Marvipol Development

Marvipol Development

Mazowieckie, Warszawa

ul. Prosta 32

+48 22 ...

Posiadamy w sprzedaży 511 nieruchomości w 7 inwestycjach

Zobacz na mapie

w woj. Mazowieckim

 • Apartamenty Mokotów Park

  Inwestycja z lokalami użytkowymi Apartamenty Mokotów Park znajduje się na Mokotowie, ul. Bernardyńska 16 (4,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Apartamenty Mokotów Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się 9 lokali użytkowych o powierzchniach od 57 do 117 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostały 4 oferty. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Mokotów, ul. Bernardyńska 16 (4,8 km od centrum Warszawy)

  ceny od: 9 490 zł/m2
  Apartamenty Mokotów Park
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Powierzchnia 57 - 117 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie lokale użytkowe
 • Bielany Residence

  Inwestycja Bielany Residence znajduje się na Bielanach, ul. Sokratesa 9 (8,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Bielany Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 374 lokale mieszkalne o powierzchniach od 70 do 113 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Bielany, ul. Sokratesa 9 (8,4 km od centrum Warszawy)

  ceny od: 7 990 zł/m2
  Bielany Residence
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 2 - 4

  • Powierzchnia 70 - 113 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania
 • Central Park

  Inwestycja Central Park znajduje się na Ursynowie, ul. Kłobucka 8 (7,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Central Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2015 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 839 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29 do 132 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Ursynów, ul. Kłobucka 8 (7,4 km od centrum Warszawy)

  ceny od: 7 069 zł/m2
  Central Park
  • Termin oddania 4 kw. 2015

  • Liczba pokoi 1 - 4

  • Powierzchnia 29 - 132 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania
 • Hill Park Apartments

  Inwestycja Hill Park Apartments znajduje się na Bielanach, ul. Pasymska 7 (10,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Hill Park Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 52 lokale mieszkalne o powierzchniach od 146 do 224 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Bielany, ul. Pasymska 7 (10,3 km od centrum Warszawy)

  ceny od: 6 490 zł/m2
  Hill Park Apartments
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 4 - 7

  • Powierzchnia 146 - 224 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania
 • Lake Park

  Inwestycja Lake Park znajduje się na Ursynowie, ul. Kłobucka (7,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Lake Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2016 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się None lokal mieszkalny o powierzchniach od 31 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Ursynów, ul. Kłobucka (7,6 km od centrum Warszawy)

  Lake Park
  • Termin oddania 4 kw. 2016

  • Liczba pokoi 1 - 4

  • Powierzchnia 31 - 88 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania
 • Osiedle Zielona Italia

  Inwestycja Osiedle Zielona Italia znajduje się na Włochach, ul. Obywatelska 13 (8,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Osiedle Zielona Italia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 846 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 91 do 128 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Włochy, ul. Obywatelska 13 (8,5 km od centrum Warszawy)

  ceny od: 5 990 zł/m2
  Osiedle Zielona Italia
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 3 - 6

  • Powierzchnia 91 - 128 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania
 • Rezydencja Arteco

  Inwestycja Rezydencja Arteco znajduje się na Żoliborzu, ul. Jasnodworska 3a (5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Rezydencja Arteco została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 308 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 54 do 103 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Żoliborz, ul. Jasnodworska 3a (5 km od centrum Warszawy)

  ceny od: 8 050 zł/m2
  Rezydencja Arteco
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 1 - 4

  • Powierzchnia 54 - 103 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania

Zakończyliśmy sprzedaż 8 inwestycji Rozwiń inwestycje sprzedaneZwiń inwestycje sprzedane

O nas

Marvipol Development zrealizował 20 inwestycji mieszkaniowych i jeden biurowiec przy ul. Prostej 32. Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom. Marvipol Development inwestuje w nowoczesne technologie i współpracuje z najlepszymi pracowniami projektowymi (autorami naszych projektów są znani i cenieni architekci, m.in. prof. Stefan Kuryłowicz, dr Ewa Widera - Wykładowca Politechniki Warszawskiej) a także solidnymi, renomowanymi firmami budowlanymi (takimi jak Warbud, Eiffage).

Cechą wyróżniającą osiedla Marvipol Development jest szczególna dbałość o tereny rekreacji i podstawową infrastrukturę typu sklepiki osiedlowe, punkty przedszkolne. Pieczołowicie dbając o jakość architektury i najwyższe standardy budowlane, w ciągu 18 lat działalności firma zbudowała stabilną pozycję i obecnie znajduje się w czołówce warszawskich deweloperów. Rozwój i pozycja Marvipolu jest przykładem dla polskich przedsiębiorców, jak przy udziale rodzimego kapitału i rodzimych fachowców korzystać z odzyskanej wolności gospodarczej dla dobra publicznego.

W 2014 roku Marvipol Development został wyróżniony wieloma nagrodami m. in. Godłem Deweloper Roku 2014 przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej i Przyjazny Deweloper 2014 przez Gazetę Finansową. Wyróżnienia dostały także inwestycje Marvipol Development – za Najlepszą Inwestycję Deweloperską 2014 roku uznał Magazyn Estate Osiedle Central Park Ursynów a magazyn CIJ przyznał inwestycji Hill Park Apartments tytuł Residential Luxury Development of the Year 2014.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Warszawa
 • ul. Prosta 32

+48 22 ...

Marvipol Development

Marvipol Development

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko

Wiadomości na temat Marvipol Development

Więcej wiadomości