Marvipol Development

Marvipol Development

Mazowieckie, Warszawa

ul. Prosta 32

+48 22 ...

Posiadamy w sprzedaży 901 nieruchomości w 6 inwestycjach

Zobacz na mapie

w woj. mazowieckim

 • Apartamenty Mokotów Park

  Inwestycja z lokalami użytkowymi Apartamenty Mokotów Park znajduje się na Mokotowie, ul. Bernardyńska 16 (4,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Apartamenty Mokotów Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 57 do 117 m2. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Mokotów, ul. Bernardyńska 16 (4,8 km od centrum Warszawy)

  Apartamenty Mokotów Park
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Powierzchnia 57 - 117 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie lokale użytkowe
 • POLECANA

  Bemowo Residence

  Inwestycja Bemowo Residence znajduje się na Bemowie, ul. Szeligowska (7,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Bemowo Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 104 lokale mieszkalne o powierzchniach od 26 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Bemowo, ul. Szeligowska (7,8 km od centrum Warszawy)

  Bemowo Residence
  • Termin oddania 4 kw. 2017

  • Liczba pokoi 1 - 4

  • Powierzchnia 26 - 78 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania
 • POLECANA

  Central Park

  Inwestycja Central Park znajduje się na Ursynowie, ul. Kłobucka 8 (7,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Central Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 839 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 59 do 132 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. W inwestycji Central Park znajduje się 13 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Warszawa, Ursynów, ul. Kłobucka 8 (7,4 km od centrum Warszawy)

  Central Park
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 2 - 4

  • Powierzchnia 59 - 132 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania
 • Hill Park Apartments

  Inwestycja Hill Park Apartments znajduje się na Bielanach, ul. Pasymska 7 (10,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Hill Park Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 52 lokale mieszkalne o powierzchniach od 198 do 224 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Bielany, ul. Pasymska 7 (10,3 km od centrum Warszawy)

  Hill Park Apartments
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 6 - 7

  • Powierzchnia 198 - 224 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania
 • POLECANA

  Lake Park

  Inwestycja Lake Park znajduje się na Ursynowie, ul. Kłobucka (7,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Lake Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 29 do 141 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Lake Park znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Warszawa, Ursynów, ul. Kłobucka (7,6 km od centrum Warszawy)

  Lake Park
  • Termin oddania 3 kw. 2017

  • Liczba pokoi 1 - 5

  • Powierzchnia 29 - 141 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania
 • POLECANA

  Riviera Park

  Inwestycja Riviera Park znajduje się na Białołęce, ul. Krzyżówki (9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development. Inwestycja Riviera Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 900 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Riviera Park znajduje się 19 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Warszawa, Białołęka, ul. Krzyżówki (9 km od centrum Warszawy)

  ceny od: 5 890 zł/m2
  Riviera Park
  • Termin oddania 4 kw. 2017

  • Liczba pokoi 1 - 4

  • Powierzchnia 31 - 77 m2

  Marvipol Development Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Marvipol Development zrealizował 20 inwestycji mieszkaniowych i jeden biurowiec przy ul. Prostej 32. Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom. Marvipol Development inwestuje w nowoczesne technologie i współpracuje z najlepszymi pracowniami projektowymi (autorami naszych projektów są znani i cenieni architekci, m.in. prof. Stefan Kuryłowicz, dr Ewa Widera - Wykładowca Politechniki Warszawskiej) a także solidnymi, renomowanymi firmami budowlanymi (takimi jak Warbud, Eiffage).

Cechą wyróżniającą osiedla Marvipol Development jest szczególna dbałość o tereny rekreacji i podstawową infrastrukturę typu sklepiki osiedlowe, punkty przedszkolne. Pieczołowicie dbając o jakość architektury i najwyższe standardy budowlane, w ciągu 18 lat działalności firma zbudowała stabilną pozycję i obecnie znajduje się w czołówce warszawskich deweloperów. Rozwój i pozycja Marvipolu jest przykładem dla polskich przedsiębiorców, jak przy udziale rodzimego kapitału i rodzimych fachowców korzystać z odzyskanej wolności gospodarczej dla dobra publicznego.

W 2014 roku Marvipol Development został wyróżniony wieloma nagrodami m. in. Godłem Deweloper Roku 2014 przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej i Przyjazny Deweloper 2014 przez Gazetę Finansową. Wyróżnienia dostały także inwestycje Marvipol Development – za Najlepszą Inwestycję Deweloperską 2014 roku uznał Magazyn Estate Osiedle Central Park Ursynów a magazyn CIJ przyznał inwestycji Hill Park Apartments tytuł Residential Luxury Development of the Year 2014.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Warszawa
 • ul. Prosta 32

+48 22 ...

Marvipol Development

Marvipol Development

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko

Wiadomości na temat Marvipol Development

Więcej wiadomości
 • Znajdziemy dla Ciebie