Apartamenty Katowice Panewniki

Oferta archiwalna

Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich, ul. Gromadzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 456 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Katowice Panewniki

5 zdjęć

Apartamenty Katowice Panewniki
Apartamenty Katowice Panewniki
Apartamenty Katowice Panewniki
Apartamenty Katowice Panewniki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Katowice Panewniki to kameralna niska zabudowa składająca się z dwupiętrowych budynków mieszkalnych, wokół których rozciągają się przepiękne katowickie Lasy Panewnickie. Ta niezwykle dogodna lokalizacja pozwala poczuć urok mieszkania w bezpośrednim otoczeniu natury. Wszechobecna zieleń, cisza i niepowtarzalny klimat dzielnicy, w połączeniu z atrakcyjną infrastrukturą, sąsiedztwem szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, sklepów tworzą walory spokojnego miejsca z dostępem do pełnej cywilizacji. Atutem osiedla są także doskonała komunikacja z centrum Katowic i całym regionem, jak również dostępność ścieżek rowerowych i spacerowych, które zachęcają do aktywnego odpoczynku.

Nasze nowe mieszkania w Katowicach zostały zaprojektowane tak, aby sprostać Państwa indywidualnym potrzebom. Układ lokali jest bardzo praktyczny, a same pomieszczenia dzięki dużym przeszkleniom są jasne i przestronne. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zadbano o każdy detal wykończenia. Są to apartamenty o najwyższym standardzie, z uwzględnieniem wysokiej funkcjonalności i inteligentnych rozwiązań.

Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie praktycznie każda rodzina posiada samochód, do wszystkich mieszkań przewidziane zostało miejsce parkingowe. Istnieje również możliwość wykupienia lub wynajęcia garażu. Dodatkowo dla podniesienia bezpieczeństwa całe osiedle ogrodzone jest mocnym, ale jednocześnie dyskretnym i nierzucającym się w oczy ogrodzeniem. Przygotowana została również instalacja pod nowoczesny, całodobowy monitoring.

Inwestycja Apartamenty Katowice Panewniki znajduje się w Zespole Dzielnic Zachodnich, ul. Gromadzka (6.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Locus s.c.

Inwestycja Apartamenty Katowice Panewniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Katowice Panewniki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Locus s.c. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Świetna lokalizacja naszego osiedla pozwala korzystać z zalet nowoczesnej infrastruktury, nie rezygnując przy tym z uroków mieszkania w bezpośrednim otoczeniu natury. Bliskość szkół i przedszkoli, sklepów, centrów handlowych, placówek zdrowia, obiektów gastronomicznych, sportowych i wypoczynkowych oraz doskonała komunikacja z centrum miasta sprawia, że nie muszą Państwo już wybierać pomiędzy błogą ciszą a urokami nowoczesnego świata.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Katowice Panewniki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Katowice Panewniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Apartamenty Katowice Panewniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Panewniki Szkoła.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Katowice Panewniki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Katowice Panewniki znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy w Katowicach w odległości 380 m, Przedszkole Niepubliczne Sezamkowo w odległości 390 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Katowicach w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Katowice Panewniki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Katowice Panewniki w odległości 200 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Transformator, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.07.2016
Data aktualizacji: 02.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zespole Dzielnic Zachodnich

Oferty w Zespole Dzielnic Zachodnich

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: