Limanowskiego 37

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLimanowskiego37

Ceny od: 9 900 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Limanowskiego 37 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
LU1
95,23 m²
Parter
942 777 zł9 900 zł/m²
LU2
56,77 m²
Parter
562 023 zł9 900 zł/m²

Opis Inwestycji

Limanowskiego 37 to nowoczesna inwestycja powstająca w centrum Starego Podgórza u stóp Fortu Benedykta, nawiązująca swym stylem do najbardziej charakterystycznych elementów dzielnicy. Zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzane biuro projektowe i realizowany przez mającego blisko trzydziestoletnie doświadczenie na rynku budowlanym wykonawcę budynek spełni jakościowe oraz estetyczne oczekiwania najbardziej wymagających klientów.W Kamienicy Limanowskiego 37 znajdą Państwo mieszkania o metrażu od 26 m2 do 93 m2.

Inwestycja Limanowskiego 37 znajduje się na Podgórzu, ul. Bolesława Limanowskiego 37 (2.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Limanowskiego37.

Inwestycja Limanowskiego 37 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Limanowskiego 37 pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 57 do 95 metrów kwadratowych w cenie od 9 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Limanowskiego37 przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 57 do 95 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 562 023 do 942 777 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 900 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Limanowskiego 37

Dzięki wyjątkowej lokalizacji, mieszkania w Kamienicy Limanowskiego 37 znajdą dla siebie osoby, chcące mieszkać blisko tętniącego życiem centrum miasta (Kazimierz, Rynek Główny), ceniące jednocześnie możliwość korzystania z zacisznych terenów zielonych (Park Bednarskiego, Kopiec Krakusa, Bulwary Wiślane) oraz poszukujące możliwości szybkiej komunikacji z innymi częściami miasta czy lotniskiem (Kolej Aglomeracyjna, Krakowski Szybki Tramwaj, obwodnica wschodnia).

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

W odległości 300 metrów od inwestycji Limanowskiego 37 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Powstańców Wielkopolskich.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Limanowskiego 37 znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 35 w odległości 50m, Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 400m, Samorządowe Przedszkole Nr 92 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się SUPRA SC. APTEKA, w odległości 250 m znajduje się VENA-VITA. APTEKA INTERNETOWA, w odległości 350 m znajduje się BALACHOWSKA M., MGR FARM. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się AP Kraków, w odległości 350 m znajduje się Cukiernia Józef Wilk, w odległości 350 m znajduje się Galicja Po Kolei.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Parbat, w odległości 550 m znajduje się FLEX Sport&Health Club, w odległości 600 m znajduje się Active Woman Studio Promocji Zdrowia i Urody.

Data publikacji: 03.01.2019

Data aktualizacji: 14.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie