garażowe oraz kompleksowa obsługa najmu przez 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejne 10.Pakiet korzyści:- 10 letnia umowa z operatorem zapewniająca długotrwałą współpracę, z możliwością przedłużenia na kolejne 10 lat – Bezobsługowy apartament zarządzany przez profesjonalnego operatora,- zwrotu około 7% ceny netto lokalu wraz z miejscem postojowym w skali roku (* z wyłączeniem pierwszych trzech miesięcy najmu i pobytu właścicielskiego. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego),- nabycie prawa własności lokalu w pełni wykończonego i wyposażonego z indywidualną księgą wieczystą,- 14-dniowy pobyt właścicielski w ciągu roku.Inwestycję planujemy zakończyć w 2021 roku.*Podana cena dotyczy zakupu lokalu wraz z wykończeniem i wyposażeniem. Cena netto do której należy doliczyć podatek VAT według obowiązującej stawki.

Inwestycja Unique Tower znajduje się na Mirowie, ul. Grzybowska 51 (1.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development.

Inwestycja Unique Tower jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 500 nowych mieszkań. Budynek posiada 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Unique Tower pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 51 do 508 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marvipol Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (450 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 500 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (450 miejsc).
Udogodnienia: sala fitness.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Unique Tower

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 100 metrów od inwestycji Unique Tower znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mennica.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Unique Tower znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu w odległości 200m, Gimnazjum Nr 45 w odległości 250m, Liceum Ogólnokształcące nr CXXV w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Lider Optyk Sp. z o.o. Salony Optyczne, w odległości 100 m znajduje się Centrum Medyczne POLMED, w odległości 100 m znajduje się Corpo Fit.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Kapela Folk Galeria at Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, w odległości 250 m znajduje się Gabinet Numizmatyczny Mennicy Polskiej S.A., w odległości 250 m znajduje się Club 70.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Saleta Fight Club, w odległości 100 m znajduje się Platinum Residence Sp. z o.o., w odległości 200 m znajduje się Klinika La Perla SPA Warszawa.

Data publikacji: 07.08.2018

Data aktualizacji: 08.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie