Lokum Victoria

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tęczowa, oferowane bezpośrednio przez

Lokum Deweloper

Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 551 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lokum VictoriaLokum Victoria

15 zdjęć

Lokum Victoria
Lokum Victoria
Lokum Victoria
Lokum Victoria

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 1050 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Standard mieszkań i osiedla Osiedle Lokum Victoria to zespół wielorodzinnych budynków, garaży podziemnych oraz miejsc naziemnych wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. 5- i 6-piętrowe budynki będą pokryte elewacją wykonaną z wysokiej jakości tynków ozdobnych, w słonecznej i przyjaznej kolorystyce – odcienie żółci, bieli i szarości. Proste bryły zostaną zróżnicowane kolorystycznie na poszczególnych piętrach, dzięki czemu zyskają lekkość i elegancję. Subtelne akcenty – zdobienia elewacji – podkreślą jej wyjątkową estetykę. We wszystkich budynkach zostaną zamontowane szybkie i cichobieżne windy, posadzki w klatkach schodowych zostaną pokryte płytkami ceramicznymi - Gres. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w drzwi antywłamaniowe i wideodomofony, a mieszkania na parterach dodatkowo w rolety zewnętrzne. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. W ramach zagospodarowania terenu powstanie dziedziniec, dwie fontanny, dwa bezpieczne place zabaw oraz strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Cały teren osiedla będą zdobić profesjonalnie zaplanowane strefy zieleni wysokiej i niskiej, z różą okrywową, pięciornikiem krzewiastym, hortensją bukietową, miskantem chińskim, czy winoroślą japońską, a także starodrzewem. Szczególną wartość osiedla będą stanowiły zrewitalizowane budynki poprzemysłowe, którym nadane zostaną nowe funkcje handlowo-usługowe: dawna hala targowa, budynek biurowy oraz budynek dawnej wagi.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

City - life balance

W kameralnej części ulicy Tęczowej, na Starym Mieście we Wrocławiu powstanie wyjątkowe i nowoczesne osiedle – Lokum Victoria. Lokalizacja inwestycji zapewni doskonały dostęp do miejskiej infrastruktury, co pozwoli na zachowanie równowagi między miejscem zamieszkania, a miejską przestrzenią.

Lokum Victoria zapewni stosowną proporcję między szerokimi możliwościami miejskiego życia, a zaciszem życia prywatnego. To niepowtarzalne miejsce, w którym nowoczesność uzupełni tradycję. W zrewitalizowanej historycznej zabudowie powstanie centrum sportowe, powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe dostępne dla wszystkich mieszkańców Wrocławia.

Elegancja w bliskości natury

Szczególnymi punktami osiedla będą plac przy historycznej zabudowie, fontanny, dziedziniec oraz starannie zaprojektowana zieleń, m.in. róże okrywowe czy miskanty chińskie. Urozmaiceniem będzie również mała architektura – siłownia plenerowa czy bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Niepowtarzalny charakter osiedla urozmaici liczny starodrzew przy ulicy Tęczowej.

Kompleksowo zaprojektowane części wspólne osiedla sprzyjać będą aktywnemu wypoczynkowi, a znakomita lokalizacja umożliwi swobodne korzystanie z rozmaitych udogodnień Wrocławia. Nieopodal inwestycji znajdują się przepiękne lokalizacje do spacerów, takie jak skwery, zielone deptaki przy fosie miejskiej. W pobliżu znajduje się również Park Grabiszewskiego.

Funkcjonalne i wyjątkowe rozwiązania

Lokum Victoria to najnowocześniejsze i największe osiedle na Starym Mieście – ponad 52000 m2 powierzchni użytkowej oraz ponad 1000 mieszkań. Dla przyszłych mieszkańców do wyboru są zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe w metrażach od 24 do 89 m2.

Układy mieszkań zaplanowane zostały w sposób funkcjonalny i przestronny. Do mieszkań przynależeć będą balkony i tarasy. W ofercie znajdują się również mieszkania z możliwością zmiany układu na ekonomicznym metrażu, z 2 pokoi z kuchnią na 3 pokoje z aneksem kuchennym.

Liczne zdobienia oraz słoneczna i przyjazna kolorystyka elewacji będą podkreślać elegancję i estetykę osiedla.

Inwestycja jest realizowana etapowo:

• Etap Ia, Ib, IVa, IIa i IVb - w sumie 416 mieszkań, oddane do użytku

• Etap Va - 240 mieszkań, zakończenie realizacji - II kwartał 2018 r.

• Etap IIb - 146 mieszkań, zakończenie realizacji - III kwartał 2018 r.

• Etap III - 73 mieszkania, zakończenie realizacji - III kwartał 2018 r.

• Etap Vb - 89 mieszkań, zakończenie realizacji - III kwartał 2018 r.

• Etap Vc - 87 mieszkań, zakończenie realizacji - IV kwartał 2018 r.

Lokata kapitału

Budowa osiedla prowadzona jest w oparciu o bezpieczny Rachunek Powierniczy. Mieszkanie o najwyższym standardzie, ponadto zlokalizowane na Starym Mieście – nigdy nie straci na wartości. Lokum Victoria to najlepszy wybór na lata, zarówno dla osób lokujących kapitał w nieruchomościach, jak i dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta.

Inwestycja Lokum Victoria znajduje się na Starym Mieście, ul. Tęczowa (2.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja Lokum Victoria została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 1050 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lokum Victoria nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała komunikacja

W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. 8 połączeń autobusowych (w tym linia nocna) oraz 7 tramwajowych sprawiają, że mieszkańcy osiedla mogą w szybki i wygodny sposób docierać do dowolnego zakątka miasta.

• Rynek – 8 minut

• Plac Grunwaldzki – 15 minut

• Plac Dominikański – 9 minut

• Arkady – 8 minut

• Dworzec Główny PKP – 10 minut

• Uniwersytet Wrocławski – 15 minut

• Akademia Muzyczna – 6 minut

• Narodowe Forum Muzyki – 10 minut

• Teatr Współczesny – 9 minut

• Teatr Polski – 6 minut

• Kino Nowe Horyzonty – 7 minut

Lokum Victoria to miejsce wyjątkowe, głównie ze względu na doskonałą lokalizację. Ulica Tęczowa to ścisłe centrum Wrocławia. Mieszkanie na Starym Mieście to gwarancja pełnej swobody, radość z braku ograniczeń, to właściwy city – life balance.

Dużym atutem jest bliskość wrocławskiego Rynku oraz instytucji kultury takich jak Narodowe Forum Muzyki, Muzeum Miejskie, Opera Wrocławska, Teatr Polski, Teatr Muzyczny Capitol. Wokół znajdują się też kina (Nowe Horyzonty, Dolnośląskie Centrum Filmowe, Multikino) oraz Dzielnica Czterech Świątyń, która umożliwi poczucie niezwykłego, wielokulturowego charakteru Wrocławia.

W niedalekim otoczeniu osiedla Lokum Victoria znajdują się też:

• liczne szkoły i przedszkola (m.in. XII LO, XVII LO, VII LO, VIII LO, SP Ekola, Przedszkole Król Maciuś),

• uczelnie wyższe (m.in. Akademia Muzyczna, Uniwersytet Wrocławski, Wyższa Szkoła Bankowa, Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Dolnośląska Szkoła Wyższa),

• centra aktywności gospodarczej (m.in. Times, HP, Nokia, Globis, Siemens, Credit Agricole, Luxmed, Dolmed, Dolnośląskie Centrum Biznesu, Green Towers, Silver Forum, Quattro Forum, Wrocławski Park Technologiczny),

• centra handlowe (m.in. Renoma, Galeria Dominikańska, Arkady, Magnolia, Galeria Wnętrz Domar),

• centra sportowe (m. in. Sport Klub Tęcza, Top Fit 2000, Fitness Academy Arkady, Pure Jatomi Fitness, MacFit przy ul. Kazimierza Wielkiego).

Bogata komunikacja miejska i infrastruktura wokół osiedla Lokum Victoria pozwala na łatwy dojazd w każde miejsce miasta i poza Wrocław. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych (w tym linia nocna): 122, 123, 126, 127, 144, 240, 246, 251, 4, 5, 11, 14, 24, 31, 32. Dzięki doskonałej komunikacji mieszkańcy osiedla mogą w wygodny i szybki sposób dotrzeć m.in. na Kuźniki, Nowy Dwór, Krzyki, Kozanów, Wojszyce, Osobowice, Nadodrze, Psie Pole, Biskupin, Oporów, Księże Małe, Pilczyce czy Gaj. Wyjazd poza miasto również jest bardzo komfortowy: pobliską Obwodnicą Śródmiejską prowadzącą do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia czy też koleją z niedalekiego Dworca Głównego. W pobliżu osiedla znajdują się także liczne ścieżki rowerowe i spacerowe.

Lokum Victoria to miejsce właśnie dla Ciebie.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum Victoria?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Victoria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1459 metrów od inwestycji Lokum Victoria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Mikołajów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum Victoria znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Victoria znajdują się 72 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wspólny Świat II w odległości 99 m, Liceum Ogólnokształcące nr XVII w odległości 273 m, szkoła w odległości 278 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum Victoria jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Optima Clinic w odległości 96 m, Szpital Chorób Płuc im. K. Dłuskiego w odległości 298 m, Aestetica w odległości 649 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Victoria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 46 m znajduje się Oui Oui, w odległości 79 m znajduje się Żabka, w odległości 106 m znajduje się Calypso.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Victoria w odległości 340 m znajduje się boisko / kort, w odległości 614 m znajduje się 7 Siekier, w odległości 633 m znajduje się Hasta La Vista.

Data aktualizacji: 01.10.2018

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: