Strefa Bielany

Oferta archiwalna

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Kaliszówka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Strefa Bielany

3 zdjęcia

Strefa Bielany
Strefa Bielany
Strefa Bielany

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 264 do 319 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (39)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc) .
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

W dobie wyzwań, wspinaczki po szczeblach kariery, presji ciągłego rozwoju i rywalizacji, znajdź przestrzeń na odpoczynek i chwilę relaksu - swoją własną STREFĘ komfortu, której… nikt nie każe Ci opuszczać. STREFA BIELANY to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które da Ci poczucie, że masz wszystko w zasięgu ręki – zieleń, mnogość usług, ale przede wszystkim doskonałą komunikację z centrum miasta, a jednocześnie nowoczesną, kameralną przestrzeń, stworzoną z dbałością o najmniejszy detal, w trosce o Twoją prywatność i dobre samopoczucie. STREFA BIELANY to projekt inspirowany charakterystycznymi obiektami na Bielanach, takimi jak kamienice przy Placu Konfederacji. Najlepsze przykłady polskiej, klasycznej architektury, stały się źródłem natchnienia i dla projektu wnętrz i wystroju elewacji budynku.

STREFA DOBREJ ARCHITEKTURY

STREFA BIELANY to starannie zaprojektowana przestrzeń, która wykorzystując nowe technologie, zapewni najwyższy komfort. Powściągliwość formy, ale także wysoka kultura organizacji przestrzennej i styl – to cechy charakterystyczne dla architektury kamedulskiej. To właśnie obecność Zakonu Kamedułów, a konkretnie biel ich habitów, dała nazwę dzielnicy Bielany i stworzyła tu wyjątkowy, architektoniczny klimat. Jasny kolor elewacji, spatynowana zielona blacha hełmów wież oraz ceramiczne czerwone dachy domów kamedulskich stały się źródłem inspiracji dla projektantów STREFY BIELANY. Wyjątkowego charakteru inwestycji nadadzą typowe dla Kompanii Domowej elementy, takie jak balustrady zewnętrzne, eleganckie portale wkomponowane w drzwi wejściowe do mieszkań i niebanalnie zaaranżowane części wspólne. Mieszkania zostaną dostosowane do łatwej instalacji inteligentnych systemów sterowania domem.

STREFA KOMFORTU

STREFA BIELANY to starannie zaprojektowana przestrzeń. 56 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach, usytuowanych na siedmiu piętrach. W zależności od Twoich potrzeb, do dyspozycji masz lokale jedno- dwu- lub trzypokojowe o metrażach od 26 do 70 m. kw. – niezwykle ustawne i dające poczucie prywatności. Mieszkańcy STREFY BIELANY będą mieć do dyspozycji 58 miejsc w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym. Kameralność inwestycji wyróżnia ją na tle wielkich, zamkniętych osiedli, w których, nawet po powrocie z pracy, nadal możesz czuć się przytłoczony.

Inwestycja Strefa Bielany znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Kaliszówka (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Kompania Domowa Sp. z o.o.

Inwestycja Strefa Bielany została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Strefa Bielany nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kompania Domowa Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc)

W inwestycji znajduje się 39 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

STREFA KOMUNIKACJI

… w której nic Cię nie ogranicza. Masz ochotę rzucić się w wir miejskich atrakcji? Dzięki doskonałej lokalizacji, bezpośredniego sąsiedztwa stacji Metra Młociny, podróż do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut. Do dyspozycji masz także pętlę tramwajowo-autobusową lub stację rowerową. Jeśli wybierasz samochód, komunikację z innymi częściami Warszawy zapewni bliskość trasy Mostu Północnego i Wisłostrady. Planujesz wypad za miasto? Od trasy wylotowej w stronę Gdańska dzieli Cię kilka minut.

STREFA AKTYWNEGO ŻYCIA

… zatopiona w zieleni, która, z dala od zgiełku miasta, daje wytchnienie po ciężkim dniu i chroni Twoją prywatność. Mimo, że położona w zaciszu, oferuje Ci wszystkie udogodnienia wielkiego miasta na wyciągnięcie ręki - nowoczesne obiekty handlowe, kino, basen, siłownie, lokale usługowe i szeroki wybór restauracji. Stawiasz na aktywności outdoor? Bielany słyną z terenów zielonych. Bliskość Stawów Brustmana, Lasu Bielańskiego, licznych skwerów i parków zachęca do biegania lub długich spacerów.

STREFA KOMFORTU

Kameralność inwestycji STREFA BIELANY wyróżnia ją na tle wielkich, zamkniętych osiedli, w których, nawet po powrocie z pracy w szklano-betonowym biurowcu, nadal czujesz się przytłoczony. Zdobywaj Świat, ale miej przystań, w której możesz odpocząć. Wejdź do swojej STREFY komfortu… i pozostań w niej tak długo, jak tylko chcesz. W Twoim domu to Ty decydujesz.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Strefa Bielany?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Strefa Bielany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Strefa Bielany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młociny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Strefa Bielany znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Strefa Bielany znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 "Kota Filemona" w odległości 390 m, Przedszkole Nr 272 im. "Misia Uszatka" w odległości 420 m, Przedszkole Nr 409 " KRÓLESTWO MACIUSIA I" w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Strefa Bielany składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Lidl, w odległości 460 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Strefa Bielany w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.01.2020
Data aktualizacji: 31.03.2021

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: