Strefa Bielany

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKompania Domowa Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Strefa Bielany dostępne są 22 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
SB-LM-04
1
32,17 m²
Parter
SB-LM-02
2
40,25 m²
Parter
SB-LM-03
2
36,36 m²
Parter
SB-LM-05
2
42,92 m²
1
SB-LM-10
2
43,12 m²
1
SB-LM-13
2
42,92 m²
2
SB-LM-21
2
42,92 m²
3
SB-LM-26
2
43,12 m²
3
SB-LM-29
2
42,92 m²
4
SB-LM-34
2
43,12 m²
4
SB-LM-37
2
42,92 m²
5
SB-LM-44
2
42,92 m²
6
SB-LM-50
2
45,96 m²
6
SB-LM-11
3
70,15 m²
1
SB-LM-12
3
53,74 m²
1
SB-LM-20
3
53,74 m²
2
SB-LM-27
3
70,24 m²
3
SB-LM-36
3
53,78 m²
4
SB-LM-39
3
64,17 m²
5
SB-LM-46
3
64,17 m²
6
SB-LM-49
3
56,77 m²
6
SB-LM-55
3
56,77 m²
7

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

W dobie wyzwań, wspinaczki po szczeblach kariery, presji ciągłego rozwoju i rywalizacji, znajdź przestrzeń na odpoczynek i chwilę relaksu - swoją własną STREFĘ komfortu, której… nikt nie każe Ci opuszczać. STREFA BIELANY to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które da Ci poczucie, że masz wszystko w zasięgu ręki – zieleń, mnogość usług, ale przede wszystkim doskonałą komunikację z centrum miasta, a jednocześnie nowoczesną, kameralną przestrzeń, stworzoną z dbałością o najmniejszy detal, w trosce o Twoją prywatność i dobre samopoczucie. STREFA BIELANY to projekt inspirowany charakterystycznymi obiektami na Bielanach, takimi jak kamienice przy Placu Konfederacji. Najlepsze przykłady polskiej, klasycznej architektury, stały się źródłem natchnienia i dla projektu wnętrz i wystroju elewacji budynku.STREFA DOBREJ ARCHITEKTURYSTREFA BIELANY to starannie zaprojektowana przestrzeń, która wykorzystując nowe technologie, zapewni najwyższy komfort. Powściągliwość formy, ale także wysoka kultura organizacji przestrzennej i styl – to cechy charakterystyczne dla architektury kamedulskiej. To właśnie obecność Zakonu Kamedułów, a konkretnie biel ich habitów, dała nazwę dzielnicy Bielany i stworzyła tu wyjątkowy, architektoniczny klimat. Jasny kolor elewacji, spatynowana zielona blacha hełmów wież oraz ceramiczne czerwone dachy domów kamedulskich stały się źródłem inspiracji dla projektantów STREFY BIELANY. Wyjątkowego charakteru inwestycji nadadzą typowe dla Kompanii Domowej elementy, takie jak balustrady zewnętrzne, eleganckie portale wkomponowane w drzwi wejściowe do mieszkań i niebanalnie zaaranżowane części wspólne. Mieszkania zostaną dostosowane do łatwej instalacji inteligentnych systemów sterowania domem.STREFA KOMFORTUSTREFA BIELANY to starannie zaprojektowana przestrzeń. 56 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach, usytuowanych na siedmiu piętrach. W zależności od Twoich potrzeb, do dyspozycji masz lokale jedno- dwu- lub trzypokojowe o metrażach od 26 do 70 m. kw. – niezwykle ustawne i dające poczucie prywatności. Mieszkańcy STREFY BIELANY będą mieć do dyspozycji 58 miejsc w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym. Kameralność inwestycji wyróżnia ją na tle wielkich, zamkniętych osiedli, w których, nawet po powrocie z pracy, nadal możesz czuć się przytłoczony.

Inwestycja Strefa Bielany znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Kaliszówka (8.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Kompania Domowa Sp. z o.o..

Inwestycja Strefa Bielany jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Strefa Bielany pozostały na sprzedaż 22 mieszkania o powierzchniach od 32 do 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 32 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 46 m2 (12 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 70 m2 (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kompania Domowa Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajduje się 39 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 264 do 319 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (39).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 22 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 32 do 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Strefa Bielany

STREFA KOMUNIKACJI … w której nic Cię nie ogranicza. Masz ochotę rzucić się w wir miejskich atrakcji? Dzięki doskonałej lokalizacji, bezpośredniego sąsiedztwa stacji Metra Młociny, podróż do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut. Do dyspozycji masz także pętlę tramwajowo-autobusową lub stację rowerową. Jeśli wybierasz samochód, komunikację z innymi częściami Warszawy zapewni bliskość trasy Mostu Północnego i Wisłostrady. Planujesz wypad za miasto? Od trasy wylotowej w stronę Gdańska dzieli Cię kilka minut. STREFA AKTYWNEGO ŻYCIA … zatopiona w zieleni, która, z dala od zgiełku miasta, daje wytchnienie po ciężkim dniu i chroni Twoją prywatność. Mimo, że położona w zaciszu, oferuje Ci wszystkie udogodnienia wielkiego miasta na wyciągnięcie ręki - nowoczesne obiekty handlowe, kino, basen, siłownie, lokale usługowe i szeroki wybór restauracji. Stawiasz na aktywności outdoor? Bielany słyną z terenów zielonych. Bliskość Stawów Brustmana, Lasu Bielańskiego, licznych skwerów i parków zachęca do biegania lub długich spacerów. STREFA KOMFORTU Kameralność inwestycji STREFA BIELANY wyróżnia ją na tle wielkich, zamkniętych osiedli, w których, nawet po powrocie z pracy w szklano-betonowym biurowcu, nadal czujesz się przytłoczony. Zdobywaj Świat, ale miej przystań, w której możesz odpocząć. Wejdź do swojej STREFY komfortu… i pozostań w niej tak długo, jak tylko chcesz. W Twoim domu to Ty decydujesz.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Strefa Bielany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Strefa Bielany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sokratesa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Strefa Bielany znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 "Kota Filemona" w odległości 390 m, Przedszkole Nr 272 im. "Misia Uszatka" w odległości 420 m, Przedszkole Nr 409 " KRÓLESTWO MACIUSIA I" w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Strefa Bielany jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Goldoniego w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Strefa Bielany składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Lidl, w odległości 170 m znajduje się Amic, w odległości 210 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Strefa Bielany w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.01.2020

Data aktualizacji: 15.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie