Nowe Zamienie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Lighthouse Development Sp z o.o. S.K.A.

Ceny od: 6 397 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowe Zamienie dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A-02-II
3
51,91 m²
2
B-04-0
3
61,56 m²
Parter
B-02-III
3
70,13 m²
3

Opis Inwestycji

Osiedle "Nowe Zamienie" realizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie Ursynowa, na południowych przedmieściach Warszawy, w gminie Lesznowola należącej do czołówki najprężniej działających gmin w kraju. Nowe Zamienie z centrum stolicy łączy ul. Puławska, Wirażowa oraz Al. Krakowska, a w niedługim czasie również trasa S7, której węzeł "Zamienie" zlokalizowany będzie w odległości 1 km od Osiedla.W I Etapie inwestycji zaplanowano 10 kameralnych budynków wraz z terenem rekreacyjnym.W I fazie powstały 3 budynki z 69 lokalami, które są w pełni zamieszkałe.W II fazie realizujemy 7 budynków czterokondygnacyjnych z garażami podziemnymi, w których zaprojektowano 126 funkcjonalnych mieszkań z tarasami, loggiami i balkonami, od kawalerek po mieszkania 5-pokojowe, o powierzchni od 36 do 96 m2, z przydomowymi ogródkami na parterze, komórkami lokatorskimi oraz wózkowniami.W ramach zagospodarowania terenu powstanie część rekreacyjna z oczkiem wodnym, placami zabaw dla dzieci młodszych i starszych, placem sportowym, wyznaczonym miejscem do gier terenowych oraz siłownią zewnętrzną. Funkcjonalność osiedla dopełnią lokale usługowe, gdzie będzie można kupić świeże pieczywo, odprowadzić dziecko do punktu przedszkolnego, czy też porozmawiać przy filiżance kawy.

Inwestycja Nowe Zamienie znajduje się w Zamieniu, ul. Arakowa (1 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Lighthouse Development Sp z o.o. S.K.A..

Inwestycja Nowe Zamienie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Zamienie pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 52 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 6 397 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 70 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lighthouse Development Sp z o.o. S.K.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne na poziomie garażu.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wszystkie budynki wyposażone są w windy; posadzki holi wejściowych i klatek schodowych wyłożone gresem; szachty obudowane częściowo okładziną drewnopodobną
Konstrukcja budynku
- Konstrukcja budynków - żelbetowa, posadowiona na płycie garażowej,
Elewacja
- na elewacji tynk łączony z okładziną drewnopodobną, pionowe i poziome trejaże z aluminium w okleinie drewnopodobnej
Stolarka okienna
- okna PCV ośmiokomorowe w okleinie drewnopodobnej z obu stron
Drzwi zewnętrzne
- drzwi wejściowe stalowe w okleinie drewnopodobnej
Balkony
- balustrady zewnętrzne na balkonach oraz w portfenetrach stalowe ocynkowane, malowane proszkowo, miejscowo z wypełnieniem z paneli szklanych; posadzka balkonów wyłożona gresem mrozoodpornym lub deską tarasową kompozytową
Posadzka
- wylewka cementowa na izolacji akustycznej
Ściany
- ściany zewnętrzne wykonane z bloczków silikatowych, izolowane termicznie; - na ścianach mieszkań tynk gipsowy nakładany maszynowo, jednokrotnie malowany na biało
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: dostępne na poziomie garażu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 52 do 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 397 do 7 200 zł.
Opis płatności:20/80 - 20% płatne przy umowie deweloperskiej, 80% - po zakończeniu prac przed wydaniem lokalu.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Zamienie

Osiedle Nowe Zamienie położone jest w dogodnej lokalizacji: 1,8 km od stacji kolei podmiejskich (w 12 min. do stacji Warszawa Służew; w 30 min do Warszawy Śródmieście), 600 m od przystanku autobusowego (linia 737, w 25 min. dojedziemy do metra Ursynów), od Portu Lotniczego im. Chopina dzieli nas 10 km, a od Centrum Miasta 17 km. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się przedszkole; wkrótce gmina rozpoczyna budową szkoły podstawowej w Zamieniu, która zostanie oddana pod koniec 2019 roku. Aktualnie szkołą rejonową dla dzieci z Zamienia jest szkoła w Mysiadle zlokalizowana w nowoczesnym Centrum Edukacji i Sportu, do której dzieci dowozi szkolny bus.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 650 metrów od inwestycji Nowe Zamienie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny STARZYŃSKIEGO 01 (DAWIDY BANKOWE).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Zamienie znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Gminne Przedszkole w Zamieniu w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Apteka.

Data publikacji: 15.10.2012

Data aktualizacji: 16.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie